Porušuje někdo ve hře pravidla? Nahlaste ho zde!

[V] Big C/O

Příspěvekod POWEN » 09 led 2020, 20:45

Nick hráče: Je jich více
Přibližný datum a čas: Různě
Popis situace: Pokud se řeší moje "jebe ti" hodinu a půl a chovám se jak nevychovaný spratek podle vás.. Tak chci vědět jak se vyřeší tyhle hráči. Screenů je více, pouze pro upoutání jak je to zde spravedlivé, nezapomeňte někdo napsat že brečím jak mánička. Směju se ♥.
Důkaz (pokud máte):
https://ctrlv.cz/jXcS -> Poslední zpráva
https://ctrlv.cz/cxo7 -> Nutelákovo "hovno" -> Dnes mi bylo vysvětleno od rožka že "sračka" je sprosté, myslím si že to má stejný význam. Na levo si můžete všimnout to moje "jebe ti" Které se řešilo hodinu a půl že je to sprosté slovo pomalu na mute proto to tam je víckrát, dále si můžete povšimnout provokatéra nutellaka, který momentálně provokuje hráče Bonf1. Bonf1 byl napomenut za slovo jebe ti a nutellak za slovo hovno nikoliv.
https://ctrlv.cz/P1Rv -> Pokud slovo "jebe ti" je skoro na mute, myslím si že slovo "tyvole" už na mute je 100%.
https://ctrlv.cz/6DC3 -> Aktuálně, proč nebyl napomenutý? A nebylo mu vysvětleno že se má chovat slušně?
https://ctrlv.cz/RCFL -> Foceno z mobilu, omlouvám se.. Jasná nepotrestaná vulgárnost.
https://ctrlv.cz/jAoa -> Pokud je slovo "jebe ti" vulgárnost na mute -> Pak posílání těchto screenů do pokecu je na mute. [Dostal jsem taky mute na 12h. za vulgární screeny].
https://ctrlv.cz/AhTr Další scéna za kterou stojí pouze vyprovokovat mě [POWENA], po dnešní diskuzi okolo 13:00. -> Za provokování byl dnes potrestán hráč na 4 hodiny mute.

-> Těch screenu třeba časem dohledám i více. Já nevím, netuším jak to chcete vést dále.. Nechtěl jsem tohle dělat, ale po dnešku co se začalo řešit "jebe ti" tak jsem vám sem chtěl hodit jen pár screenů s poznámkou.. Stejně si nemyslím že se tím něco vyřeší ale uvidíme. Tady máte chování té naší herní komunity. Kteří se chovají v některých situací hůř jak já a stejně nejsou napomenuty či potrestáni. Nikde jsem snad nenapsal za poslední dobu težké vulgární slovo.
Uživatelský avatar
POWEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 27 pro 2019, 11:02
Bydliště: Pardubický kraj

[V] Big C/O

od Rumcajz » 09 led 2020, 20:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Big C/O

Příspěvekod Ryzus61 » 09 led 2020, 21:07

Zdravím, musím se okamžitě odvolat z důvodu provokace ostatních hráčů na gamesites discordu za účelem zabanovani více hráčů a zároveň ponižoval server, což se mi nelíbilo a následně jsem na to reagoval negativně//RAJZS :D
SERIOUS PLAYER
Uživatelský avatar
Ryzus61
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 pro 2019, 15:42
Bydliště: Turnov/Olomouc

Re: Big C/O

Příspěvekod POWEN » 09 led 2020, 21:12

Jo určitě jsem provokoval ostatní hráče gamesites, díky bohu že existují logy.. A sám jsem ti poté napsal, že jsem to nemyslel jako vysmívání se serveru tak jsi si to vzal ty.. tenhle server mám rád a rád na něm hraju nevím proč bych se smál.. to že jsou na serveru dealeye ví každý. A nadává na to každý proč tedy pak nereaguješ na ně i?. Úplně jedno co jsi si myslel ty.. napsal jsi to? Napsal.
Uživatelský avatar
POWEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 27 pro 2019, 11:02
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Big C/O

Příspěvekod nutellaaa » 09 led 2020, 21:13 VIP

Problém je že ty tam štveš víc lidí, hádáš se s adminy a tak dále... Už ti to tam myslím i někdo vysvětloval jak 5 letému dítěti ale já ti to ještě jednou napíšu. Problém je že když třeba napíšeš to slovo 10x za týden tak to pak stačí jednou a dostaneš ban (ber to jako příklad, jooo), tak to prostě je, když já napíšu to "hovn*" a je to podle mě jedna z mála nadávek co jsem za poslední dobu napsal (a když už mi třeba admin napíše že je to sprosté slovo tak se s ním nebudu hádat jak dítě, když sám vím že to nadávka je) tak to není zas tak big deal. Toť vše.
Mum kept shedding tears, Somebody tell her I don’t give a fuck her son aint here
Uživatelský avatar
nutellaaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 05 pro 2017, 20:52
Bydliště: Prague, Czech Republic

Re: Big C/O

Příspěvekod nutellaaa » 09 led 2020, 21:14 VIP

+ ten MEME mi příjde fakt trash nahlašovat, ani jsem něm nějak extra neoznačil...
Mum kept shedding tears, Somebody tell her I don’t give a fuck her son aint here
Uživatelský avatar
nutellaaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 05 pro 2017, 20:52
Bydliště: Prague, Czech Republic

Re: Big C/O

Příspěvekod Ryzus61 » 09 led 2020, 21:17

Očividně z tvého chování mi to stačilo natolik, abych to nenechal být jen tak a taky se podívej co jsi tam napsal ještě //RAJZS
SERIOUS PLAYER
Uživatelský avatar
Ryzus61
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 29 pro 2019, 15:42
Bydliště: Turnov/Olomouc

Re: Big C/O

Příspěvekod nutellaaa » 09 led 2020, 21:18 VIP

Navíc ta osoba co provokovala HLSA byla upozorněna i přes to nadále pokračovala, to mi přijde úplně irelevantní srovnávat.
OMLOUVÁM SE ZA MENŠÍ SPAM.
Mum kept shedding tears, Somebody tell her I don’t give a fuck her son aint here
Uživatelský avatar
nutellaaa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 05 pro 2017, 20:52
Bydliště: Prague, Czech Republic

Re: Big C/O

Příspěvekod POWEN » 09 led 2020, 21:22

Vůbec nerozumíte o čem píšete.. Zkontroluj si dneska celý pokec_wl a pokec. Najednou tu jste hodní jak pejsci. Já se hádám s administrátory? Já se s nima bavím a říkám jim o tom názor.. jenže vy jste zmanipulovaný jak ovečky.. Ve všem vidíte hádání.. Pošli mi jeden jediný screen kde jsem psal hůř jak zprávy v mých screenech. A už vůbec se sem nemáte vyjadřovat pokud vím?
Uživatelský avatar
POWEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 27 pro 2019, 11:02
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Big C/O

Příspěvekod TheRohlikar » 09 led 2020, 21:23

Zamykám kvůli spamu.
Pak se tu vyjádříme.
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Big C/O

Příspěvekod TheRohlikar » 10 led 2020, 19:49

1. screen: Hráč dostane mute na 30 minut za častější nadávání (nevidím na něj více screenu, jen co slyším od SAs)
2. screen: Amaya ho, což je vidět na screenu, upozornil.
4. screen: Hráčovi bude vše vysvětleno, tak jak jsi podotkl, že nebylo.
5. screen: Hráč dostane mute na 30 minut za menší častější nadávání (nevidím na něj více screenu, opět dle SAčka)
6. screen: Tak jako na vás platí určitá pravidla, taková samozřejmě platí i na naše administrátory. Bulletovi jsem vše vysvětlil. Beru to jako upozornění a další už nebude. :)

Pokud jsem se k něčemu nevyjádřil, pak mi to nepřišlo jako něco šíleného, co bych tady měl nějak řešit. K výše vypsaným - i kdyby se ti rozhodnutí nelíbilo, měnit ho nebudu, věřím, že jsme se takto pochopili.

Pokud si přiznáš, že sprostě mluvíš, tak se nemáme dále o čem bavit a tvou aroganci, kterou projevuješ v chatu budu ignorovat. Pokud se ale opravdu domníváš, že se chováš slušně a dle pravidel, pak tě musím uvést na pravou míru - nechováš a zřejmě ani nechceš.
Dále... bany, které dostáváš, jsou za opakované nadávání a vulgaritu. Proč řešíme vulgaritu na nekřesťanském serveru? Protože mně nepřijde vhodné tvé vystupování, tvé vyjadřování a protože jsem jeden z těch, co tu pravidla tvoří a hájí, pak nemáš moc na výběr, když se tu chceš s někým bavit. Je to skoro základ etikety. Dodržovat pravidla domu, který není tvůj, je takové běžné... alespoň v mojí hlavě.
A hádat se se mnou o tom, co je sprosté slovíčko a co není mě, jak jsi sám viděl, donutilo k návštěvě internetu a vyhledání samotného slova. Tvoje domněnka byla totiž nesprávná, sprosté slovíčko to bylo. :-(

Dle vyjádření budou rozdány tresty/vysvětlení.
Děkujeme za nahlášení!

PS. Ne, za vole banovat nebudu. Ano, když člověk jednou za týden řekne sprosté slovo, Svět se nezboří. Bacha při tom na Bibli :)
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04


Zpět na Porušení pravidel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků