I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto]Brooklayy

Příspěvekod Landlite » 12 kvě 2019, 09:32

Je to docela sprostý dát někomu ban za to že se mu chce a může protože je zrovna admin a kvůli tomu že nechci komunikovat s někým přes ooc a pak dostat ban že nekomunikuji.Proč bych měl má to někde napsané že je admin ale není divu když server ovládá děcko co jsi dělá co chce protože mu někdo dá moc akorát si vytváří pravidla pro sebe.Tady je asponˇ vidět ta profesionalita toho týmu.Díky bohu že už nepatřím mezi debilní mládež.Já už se zařídím jinak a tohle jen tak nenechám.

Admin před kokain skladem vytáhne zbranˇ na dálku na mě křičí atˇ vylezu z auta to není failrp vytvářet si svůj děj jak chce?
A to že mu tam postavím kamion tak za to je asi ban.

A už to odůvodnění banu to je výsměch.
Absolutně bych něco tak dětinského od gamesites nečekal.
No nic budu dělat reklamu dál atˇ se tomu tady lidi nebo dospělí vyhnou nemá se cenu hádat s mládeží tak doufám že osvč a daně máte náležitě v pořádku když roleplay tak se vším všady. Tak a tedˇ se budu chovat stejně jako váš dětinský admin.Mějte se.
Landlite
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 dub 2019, 15:56

[Zamítnuto]Brooklayy

od Rumcajz » 12 kvě 2019, 09:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Brooklayy

Příspěvekod BrooKlyGS » 12 kvě 2019, 13:04 VIP

Strašně v pořádku roleplay akce, že před vchod do kokainu zaparkuješ kamion bez jediného slova tak, aby jsme se my nemohli dostat ven. Poté odjedeš.

Dobře. Kdybys to udělal kvůli toho, že si voláš kamarády a chcete nás přepadnout, nebo to prostě nějak zarpil, tak v pohodě. Ale tady nechápu, na co si jako stěžuješ. Abych ti nějak neukřivdil, tak jsem se tě i do OOC ptal, proč jsi to udělal. Ty jsi mě totálně ignoroval.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Brooklayy

Příspěvekod Landlite » 12 kvě 2019, 15:29

[quote="BrooKlyGS"]Strašně v pořádku roleplay akce, že před vchod do kokainu zaparkuješ kamion bez jediného slova tak, aby jsme se my nemohli dostat ven. Poté odjedeš.

Dobře. Kdybys to udělal kvůli toho, že si voláš kamarády a chcete nás přepadnout, nebo to prostě nějak zarpil, tak v pohodě. Ale tady nechápu, na co si jako stěžuješ. Abych ti nějak neukřivdil, tak jsem se tě i do OOC ptal, proč jsi to udělal. Ty jsi mě totálně ignoroval.




Takže za prvé mám pocit že si netykáme.Za druhé jste milý admine opoměl říci co této akci předcházelo ale to už roleplay moc nebylo ale proč to taky na sebe říkat že.Je to jedno nehodlám se tady handrkovat s člověkem co jsi vytváří děj hry podle toho jak se mu to hodí.A přesně takto to bohužél vypadá úplně na každé hře kde se dá moc "dítěti".Ale přesně toto jednání ukazuje jaký je váš tým.
Hodně štěstí s vedením tohoto serveru.Možná až dotyčný admin dospěje tak si řekne že jeho hra není košér oproti hráčům co si nemůžou vytvářet děj jak se jim zrovna zamane ale to už není to vaše nastavené roleplay.
Nevadí v pohodě.Jedno či pár zakomplexovaných mládežníků přežiji.Tímto ukončuji debatu o ničem dokud zde nebude asponˇjeden homo sapiens a né jen zatím homo habilis.
Landlite
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 dub 2019, 15:56

Re: Brooklayy

Příspěvekod ThereZ » 12 kvě 2019, 15:59

1) Nemáš to podle Vzoru
2) Nemáš důkaz k situaci, tudíž se věří slovu admina. Nehledě na to, že ani nechceš říct, co se tam vlastně stalo

Stížnost neoprávněná
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23

Re: Brooklayy

Příspěvekod Landlite » 12 kvě 2019, 16:18

ThereZ píše:1) Nemáš to podle Vzoru
2) Nemáš důkaz k situaci, tudíž se věří slovu admina. Nehledě na to, že ani nechceš říct, co se tam vlastně stalo

Stížnost neoprávněná


Takže když tykačka tak tykačka. Tak mladej pokud jsi si problém nepřečetl tak to není můj problém skočím do auta a jedu směr Kadanˇ a podívám se na pana balleta co to je tedy za ubožáka co vede tuto skupinu.Podle vzoru to bylo jen ten tvůj důkaz nemám přeci nebudu streamovat drzouni drzí. Ale pamatuje si jednou že na vás dojde.Vůbec nevíš jak to pána bude srát že má podsebou takový ignoranty jako jste vy dva.
Landlite
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 dub 2019, 15:56

Re: Brooklayy

Příspěvekod Landlite » 12 kvě 2019, 16:21

Landlite píše:
ThereZ píše:1) Nemáš to podle Vzoru
2) Nemáš důkaz k situaci, tudíž se věří slovu admina. Nehledě na to, že ani nechceš říct, co se tam vlastně stalo

Stížnost neoprávněná


Takže když tykačka tak tykačka. Tak mladej pokud jsi si problém nepřečetl tak to není můj problém skočím do auta a jedu směr Kadanˇ a podívám se na pana balenta co to je tedy za ubožáka co vede tuto skupinu.Podle vzoru to bylo jen ten tvůj důkaz nemám přeci nebudu streamovat drzouni drzí. Ale pamatuje si jednou že na vás dojde.Vůbec nevíš jak to pána bude srát že má podsebou takový ignoranty jako jste vy dva.
Landlite
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 dub 2019, 15:56

Re: [Vyřešeno]Brooklayy

Příspěvekod Trsak » 12 kvě 2019, 16:26 VIP

Jsme otevřená komunita a proto si tu tykáme.

Proč jsi tu situaci tedy neřešil s adminem, když ji s tebou přes OOC chat chtěl řešit? Pak by k banu dojít nemuselo.
Hraješ si tu na to, jak jsi dospělý a hrozně rozumný. Přitom tu sypeš jednu urážku a výhružku za druhou.
My se nemáme čeho bát, takže si dělej, co chceš. Jestli se ti na serveru nelíbí, prostě tam nehraj.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: [Vyřešeno]Brooklayy

Příspěvekod Landlite » 13 kvě 2019, 07:05

Trsak píše:Jsme otevřená komunita a proto si tu tykáme.

Proč jsi tu situaci tedy neřešil s adminem, když ji s tebou přes OOC chat chtěl řešit? Pak by k banu dojít nemuselo.
Hraješ si tu na to, jak jsi dospělý a hrozně rozumný. Přitom tu sypeš jednu urážku a výkružku za druhou.
My se nemáme čeho bát, takže si dělej, co chceš. Jestli se ti na serveru nelíbí, prostě tam nehraj.


Výhružku za urážkou rly když z někoho děláte lháře?Nemyslíte si že kdo jsi začal tak jste byly jen vy?Taky tam hrát nebudu proč bych měl hrát na serveru tam kde se banují lidi za totální nesmysli.Já narozdíl od vás jsem dospělý. Bohužél na vaší škodu vy nejste.Jen z lidi vybíráte vip/evip za nic a pak je bezhlavě banujete toto není první případ což mám zdokumentované jako akci elpíčka na benzíně kde "zlodej" admin bude vyhrožovat pd že dostane ban a atd.Řekl bych trochu klamná reklama vip na zákazníka.Ničím podložene Evip/evip nemát. A to jestli pán Balent vás ujištuje že se nemáte čeho bát tak vy nemusíte ale jeho to bude srát protože 1 v životě se postarám o to aby to takhle nezůstalo nebudete okrádat lidi za ůčelem výdělků či jinch machinací.
Landlite
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 dub 2019, 15:56

Re: [Vyřešeno]Brooklayy

Příspěvekod BrooKlyGS » 13 kvě 2019, 11:46 VIP

Uvidíme se tedy u soudu.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: [Vyřešeno]Brooklayy

Příspěvekod Gustik » 13 kvě 2019, 18:18 VIP

Landlite píše:pak je bezhlavě banujete toto není první případ což mám zdokumentované jako akci elpíčka na benzíně kde "zlodej" admin bude vyhrožovat pd že dostane ban a atd.Řekl bych trochu klamná reklama vip na zákazníka.Ničím podložene Evip/evip nemát. A to jestli pán Balent vás ujištuje že se nemáte čeho bát tak vy nemusíte ale jeho to bude srát protože 1 v životě se postarám o to aby to takhle nezůstalo nebudete okrádat lidi za ůčelem výdělků či jinch machinací.

Jestli chceš i dále vypisovat takové nesmysly, tak mi je piš do PM, nebo si mě najdi na TS. Tady není volná debata.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků