Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Beny♚ Muj stres je muj lék/Žádost o admina na 1v1 #1 #2

Příspěvekod BenyS » 11 čer 2021, 16:18

Nick na serveru: Beny♚ Muj stres je muj lék
SID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199020134356/
Věk: 16 let
Sekce, na které chci práva: 1v1 arény #1 #2
Mé HlStats: Psal jsem na podporu ohledně mé registrace zatím mi neodpověděli.
Bany, které jsem dostal: Nedostal jsem ban na žádném komunitním nebo oficiálním serveru VALVE.
Něco o mně: Bydlím v Praze rád trávím čas s lidmi. Mezi mé koníčky patří: kresba, malba, florbal, fotbal, běhaní a posilování.
Proč právě já: Na GS serverech konkrétně 1v1 trávím 80% své herní aktivity. Často se objevují lidi co mají WH nebo používají jiné výhody, které nejsou povoleny. Občasná toxicita hráčů a přehnané reakce někdy až vulgární začínají být časem otravné a rád bych zamezil používání vulgarismů na GS serverech. Rád dávám pomáhám lidem když něco neví.
Zkušenosti s CS:GO: Celkem hodin 4300+. Na MM se dobře orientuji - mm Supreme wm- GE (Global Elite). Účastnil jsem se turnaje YCS 2021 ( 1v1 turnaj sponzorovaný Yenkee ). Hrál jsem s HONESEM z Prague Entropiq a IX Gaming Skyf.

Případné poznámky: na GS 1v1 mě pozná pár adminů, kteří se tam někdy objeví (Arnix, mates, kilermačka ). Arnix by mou žádost o admina popřípadě podpořil. Na mém profilu najdete ostatní potřebné informace. Společně s Arnixem jsme zabanovaly několik lidí za cheaty nebo toxicitu. Nemám video záznamy vždy když byl problém jsem označil někoho z adminu, který pak následně zasáhl. Měl jsem pár neshod s: kilermačkou. Ale k žádným vulgárním urážkám nedošlo. Na ts chodím podle aktivity ostatních hráčů.


Přeji hezký den.
Nesuď knihu podle toho jak hoří
BenyS
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 61
Registrován: 11 čer 2021, 08:17
Bydliště: Praha

[Z] Beny♚ Muj stres je muj lék/Žádost o admina na 1v1 #1 #2

od Rumcajz » 11 čer 2021, 16:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: Beny♚ Muj stres je muj lék/Žádost o admina na 1v1 #1 #2

Příspěvekod tibcrois » 12 čer 2021, 02:27 VIP

Zdravím,

V první řadě ti doporučuju si pořádně přečíst podmínky, kde se dozvíš co je potřeba k přijetí do A-teamu.
Poté ti doporučuji si přečíst vzor, kde máš mimochodem i návod jak zjistit svoje steam id + hlstats (abys nemusel psát na steam support kvůli tomu) .PS: příště už to zvládně s vyplněním STEAM ID, hlstats že?


Jinak zpátky k žádosti v chatě nadávky, trashtalking + nadávky na admina.

Často se objevují lidi co mají WH nebo používají jiné výhody, které nejsou povoleny. Občasná toxicita hráčů a přehnané reakce někdy až vulgární začínají být časem otravné a rád bych zamezil používání vulgarismů na GS serverech.

Je hezké, že to napíšeš takto, ale máš 0 nahlášení (nevidím snahu).

Takže zlepši chování na serveru, nahlaš aspoň 3-5 hříšníků do PP a za měsíc to můžeš zkusit znovu.

V případě jakéhokoli dotazu mě neváhej kontaktovat buď zde na webu či na steamu.

Zamítnuto.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků