Porušuje nekdo pravidla na Jailbreak serverech? Sdělte nám to zde.

[Vyřešeno] Bribon/#JB1-GS/FK

Příspěvekod letoa » 25 říj 2020, 18:19 VIP

Název Topicu: Bribon/#JB1-GS/FK
Nick: Bribon
STEAM ID: VALVE_0:0:418920400 + https://ctrlv.cz/Mgdn
DEMO. Hlavní důkaz: https://uloz.to/file/BHdgk8R87Idq/jbgs1-dem /demo je trošku zasekané, ale dá se to si myslím^.
Datum a čas: 25.10.2020 - 17:20 +/-
Popis situace:
Hráč Bribon dal FK hráčovi Bedrich off chat.
Pardon, že to nevyčasuji, ale mám totálně buglé slidery v demovieweru a snažím se to nějak zprovoznit, ale nefunguje to.
Nevím, zda-li je to tím, že mám NS z vašeho portálu.. Kdo, ví?

FK se stal několik kol dále. Asi 3.-5. kol. Měli jít do boxu a tam dal příkaz VIP skočí / půjdou na červený stůl / lavičku.
Všichni tam šli a Bribon dal danému hráčovi FK. Omluvil se mu a nahlásil, že mu dá příští kolo VD.
Poté admin call me aimbot, či aktuálně nevím přesně to jméno toho admina, tak říkal do mikrofonu, že je pozdě na VD, jelikož se dávalo rtv. Akorát, že nebylo pozdě a bylo myslím ještě jedno kolo. Čímž jsem si uvědomil, že mu to připomenu a i admin, poté, co jsme mu to napsali/řekli si na to vzpomněl. Všichni Téčka umřeli za to poslední kolo a daný hráč nedostal VD.

Určitě bych byl rád, kdyby se vyjádřil sám admin zde. Jelikož nechci něco napsat blbě, aby to hrálo v mojí roli. :-)

edit: Pokoušel jsem se spustit demo přes Vaše HLTV, ale neúspěšně. Psalo mi to, že demo je corrupt, něco v tom smyslu.
edit2: Také bych chtěl, aby někdo ověřil jednu část v demu, kde hráč pod jménem 87. lezl po žebříku někde blízko u zbrojky a když padal, tak dal JumpBug. Což mi přišlo divné.

Hlavně děkuji za #nohate; že jsem nevyčasoval demo, jelikož mi to nejde! :-DDD
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

[Vyřešeno] Bribon/#JB1-GS/FK

od Rumcajz » 25 říj 2020, 18:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: Bribon/#JB1-GS/FK

Příspěvekod David91 » 25 říj 2020, 19:54 VIP

ecnebi píše:
FK se stal několik kol dále. Asi 3.-5. kol. Měli jít do boxu a tam dal příkaz VIP skočí / půjdou na červený stůl / lavičku.
Všichni tam šli a Bribon dal danému hráčovi FK. Omluvil se mu a nahlásil, že mu dá příští kolo VD.
Poté admin call me aimbot, či aktuálně nevím přesně to jméno toho admina, tak říkal do mikrofonu, že je pozdě na VD, jelikož se dávalo rtv. Akorát, že nebylo pozdě a bylo myslím ještě jedno kolo. Čímž jsem si uvědomil, že mu to připomenu a i admin, poté, co jsme mu to napsali/řekli si na to vzpomněl. Všichni Téčka umřeli za to poslední kolo a daný hráč nedostal VD.


Jo, myslel som si, že už nebude kolo. Potom bolo ešte jedno kolo, hráč zabudol dať VD, tak som mu do chatu napísal, že asi zabudol dať VD, ale už to nestihol napísať, že hlási VD a zomrel. Ospravedlnil sa mi do chatu. Tak ho nebudem banovať, keď sa ospravedlnil. Ja som ho upozornil, nech sa to neopakuje.
Obrázek
Uživatelský avatar
David91
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 294
Registrován: 24 říj 2016, 18:04
Bydliště: Lunik XI

Re: Bribon/#JB1-GS/FK

Příspěvekod letoa » 25 říj 2020, 19:58 VIP

Dobře. Můžete dát lock.
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

Re: Bribon/#JB1-GS/FK

Příspěvekod Vonbrauncz » 25 říj 2020, 20:07

Zdravím.

Může se stát, že někdo zapomene dát VD, hráč se omluvil, zde není důvod ho trestat nad rámec upozornění.

Děkujeme za snahu.

VB

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků