Vše ohledně kategorie serverů: CTF Servery

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod dsd » 01 lis 2014, 09:40

Bboystorm píše:Také děkujeme za to jak jsi ocenil, to že se snaží admin team dělat něco pro hráče.

Já jsem rád, že se konečně po dlouhé době něco změnilo. :)
Píšeš tady ještě o dvou mapách , že je tam spawnKill tudíž bych si z toho vyvodil jediný důsledek a to ten , že SpawnCamp není o mapě ,ale o hráčích kteří tu mapu hrají !!
:idea: :idea: Nemyslíš ?

Je to o mentalitě hráčů, ta je na nízké úrovni. S tou se ale nic nedá udělat, dokud systém nebude vyladěný a tím myslím ten update co se slibuje už skoro rok.

letec29 píše:de_dsut2014_r2 je cool mapka. Osobne som ju vybral a neľutujem, vždy to zaplní server a podľa mňa je to úplne niečo nové čo na CTF nebolo... Večerná mapa, nová atmosfóra. :)

Mi se taky líbí, ale jen když je to vyrovnaná hra, jinak je to samý spawnkill.

Skús nám navrhnúť nejaké mapky a možno ich nahodíme.

Rád bych v tomto ohledu pomohl, ale tím že hraju jen CTF na vašich serverech už dlouhou dobu, tak žádné jiné mapky moc neznám. Navíc nemám tolik času, díky vytíženosti ve škole a osobním životě. CS už beru jen jako odreagování jednou za čas.

Až mě nějaká mapa nebo nějaké vylepšení napadne, určitě to tu hodím. ;)
Uživatelský avatar
dsd
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 08 čer 2013, 14:32

Re: Capture The Flags - nápady

od Rumcajz » 01 lis 2014, 09:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod Fedik » 09 led 2015, 19:31

skuste tam dat mapu fy_polday
Uživatelský avatar
Fedik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 21 bře 2013, 17:05

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod Cobretti » 15 led 2015, 02:18

A jinak si v pořádku? :roll:
Některé lidi bych liskal 24h denně plus v noci.
Uživatelský avatar
Cobretti
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 888
Registrován: 08 čer 2013, 14:24
Bydliště: Terárium, džungle a CTF :)

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod bboyIMfromCTF » 21 led 2015, 05:43 VIP

fy_poolday

To by musel byt server uzamcen na maximalni pocet hracu tak asi 6.
Jelikoz 13 vs 13 lidi na pool by se velmi nehodilo a pripominalo by to spise Quake 3 arena...
Uz to vidim 10 lidi AWP a 10 lidi machine gun :) :) :)

To urcite nechceme .....
Obrázek


Steam - rest of bBoy
Uživatelský avatar
bboyIMfromCTF
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 211
Registrován: 06 dub 2014, 09:10
Bydliště: CTF + práce ..

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod Hele » 31 led 2015, 20:40

Ahoj,napadla mě taková blbůstka,ale nevím jak ji kdo ocení ;),že by se mohlo do adrenalin menu za 100% adrenalinu,koupit skin protihráče na určitou dobu.(15s.)Budu se těšit na Vaše odpovědi z ctf týmu!
Foni
Chceš poradit ohledně Zombie a Paintball módu?- Rád Ti pomůžu ;)
Uživatelský avatar
Hele
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 448
Registrován: 13 kvě 2014, 20:59

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod Cobretti » 01 úno 2015, 00:47

Tento item a pár dalších je chystán do new update pod pojmem chameleon, ale kdy se zmíněný update uskuteční, je bohužel ve hvězdách. :cry:
Některé lidi bych liskal 24h denně plus v noci.
Uživatelský avatar
Cobretti
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 888
Registrován: 08 čer 2013, 14:24
Bydliště: Terárium, džungle a CTF :)

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod dsd » 01 bře 2015, 09:37

Cobretti píše:kdy se zmíněný update uskuteční, je bohužel ve hvězdách. :cry:

Zdá se mi, že za něj málo bojujete. Slibovaný byl už tolikrát a všechny termíny, kdy měl být, už dávno minuly. Myslím, že daleko lepší je zavádět změny po malých částech, než na jednou. Změny nemusí být přijaty pozitivně hlavně když jde o velký zásah. Kdežto když dáte hráčům postupně si přivyknout malých změn, změníte jejich mentalitu a to co by normálně bylo přijato negativně, bude přijato pozitivně. A taky hlavně malými změnami ukážete hráčům, že se něco děje a nestagnuje, což se podle mě děje už tak 2-3 roky (kromě nových map). A taky toho developera, co to vymýšlí, tolik nezaměstnáte, čímž se urychlí daná změna.

Nevím jestli počítáte s tím co teď napíšu, ale nikde jsem to neviděl a docela by se to hodilo. Na klasických serverech, se mapy netočí pořád dokola, protože nemají možnost ji zvolit. Po odehrání dalších 2-3 map se nezobrazí k votování. Tím pádem nemají hráči jinou možnost, než hrát jiné mapy a tím pádem si na ně rychleji zvyknou a poznají je. Je to lepší, než pořád D2, eldorádo, D2, d24ever, D2, .... Málo kdy se stane, že se hrají méně známé mapy, hlavně se to děje díky starším hráčům, kteří ví, že ty mapy nejsou špatné. Ale to je opět otázka mentality hráčů a tím jak vy s ní dokážete manipulovat, nebo ji usměrnit.
Uživatelský avatar
dsd
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 08 čer 2013, 14:32

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod CICO » 16 dub 2015, 10:17

Když neseš vlajku (zdrháš):D a sejmeš protivníka.. tak aby se mu doplnil zasobník a nemusel přebíjet ;)
Větší motivace pro zájem o Flagy ?
Uživatelský avatar
CICO
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2013, 05:22

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod dsd » 27 kvě 2015, 22:43

Nechcete tu založit topic, kde budou zapsány změny, které jste už udělali a které chystáte?

Navrhuji omezit vip výhody. Třeba při autobhopu ať mají nůž v ruce a při pokládání min taky. Je to prostě rozumná kompenzace...

Mám dojem, že ten kdo vymyslel vip výhody, tak nepřemýšlel moc do budoucna, protože vip na pořád je prostě blbost. Počítá totiž s tím, že budou neustále přibývat noví hráči, kteří si to budou kupovat. Lepší varianta by byla, kdyby ten vip mohli mít jen aktivní hráči. Dále to rozvádět nebudu, protože to nemá smysl, pravidla a politika už jsou dány...

Nicméně se na serverech začíná pěkně blbě bez vip hrát. Co budete dělat, až tam každý bude mít vip? Zavedete ultra vip?
Uživatelský avatar
dsd
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 08 čer 2013, 14:32

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod Shredded » 25 čer 2015, 17:49

Zdravím, napadlo mě, šlo by zlevnit vestu? :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Shredded
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 14 čer 2014, 13:11

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod Polarkos » 30 črc 2015, 13:39

Zdravím všechny vlaječkaře :D Co třeba takhle zavést, že když máte v ruce odjištěný granát tak aby do např: 5 sekund vybouchl? Myslím že by to bylo realnější a myslím si že by jsme se občas i zasmáli :D
Uživatelský avatar
Polarkos
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 12 bře 2015, 21:16

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod ivcha » 04 srp 2015, 04:12

Ahoj, podle me by CTF by potrebovalo par novych map me se uz dost omrzely ty mapy no, ale DD2 je ta klasika takze ta me jedina bavi s eldoradem jelikoz neni votovano tak casto :)
ivcha
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 25 kvě 2015, 20:21

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod ivcha » 04 srp 2015, 05:57

Ahoj, podle me by CTF by potrebovalo par novych map me se uz dost omrzely ty mapy no, ale DD2 je ta klasika takze ta me jedina bavi s eldoradem jelikoz neni votovano tak casto :)
ivcha
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 38
Registrován: 25 kvě 2015, 20:21

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod zima » 04 srp 2015, 06:14

ivcha píše:Ahoj, podle me by CTF by potrebovalo par novych map me se uz dost omrzely ty mapy no, ale DD2 je ta klasika takze ta me jedina bavi s eldoradem jelikoz neni votovano tak casto :)


CTF aj nové mapy dostalo a paradoxne aj tie staré ako napr. DD2 prešli podstatnou úpravou. Problém je ale v hráčoch, ktorý sa radšej odpoja ako by zahrali niečo nové. Takže tomu prispôsobujú aj svoj výber a nie je prekvapenie, že si rotujú kolom dokola tie isté mapy.
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Capture The Flags - nápady

Příspěvekod Peor » 09 srp 2015, 13:36

Príkaz /hp, doplnilo by to hráčovi HP za tak 35-40 adrenalínu, ak sa healuje u vlajky trvá to dosť veľa času a takto by to bolo podľa mňa oveľa jednoduchšie. Tú regeneráciu by som zrušil, nepríde mi to ako veľmi výnosná vec
Uživatelský avatar
Peor
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 99
Registrován: 05 kvě 2015, 16:54

PředchozíDalší

Zpět na CTF Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků