Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Blokace / Jailbreak / Baron

Příspěvekod Baronnnek » 15 črc 2021, 17:43

Vaše SID:STEAM_0:1:193022790
Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): Bohužel, nenalezeno
Popíšte čo sa stalo:
Zdravím, prvně bych začal tím, že si nejsem jistý jestli vůbec píši do správné sekce, protože ve hře jsem se moc informací, kde si zažádat, nezjistil, na fóru jsem v daným topicu žádný téma na styl tohoto nenašel. (viz. screen)
XD.png
XD.png (10.48 KiB) Zobrazeno 513 krát

Pravděpodobně tuším za co mám udělenou blokaci, avšak rád bych to objasnil, nějaký administrátor mi udělil blokaci pravděpodobně za opakovaný report na hráče pod přezdívkou : ''Jenda Zahrádka'' (aspoň myslím, že se tak nějak jmenoval), Dle mého uvážení všechny reporty směřované na tohoto hráče byly správné, pokaždé se jednalo o porušení pravidel, ať už ohledně nesmyslného vykřikování při simonování jiného CTčka, Neschopnost, demence, provokace a můžu jmenovat více, V 50% případů byl admin přítomen, ale toleroval to jmenovanému hráči. Poprosil bych, aby se mi daný administrátor nejlépe ozval, ale je to pouze v jeho uvážení.
Proč vlastně sem píšu ?
Rád bych zažádal o více informací, či o kompletní zrušení blokace a nejlépe i zmiňovaného vyjádření. ( a také se řidím, tím co mi napsal automat ve hře.)
Předem děkuji za odpověď.
Baron , PEACE
„Pokud se chcete stát islámským radikálem a jste připraven jít ven, abyste vykonal obřízku, doporučuji Moskvu. Jsme multináboženská země. Naši doktoři vám operaci provedou tak, že vám už nikdy nevyroste.“

- Vladimir Putin
Uživatelský avatar
Baronnnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 čer 2021, 08:53

[Vyřešeno] Blokace / Jailbreak / Baron

od Rumcajz » 15 črc 2021, 17:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Blokace / Jailbreak / Baron

Příspěvekod Gustik » 15 črc 2021, 21:09 VIP

Musím pochválit za pěkně napsanou "unban žádost".

Abych pravdu řekl, nevím proč ti dal admin blacklist. Sice tvé nahlášení za "retardace" není úplně OK, bylo to ale jen jednou. Jinak jsou tvé nahlášení relativně v pořádku. A není to na adminově uvážení, zda se sem vyjádří, určitě se sem vyjádří. :)

Blacklist ti dal admin LilDeep.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Blokace / Jailbreak / Baron

Příspěvekod DeepGS » 15 črc 2021, 21:13 VIP

Ahoj,

Je pravda, že jsem to trošku přepísk a za toto by blokace být neměla, tudíz se ti tu omlouvám za potíže.

-Deep
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ!


JSEM MAGOR
Uživatelský avatar
DeepGS
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 227
Registrován: 24 bře 2020, 17:04

Re: Blokace / Jailbreak / Baron

Příspěvekod Gustik » 15 črc 2021, 21:18 VIP

Admin se ti omluvil, příště si dá jistě pozor. Z blacklistu jsem tě oddělal, můžeš zase vesele nahlašovat hříšníky.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků