Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[*P] bb_corvega_nuclear

Příspěvekod Luther » 05 dub 2020, 16:25

Názov mapy: bb_corvega_nuclear
Mód: Basebuilder
Autor: Luther
Vlastní textury/modely/sprity/obloha/zvuky: Vlastní textury i modely
Popis mapy: V podstatě je to experimentální mapa. :D Zkoušel jsem si hrát s tvary a osvětlením. Pak mě napadlo přidat modely a nakonec i zajímavě pojaté bloky. Tak vznikla tahle mapa pro 20 hráčů. :D
Nějaký ten příběh/pasta: Vítejte v roce 2077, kdy společnost Chryslus představuje novou sérii svých vozu Corvega s atomovým pohonem! "Kupte si nový vůz za směšných $199,999.99 a bude vám sloužit navždy". Kdo by tušil, že ve skutečnosti jen pár měsíců než příjde nukleární válka. :)
Link ke stažení: bb_corvega_nuclear

e. chick: Updated DL

Fotky a video: Video - bb_corvega_nuclear, Screen 1, Screen 2, Screen 3, Screen 4
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

[*P] bb_corvega_nuclear

od Rumcajz » 05 dub 2020, 16:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [*N] bb_corvega_nuclear

Příspěvekod F3N0M3N » 05 dub 2020, 16:59 VIP

Mně se teda velice líbí :D

Velký + za desing celé mapy, průhlednost bloků, celkový vzhled... originální na stávající BB mapy
+ velikost mapy
+ dostatek základních bloků po celé mapě, bez nějakých zbytečně tvarovaných hloupostí, které jen zabírají místo
+ nejsou rovné zdi hned vedle spawnu

- horní textura/strop nebo jak to nazvat je na můj vkus příliš nízko, ideální by podle mě bylo ji zvednout o výšku 1-2 "postav"

Jinak možná bych přemýšlel, jestli nedat spawn CT na nějaké jiné místo. Zkoušel jsem si představovat scénáře, jak to bude vypadat na začátku kola a speciálně, když bude plný server, podle mě to bude katastrofa, kdo byl kde první, kdo blokuje atd.

Osobně jsem si říkal, že by asi bylo nejlepší a zároveň velmi snadné posunout ty zelené nebo žluté bloky (teď si nepamatuji barvu), co jsou jakoby mezi dveřmi zombie spawnu/klece a dát je na místo aktuálního CT spawnu + klidně posunout ty modré bloky, co jsou na spawnu druhým směrem, blíž k té stěně T spawnu.

Pak by podle mě hráči:
a) museli bloky na podle mě nejvíc žádané místa posunout a neměli by ty bloky připravené prakticky přímo na tom místě

b) nedělali věc, které se nejvíce obávám, že by blokovali "spawn". Myslím, že je tu velké riziko, že nějací delikventi začnou dávat bloky od jedné stěny křídla spawnu ke druhé a zablokují tak celou jednu stranu mapy a navíc přežijí, protože by se spawnuli za tou stěnou. Takhle by zůstali v prostoru té budovy na spawnu a zombie by je aspoň mohli zabít.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: [*N] bb_corvega_nuclear

Příspěvekod Luther » 05 dub 2020, 17:16

Je to experimentální mapa, takže můžu hodně věcí pozměnit, nebo se na to vykašlat a nevydat ji vůbec. 8-) Ale jsem rád, že se zatím líbí.

S tím stropem jsi mě dostal. Každý mi tvrdí, že strop nemusí být tak vysoko kvůli stavění air kempu. Uvidíme, co řekne někdo další. Kdyžtak ho zvýším. :)

Ty bloky u T spawnu můžu posunout místo CT spawnu, ale nevím kde jinde CT spawn vytvořit, aby byl dost fér pro všechny. ;)

Vůbec s tímhle modem nemám zkušenosti, tak doufám, že se najde více hráčů/adminů s názory a radami. :D
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [*N] bb_corvega_nuclear

Příspěvekod F3N0M3N » 05 dub 2020, 17:38 VIP

Luther píše:
S tím stropem jsi mě dostal. Každý mi tvrdí, že strop nemusí být tak vysoko kvůli stavění air kempu. Uvidíme, co řekne někdo další. Kdyžtak ho zvýším. :)

Ty bloky u T spawnu můžu posunout místo CT spawnu, ale nevím kde jinde CT spawn vytvořit, aby byl dost fér pro všechny. ;)


Strop nemusí být vysoko, to je pravda. Ale stejně už je tu jedna malá mapa, která má navíc taky takto nízký strop, nemůžu si vybavit její název a nějakým způsobem se mi to prostě nelíbí, musíš si kolem airu a nebo aspoň sebe prostě dát navíc bloky, aby na tebe zombie nemohli ze zdola.

Ct spawn bych právě prohodil s těmi posunutými bloky, aby byl jakoby přímo mezi těmi bránami z té budovy, kde mají spawn zombie, takže by zase o tak velkou změnu nešlo a férovost by podle mě byla zachována. Zapomněl jsem to takhle přímo dopsat do toho textu, sorry.
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: [*N] bb_corvega_nuclear

Příspěvekod chickEZ » 05 dub 2020, 20:17

Pekná mapa, tiež sa mi páči.

Ale, podľa mňa by tie blocky nemali byť takto texturované :). Vzhľadom na prostredie mi to nejako nesedí.

Ináč, celkom dobrá práca. ;)
XD XD XD
Uživatelský avatar
chickEZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 985
Registrován: 29 lis 2016, 08:04

Re: [*N] bb_corvega_nuclear

Příspěvekod Luther » 06 dub 2020, 12:47

UPDATE 1: Download bb_corvega_nuclear

Changelog
- Strop zvýšen o 50% (o jedno patro) :)
- Prohozen CT spawn s blokmi u T spawnu
- Bloky více zprůhledněny, aby nepůsobily tak křiklavě, více se hodily do prostředí (mají ladit s barvou modelů aut). :D

Screen na porovnání: OLD verze a NEW verze
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [*N] bb_corvega_nuclear

Příspěvekod Arnostek » 06 dub 2020, 14:07

Veľmi pekná mapa,príjemná zmena. Každopádne pri aktuálnej situácii na BB si nemyslím,že to hráči ocenia,im stačí štvorcová mapa s dlhými blokmi (bb_antiquity) a sú spokojní a nič iné sa ani nehrá. Každopádne tie textury blokov sú pekné,ale nepraktické,pri stavbe si myslím,že bude zle vidieť blok,teda nebudeš vedieť stavať tenké tunely alebo dávať bloky tzv. na blink (na pixel presne). Každopádne, ja by som ju ocenil a určite rád by som si ju na BB-čku zahral, palec hore. ;)
Uživatelský avatar
Arnostek
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1132
Registrován: 05 lis 2018, 19:27

Re: [*N] bb_corvega_nuclear

Příspěvekod Luther » 07 dub 2020, 22:04

Ok nadpis můžete editovat na [*P] a editovat link ke stažení, protože je hotovo. :) Udělal jsem tedy ještě jednu verzi pro ty více konzervativní hráče, tak si můžete vybrat. :D Jen pro porovnání - hlavní verze a konzervativní

Update 2 Download: bb_corvega_nuclear
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků