Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

Blacklist, nechápu?

Příspěvekod iDeviLeKKK » 29 říj 2016, 12:14 VIP

Zdravím, předem chci napsat, že žádné problém tady na gs nechci mít a chci všechno vyřešit v pohodě, a nechci nikomu nic udělat / někoho "počernit". Hrál jsem včera, 28.10. okolo desáté hodiny večerní gather, v týmech, aby bylo jasno byli,
TEAM1: Já (Devil;), Kori, Frost, Kickmedown, Angel
TEAM2: Kukin (111), Haxo, Vieruška, kloubouk, StuarT
Hráli jsme, TEAM1 vyhrával asi 5:0 a mezi tím šel pryč z gather roomky Angel do DJ ROOM 2, poté asi po třech kolech šel i kickmedown, nikomu jsem v gather roomce nenadával, asi po 10 kolech jsem byl naštvaný, že Angel a Kickmedown nejsou v roomce a poslouchají si hudbu a tím pádem kazí gather, protože vůbec žádný info, hlavně když jsme hráli za CT na DD2 v druhé polovině. Po gatheru šel do roomky angel, kickmedown, kukin a groos (zajímávé) a nevím co si tam říkali, ale groos mě moovnul pryč z gather roomky a dal mě na blacklist. (Buď groos nebo kukin) Má otázka zní, proč mám vůbec blacklist? Nikomu jsem nic nedělal, a jestli mi tu někdo napíše, že jsem nadával na teamspeaku, chci důkaz, díky. Ještě jednou připomínám, nechci mít z toho žádné problém, jen to s chladnou hlavou vyřešit, když se tě podle mě snažím, nechápu toto. Díky,
Devil. :)
e. Maximálně jsem si dělal srandu v chatu ve hře, ale to nebyla žádná nadávka a nic hrozného, peace.
ROCCO PANKO DAVEJ POZOR PREJEDE TE TANK
TEBE VYCHOVALA ULICE A MĚ PUNK
Uživatelský avatar
iDeviLeKKK
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1272
Registrován: 16 úno 2014, 16:54

Blacklist, nechápu?

od Rumcajz » 29 říj 2016, 12:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod iDeviLeKKK » 29 říj 2016, 12:47 VIP

Jen dodám,
• Devil; STEAM_0:0:181513064 - do 28.11. (nevhodne chovani).
Cya. :)
ROCCO PANKO DAVEJ POZOR PREJEDE TE TANK
TEBE VYCHOVALA ULICE A MĚ PUNK
Uživatelský avatar
iDeviLeKKK
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1272
Registrován: 16 úno 2014, 16:54

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod KickMeDown » 29 říj 2016, 13:20 VIP

Takže ty nechápeš prečo sme ja a angel odišli z roomky ? fakt ? celý čas ste tam vy traja rozprávali hluposti.. Bol som lasta bol som na B, plant na A a neboli by ste to vy keby ste nezačali vravieť hlúposti (samozrejme k tomu patril aj smiech, všakže).. každú chvíľu ste po mne s angelom nadávali a ty ešte napíšeš že my sme kazili gather. po gatheru sme išli do roomky ja, angel, kukin a groos kde sme sa dohodli že ťa dajú na BL.. a oprávnene.. To čo ste robili sa počas gatheru nerobí, je to týmova hra a nie hra jednotlivca...
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod Ven0m » 29 říj 2016, 13:31

Vždy se najde někdo kdo se chová jak retard, že kicku?.. jakmile to udělá někdo jinej, tak už se háže na blacklist, menší výpadek. Zkuste se trošku zamyslet nad tím, jak se chováte vy, tím nechci házet všechny do jednoho pytle, to určitě ne..
jen pár vět na zamyšlení.. čest. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ven0m
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 729
Registrován: 30 črc 2014, 02:58

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod KickMeDown » 29 říj 2016, 13:40 VIP

Chcel si tým niečo naznačiť ? Počas gatheru nikdy nenadávam po svojom teamu a už vôbec nie keď sa nám dary.. Raz sa stalo kedy som z nervov svojho 3x nahitoval .. (Sorry Rede) ale to by si musel byť v tej roomke a zažiť to čo robil devilek.

e. kick: ja po tom čo som "leavol" z roomky som dával aspoň info cez voice chat v hre
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod Ven0m » 29 říj 2016, 13:48

chtěl jsem tím říct přesně to co sis z toho vzal, že nejsi svatej, ani nikdo z nás, taky by jsme se měli podle toho chovat, nenarážel jsem zrovna na tebe, jen na to jak to tady je..

e. kick: ano, nie som svätý ale mám aspoň svoje hranice (btw. dik za názor)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ven0m
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 729
Registrován: 30 črc 2014, 02:58

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod ANGEEL » 29 říj 2016, 13:51 VIP

Ano, byla to snadná hra.. takže jste začali dělat kraviny, zabíjeli jste se a do toho řvali na tsku.
Ty jsi ode mě dostal kick z tska, protože se chováš jak retard.
Potom jsem odešel do DJ room, protože jsem vás nechtěl poslouchat.
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3451
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod iDeviLeKKK » 29 říj 2016, 13:54 VIP

Ven0m píše:Vždy se najde někdo kdo se chová jak retard, že kicku?.. jakmile to udělá někdo jinej, tak už se háže na blacklist, menší výpadek. Zkuste se trošku zamyslet nad tím, jak se chováte vy, tím nechci házet všechny do jednoho pytle, to určitě ne..
jen pár vět na zamyšlení.. čest. ;)

+1
Jen jsem ti řekl, že jeden je na top midě a že když máš drop na longu tak ti všichni tři nepřijdou na B, takže nemá cenu tam walkovat, když máš 30 sekund do konce, promiň, nemyslel jsem, že ti to ještě nedošlo, to je možná důvod, proč někteří mají ponětí, že cheatuju. Mě by tedy zajímalo jak jsi mohl slyšet, že jsem na tebe nadával / křičel, když jsi ty nebyl ani v roomce a poslouchal sis písničky? Trošku mi to nedává smysl, promiň. Já bych chtěl zažít sám sebe v roomce, určitě by se mnou byla sranda a i info by jsem aspoň dostal. Opravdu nechci být zlý na někoho, ale když se toto děje, co mám tedy dělat? :) A info si řekl jednou a víckrát ne, takže prosím nelži. Díky.
K Angelovi, nikoho jsem nezabíjel, to omylem do mě střelil Kori a dal mi hlavu (v pohodě), pak do mě střelil Kick a zabilo mě to, takže chyba je na mé straně? Promiň, ale když nemáš smysl pro humor, když omylem tvůj teammate zabije svýho awpčkem a poté proděruje enemy, tak nevím proč chodíš tryhardit na gather, když to je o zábavě. :) ;)
e. existuje funkce mute, s kterou bys měl asi už mít zkušenosti.
ROCCO PANKO DAVEJ POZOR PREJEDE TE TANK
TEBE VYCHOVALA ULICE A MĚ PUNK
Uživatelský avatar
iDeviLeKKK
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1272
Registrován: 16 úno 2014, 16:54

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod KickMeDown » 29 říj 2016, 14:03 VIP

1.) Info som dal určite viackrát
2.) v roomke som bol cca 10 kôl ty to popisuješ ako keby som tam nebol od začiatku hry..
3.) Ano, dál som ti TK ale ospravedlnil som ti, nebolo to naschvál. (Bol si v tieni na CT a ja som myslel že si enemy)
4.) a ako posledná vec. ano je to o zábave ale nie tak že začnete robiť a rozprávať hlúposti a z 5:0 sa začne stávať 5:3.. mať tak demo je aj pekne vidieť ako si nadával po Haxovi, ktorž bol enemy ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
KickMeDown
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 634
Registrován: 03 led 2015, 14:46
Bydliště: Slovensko, Michalovce

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod iDeviLeKKK » 29 říj 2016, 14:14 VIP

Já mu nenadával, jen jsem si z něj dělal srandu, z kulišáka jednoho :lol: . Ale ty jsi asi další člověk, co neví, co znamená mute, ale i tak, proč jsi mi nic neřekl, že ti to vadí? Ty ani angel jste mi nic neřekli a mlčeli jste. Když si to tak vezmu, tak jste skoro ani info v ty roomce neříkali. Jako admin by jsi mě měl stejně upozornit, když ti to vadí, aby k tomu nepředcházelo, přeci.


e.Angel: My ti máme říkat, jak se máš chovat? To snad nemyslíš vážně..
ROCCO PANKO DAVEJ POZOR PREJEDE TE TANK
TEBE VYCHOVALA ULICE A MĚ PUNK
Uživatelský avatar
iDeviLeKKK
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1272
Registrován: 16 úno 2014, 16:54

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod 111KKK » 29 říj 2016, 14:34

Ahoj.

Jelikoz je to o me,tak se chci z dovolenim vyjadrit.

Nebyl jsem sice s nema v teamu, ale stacilo mi i to ,co psal do chatu. Premenil si sve jmeno ve hre na Haxuv nick ,co ma tady na webu GS (xSlayee ,nebo nejak tak). Dale na neho furt neco psal, blbosti, provokoval ho ,apod. Smal se mu v nejakych urcitych vecech, jelikoz byl Haxo semnou v tymu ,tak i on mi rikal, ze ho Gather nebavi, ze to leavne, z duvodu toho co psal iDevileKKK, ze mu to vadi a poskozuje ho to. Stacilo mi uz jen to. Po konci Gatheru jsem sel do jiste roomky, kde jsem byl ja, ANGEL, KickMeDown + jsem si zavolal Groose (i kdyz na tom Gatheru nebyl), pac jsem nejnovejsi GM a on uz je tu nejakou tu dobu. Jelikoz poznam hrace iDevilKKKa jak se chova, veril jsem ,co mi ti to dva admini (Angel & KmD) rekli, pac uz tu jsou tez nejakou dobu a poznam je urcitou dobu. Nezasedavaji si na hrace, proste se chovaji k lidem tak, jak oni k nim. Nic mene vetsina hracu s iDevilKKKem hrat Gather nechteli, protoze to byl Admin Gather, takze se mel podle sveho zpusobu chovat, ne ze po kazdem zabiti ,vypisovat do chatu blbosti, neboli narazky na Haxa. Timto chci rict, ze kdyz je hrac (neadmin) pozvan do Admin Gatheru i pres to, ze ho tam vetsina ADMINU nechce, ma se chovat slusne, myslim si, ze by nemel ani co pipnout. Dekuju, ahojte.
VALAR DOHAERIS.
Uživatelský avatar
111KKK
Ice King
Ice King
 
Příspěvky: 562
Registrován: 25 bře 2016, 22:07
Bydliště: Ostrava

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod Izmael » 29 říj 2016, 14:45 VIP

Tak, každý se vyjádřil a teď si počkejte na vyjádření kompetentní osoby, není potřeba tu rozvíjet diskuzi..
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Izmael
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2616
Registrován: 27 bře 2015, 23:55

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod iDeviLeKKK » 29 říj 2016, 14:57 VIP

Jen bych chtěl dodat i přes Izmaelův post, že proč jste nikdo nic neřekl? A teď jste takový upřímní, no, celkem dobré.
ROCCO PANKO DAVEJ POZOR PREJEDE TE TANK
TEBE VYCHOVALA ULICE A MĚ PUNK
Uživatelský avatar
iDeviLeKKK
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1272
Registrován: 16 úno 2014, 16:54

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod GrooS » 29 říj 2016, 14:59 VIP

Koukám všechno tu už je napsané, stěžovalo si na tebe víc lidí tak asi na tom něco bude,nějak jsem nezjištoval kdo má pravdu nebo ne ale víc budu věřit těm adminům než tobě. Chováš se jak idiot a pak to takto dopadá, Dokud se nenaučíš chovat při gatheru tak je prostě hrát nebudeš ;),Ten blacklist na měsíc mužeš brát jako ponaučení, jenom přeci mám s tebou taky vlastní zkušenosti z gatheru.
Uživatelský avatar
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 4896
Registrován: 08 čer 2013, 14:25

Re: Blacklist, nechápu?

Příspěvekod iDeviLeKKK » 29 říj 2016, 15:08 VIP

GrooS píše:Koukám všechno tu už je napsané, stěžovalo si na tebe víc lidí tak asi na tom něco bude,nějak jsem nezjištoval kdo má pravdu nebo ne ale víc budu věřit těm adminům než tobě. Chováš se jak idiot a pak to takto dopadá, Dokud se nenaučíš chovat při gatheru tak je prostě hrát nebudeš ;),Ten blacklist na měsíc mužeš brát jako ponaučení, jenom přeci mám s tebou taky vlastní zkušenosti z gatheru.

Tak já se snažím chovat normálně a pak ještě tuto na mě. Super.
ROCCO PANKO DAVEJ POZOR PREJEDE TE TANK
TEBE VYCHOVALA ULICE A MĚ PUNK
Uživatelský avatar
iDeviLeKKK
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1272
Registrován: 16 úno 2014, 16:54

Další

Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků