[Z] benvoluto001 / admin / všechny servery

Příspěvekod benvoluto001 » 01 bře 2021, 00:56

1) Nick na serveru: benvoluto001

2) Věk: nepřejí si uvést, všichni ví.

3) Aktivované VIP (ANO/NE): ano

4) Denní aktivita: jak kdy 2-3 hodiny?

5) Přestupky na Gamesites: Nechal jsem se zabanovat, klidně pošlu screeny, jak jsem o to žádal + podvod v akademii, vyřešeno s khertysem.

6) Přestupky mimo Gamesites: žádné

7) Něco o sobě (minimálně 20 slov): můj život už se skládá jen z online světa a práce. Nemám kamarády a chtěl bych je najít na gs. Vydělávám velké money a tak ez life. Jinak, vystudoval jsem uměleckou školu, a už několik let pracuji. S jednou mesi pauzou.

8) Proč právě ty (minimálně 40 slov): Hraju na gs už dlouho. Server mám hluboko v srdíčku a tak bych se chtěl vrátit k adminovani. Mby urovnat vztahy na gs a hlavně být tam zase ten top admin jako jsem byl vždy (po fandovi) :D a nutně potřebují dát ban osloví. (Sranda).
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

[Z] benvoluto001 / admin / všechny servery

od Rumcajz » 01 bře 2021, 00:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: benvoluto001 / admin / všechny servery

Příspěvekod benvoluto001 » 01 bře 2021, 01:00

Oskovi*...
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

Re: benvoluto001 / admin / všechny servery

Příspěvekod TotalusCZ » 01 bře 2021, 05:39

Zdravím,

ZAMÍTÁM

Hezké že si se "nechal" zabanovat, cheaty si ale tak jako tak použil, to, že si sám sebe naprášil už je věc která je celkem nepodstatná.

A k podvodu v akademii, nevím jestli si to už nepamatuješ jak to přesně bylo, ale zkusím ti to připomenout, podvod v akademii se řešil se mnou a Kájou, kdy si dostal ban za podvod v akademii kdy si se vydával za někoho jiného a zkoušel se tak dostat přes ban který si v tu dobu obcházel do Admin teamu, při čemž si chtěl dokázat naši neschopnost. S Khertysem se řešilo už jen to jestli tě nějak trestat i za to, že si obcházel ban, který už v době odhalení tvého podvodu nebyl aktivní.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků