I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Stížnost oprávněná] Cenda / neschopnost

Příspěvekod AwpOnly » 12 srp 2022, 15:24 VIP

Název tématu : Cenda / jb 1

Odkaz na Steam profil admina : https://steamcommunity.com/profiles/76561198016540700

Popis situace/prohřešku admina : Simon dal prikaz aby sme isli za nim v cupe, nasledne povedal stujte. Vsetci sa zastavili a skoro vsetci cupeli. Nasledne sa Cenda zacal hadat, ze maju stat, pricom to tak nebolo, pretoze ani nebol zakaz cupiet, takze hraci co cupeli dostali MFK a to len kvoli tomu, ze sa cenda zacal hadat so simonom, takze padol kvoli nemu MFK.

Důkaz o jeho pochybení : DEMICKO - time [4CT:5T]
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

[Stížnost oprávněná] Cenda / neschopnost

od Rumcajz » 12 srp 2022, 15:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Cenda / neschopnost

Příspěvekod CendaLUL » 12 srp 2022, 16:47

Ahoj

S touhle situací jsem se na serveru potkal poprvé. Když jsi šel za simonem v čupě a pak ti simon řekne: "Stůjte",tak jsem si představil že stůjte = máš se postavit, ale zákazy nebyly takže jste mohli stát i čupět => Moje chyba.

1. Do příkazů jsem se možná zamotal, ale není to moje chyba, že CTčko dalo MFK... Viděl jsi co tam říkalo? "Můžu je zabít, můžu je zabit?" Já jsem k tomu řekl, že ať jim dá radši nevýhodu, protože jak jsem psal už předtím, že jsem se potkal s touhle situací poprvé,a proto jsem nechtěl nikoho zabijet. (Zabil jsem pouze rebelanta)

2. Neměl jsi vůbec žádný zájem řešit se mnou tu situaci,ale VŮBEC. Celou dobu jsem na serveru a ty nic...
Po dvou kolech jsem obdržel zprávu od Admina, že jsi mohl čupět i stát. Neřešil jsem to, protože to se mnou nikdo neřešil a hlavně jsem o tom nevěděl.

Určitě jsem na serveru udělal chybu,ale určitě nemůžu za ten MFK.

Čenda._.
Uživatelský avatar
CendaLUL
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 130
Registrován: 05 zář 2021, 16:50

Re: Cenda / neschopnost

Příspěvekod AwpOnly » 12 srp 2022, 17:13 VIP

Pisalo ti to dalsich X ludi, ze mozu aj cupiet, preco by som sa teda pridaval k X ludom a tvrdil to iste, som nejaka opicka? :lol: to je len vymluva.. :) A celkom to je tvoja chyba, ked si tvrdil, ze nemozu cupiet a to, ze nasledne padol mfk, ktory si teda neriesil tiez neni tvoja chyba
"mali by ste si to logo zmeniť na With you we will be the best. Lebo doteraz som nevidel že by sa niekto stal lepším človekom vďaka GS ale videl som ako sa GS vďaka pár jednotlivcom niekde posunulo." -ŽB
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1653
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Cenda / neschopnost

Příspěvekod Heppsak » 12 srp 2022, 18:06 VIP

Ahoj,
jako první bych rád uvedl příkazy na pravou míru.

Stůjte = zastavte se
"Pojďte za mnou v čupě" a následné "stůjte/zastavte se" - bez zákazů mohou hráči čupět i stát. V případě, že by byly zákazy, musí je splnit.

Admin si tedy opravdu spletl příkazy a vznikl kvůli tomu zbytečný mfk. Situaci (i adminské povinnosti) jsem s ním již probral a rozhodně se neobejde bez trestu.

Stížnost oprávněná
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků