I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Bezduvodne mute.

Příspěvekod PoDrouch » 03 kvě 2020, 13:30

nickname prosujiciho: sendynka
Server: survival
Situace: mate braindead adminy, na server[list=][/list]u jsem se sadou spamoval, dostali jsme oba kick, pak jsme nic nepsali a dostali 5min po pripojeni mute, duvod?

Cekam ty nonamy co se tu budou zastavat lol, go kys.
Uživatelský avatar
PoDrouch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 03 led 2016, 18:57

[V] Bezduvodne mute.

od Rumcajz » 03 kvě 2020, 13:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod osku666 » 03 kvě 2020, 13:32

Nebudu se vyjadřovat kde nemám.
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod osku666 » 03 kvě 2020, 13:35

Nebudu se vyjadřovat kde nemám, omlouvám se.
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod Sada5 » 03 kvě 2020, 13:36

Může mi někdo vysvětlit jak jsem obcházel MUTE? že jsem napsal /afk je obcházení MUTE?
Uživatelský avatar
Sada5
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 05 úno 2017, 22:13

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod PoDrouch » 03 kvě 2020, 13:40

xDDDDDDDDDDDDDDD
Uživatelský avatar
PoDrouch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 03 led 2016, 18:57

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod PoDrouch » 03 kvě 2020, 13:43

Luky Luky.... /AFK, kdyz mas mute je 100% obchazeni a nadavas tim! Zmenili pravidla kamo, dost jsme toho zameskali:(
Uživatelský avatar
PoDrouch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 03 led 2016, 18:57

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod SchokoBons » 03 kvě 2020, 13:45

No, keďže som na serveri bol aj dnes a rovnako aj včera vyjadrím sa ku danej situácii. PoDrouch, snáď nejako dokážeš pochopiť čo napíšem, ale dosť sa toho obávam keďže tvoj štýl vyjadrovania a tvoju mozgovú aktivitu sme si mohli všimnúť už hneď pri tom ako si sformuloval túto sťažnosť.
K veci, podľa môjho názoru si mal mať ty, Sadik a Osku ban na 8 hodín už včera, dostávali ste opakované upozornenia a opakovaný kick z čoho ste mali veľkú srandu (ano, ľudia s takýmto IQ sa bavia na takýchto veciach), takže ak som správne sledoval, včera ste zabanovaní neboli. Dnes sa na serveri dialo úplne to isté, pričom zasa, niekoľko krát opakované upozornenia, na čo ste boli vyhodení, neustála nezmyselná provokácia AT, po upozorneniach aby si nespamoval, príkazom /afk si ty a Sadik opakovane zaspamoval celý chat. Pokiaľ si reálne myslíš, že tie bany sú bezdôvodné tak to budeš mať v živote veľmi ťažké, mne to osobne však príde skôr tak, že chlapci sa takto "zabávajú" a niesú zvyknutí, že za to chovanie môžu dostať ban lebo za ten čas (cca 2 týždne) čo som na serveri som ban za také chovanie nevidel, čo je podľa mňa chyba pretože hráči nemajú dôvod rešpektovať AT, preto som sa vyjadril už aj na serveri do chatu a preto sa vyjadrujem aj sem. Z mojej strany všetko.
Uživatelský avatar
SchokoBons
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 dub 2020, 13:41

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod PoDrouch » 03 kvě 2020, 13:49

Mily Schoko, ban byl opravneny ale mute ne :DDD ukaz mi screen, kde pisem/spamujem po tom co jsme dostali kick
Uživatelský avatar
PoDrouch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 03 led 2016, 18:57

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod osku666 » 03 kvě 2020, 13:52

schoko ja nedostal žádny ban včera a pan prezident zeman Sada5 taky včera nedostal až dneska,podruch taky až dneska tak co to píšeš schokoládo
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod SchokoBons » 03 kvě 2020, 13:56

Nevidím problém v tom, že si dostal za ten spam aj ban, po tom čo si dostal kick som sa spýtal, že či je zákaz banovať na serveri, kedže si tam robil bordel včera, robil si bordel dnes, admini boli na serveri rovnakí, napomenutí si bol dosť krát, kick si dostal ako upozornenie aby si nedostal "bezdôvodný" ban, v AT sú tiež len ľudia a predtým si asi potrebuje premyslieť, či bude ban oprávnený alebo nie, myslím si, že v tomto prípade je ban rovnako ako aj kick/mute na ktorý sa sťažuješ 100% oprávnený. Všetky veci z dnešného a včerajšieho sa samozrejme dajú dohľadať v logoch, ale myslím, že to je zbytočné keď si sám uvedomuješ, že ban bol orpávnený.
Uživatelský avatar
SchokoBons
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 dub 2020, 13:41

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod SchokoBons » 03 kvě 2020, 13:58

osku666 píše:schoko ja nedostal žádny ban včera a pan prezident zeman Sada5 taky včera nedostal až dneska,podruch taky až dneska tak co to píšeš schokoládo


No práve, už včera ste robili na serveri dosť bordel a ban ste dostať podľa mňa mali, resp. keby som v AT určite ho aj máte. Nedostali ste ho včera, dostali ste ho dnes pravdepodobne aj s prihliadnutím na včerajšie chovanie.
Uživatelský avatar
SchokoBons
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 dub 2020, 13:41

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod Kajunka » 03 kvě 2020, 14:03

Zdravím,

Byla jsem u situace. Neustále jste provokovali, jak mě tak i Sendynku. Mute si myslím že je právem, protože to co jste předváděli dneska či včera a neměli jste žádný trest tak je na spravném místě. Ban jste dostali za spamovaní afk, o čemž podle mě dobře víte. Následovně nechápu, proč taháte moje osobní informace do hry, a děláte si ze mě srandu, když jednomu z vás je ještě méně něž mě :D A pak jste byli na lobby a opět provokovali i tam :) Tohle je muj nazor, a nejsem jediná kdo si to myslí. Byly na vás stížnosti i ve hře, že proč už nemáte mute. Tak si to srovnejte v hlavě díky :)

Pěkný den :)
Uživatelský avatar
Kajunka
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 23 úno 2020, 21:06

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod osku666 » 03 kvě 2020, 14:11

ale ja mam mute na 10let wut a ban nemam taky tak co ????
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod PoDrouch » 03 kvě 2020, 14:11

Mute v ty situaci urcite opravneny nebyl, je mi jedno ze mam ban nebo co, ale chci jen odpoved za co je mute, nic vic nechci resit. Jo mate pravdu, mame 10iq a nemame narok na normalni zivot xD, delame totiz neporadek ve videohre.
Uživatelský avatar
PoDrouch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 03 led 2016, 18:57

Re: Bezduvodne mute.

Příspěvekod Sendynka » 03 kvě 2020, 14:12

Ahoj Podrouch.
Abych se vyjádřila k situaci za poslední 2 dny kdy "se snažíš asi shodit celý server Gamesites.
Když jsi se přepojoval ze serveru na server a všude jsi dělal bordel.Dneska jsi nadával tak jsem tě já i Devlkiki upozornili že pokud se to bude opakovat dostaneš kick tak jsi ho dostal.Dá se i říct že jsi se mi vysmíval že jsem naštvaná a takové potom co jste psali do chatu doslova hlouposti a znaky tak jste dostali mute na 15minut,a chvilku na to jste začali spamovat /Afk čímž jste obcházeli MUTE a vše jsem konzultovala i s Fandouslizem tím si myslím že jsem neudělala chybu a BAN i Mute bylo opravněný.
Přidala jsem i fotku /afk spamu který pokračoval.

S pozdravem Sendynka
Sendynka
Uživatelský avatar
Sendynka
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 bře 2020, 16:16

Další

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků