Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Carzen BAN od spinbotu /public/

Příspěvekod cortezkral » 13 zář 2020, 14:35

Carzen dostal som ban od cheatera /PUBLIC/
SID : STEAM_0:1:64109991
https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:64109991&advType=steamid&Submit https://ctrlv.sk/JyQZ (screen
Ćo sa stalo . Na servery bol spinbot po niekoľké a admini zase nikdy cca 40min som dával call nikto nič spinoval nás tam a ma
napadlo ho skúsiť zabiť tak som sa postavil na T spawn a ako skákal smerom kumne som ho trafil do jeho stredu tela *keďže sa točil ten stred
tela mal inde ako normlálny hráč* a ako som ho zabil mi dal anticheat ban za niaký aimbot zato že som ho trafil ja keď skákal.
Je to môj prvý ban na celom gamesites nemal som ani upozornenie na ban a taktiež som si platil už 3 mesiac vip na všetky servery
a ja som dostal ban zato že som zabil raz spinbot a on nie :/
C A R Z E N
Uživatelský avatar
cortezkral
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13 zář 2020, 14:34

[V] Carzen BAN od spinbotu /public/

od Rumcajz » 13 zář 2020, 14:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Carzen BAN od spinbotu /public/

Příspěvekod ericek111 » 13 zář 2020, 22:40

Spinbotteri zabanovaní, no nemohol som si nevšimnúť, že si sa do HvH aktivít zapojil aj ty. :D

https://streamable.com/o7eg5u
https://streamable.com/unaacf

Ban dal anti-cheat za aimbot, to ešte overujeme.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Carzen BAN od spinbotu /public/

Příspěvekod cortezkral » 14 zář 2020, 07:32

Dá sa niako vymeniť moje vip na všetky servery za unban ? Pamatam si že kedysi to išlo
C A R Z E N
Uživatelský avatar
cortezkral
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13 zář 2020, 14:34

Re: Carzen BAN od spinbotu /public/

Příspěvekod cortezkral » 14 zář 2020, 07:59

A chcel by som sa priznať čo sa týka .
Ban za WH je 100% jasný v tomto prípade.
Nebavilo ma hrať proti debilkovy čo skákal po celej mape bez movementu a daval cez steny.
A aj nato aký som hráč som nedokázal uhrať ani jedno kolo tak som sa Ragol
išiel na youtube tam stiahol niaku sračku čo obsahovala iba (wallhack/glow/ aby sa mi ho podarilo zabiť
takže za Wallhack si ban zaslúžim ale za AB nie kedže to ten cheat ani nemal bola to fakt niaká sračka s indickým komentárom :D a mám taký pocit že obsahovala RAT ktorý som ešte nedokázal nájsť v systéme.
Je to môj prvý ban celkovo v hre. A chcel by som sa ospravedlniť za moje konanie v tomto prípade.
Už som nevedel čo mám robiť keďže public ma baví najviac a admini neboli online jediný koho tam stretám ako admina je
Robin. Taktiež ešte včera ráno tam bol admin čo banoval ľudí za multihacky. Ktorý si myslím že by dokázali potvrdiť že toto sa
stalo umňa prvý krát .
C A R Z E N
Uživatelský avatar
cortezkral
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13 zář 2020, 14:34

Re: Carzen BAN od spinbotu /public/

Příspěvekod ericek111 » 14 zář 2020, 08:24

V poriadku, nebol by si prvý "in-game leader", "ESEA A", "FaceIt lvl 10" 150-hodinový geroj s externým pomocníkom. :lol:

Čo sa týka spinbotterov, väčšinou stačí nájsť admina na TeamSpeaku alebo napísať na fórum do minichatu. ^_^

Môžeš si kúpiť unban, výmena aktívneho VIP už nie je možná.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: [V] Carzen BAN od spinbotu /public/

Příspěvekod cortezkral » 14 zář 2020, 08:34

Ahoj no tak to nieje môj main chápeš a nechcem tam hrávať na maine kvôli skinchangru čo je na servery lebo je vraj zato vac či čo :D tak som na komuniťáky kupil ten účet preistotu ako si banovať main :D
C A R Z E N
Uživatelský avatar
cortezkral
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13 zář 2020, 14:34


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků