[Přijat] Čepka | Akademik

Příspěvekod NewCepicka » 08 dub 2023, 22:54

Nick ve hře: Čepka
Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/id/B3ttyBCzE/ (účet který mám od kamarádky "vypůjčený na vždy")
Sekce: Jailbreak
Věk: 15

Steam ID: STEAM_1:1:77241466
Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=192998

Proč chci akademika: Akademikem jsem se chtěl stát už v roce 2021, v tomto roce jsem JB hrál aktivně každý den a mega mě to bavilo, povídal jsem si s lidmi co tam aktivně hráli a žádali si o přijetí do akademie a proto jsem si i já tehdy podal žádost do akademie v roce 2021 ale byl jsem zamítnut protože jsem nesplňoval podmínky (neměl jsem nahlášení na forku). Momentálně žádám znovu v tomto roce po delší pauze abych mohl jakož to akademik a třeba i v pozdější fázi admin podporovat tento server né jen svou aktivitou ale také i přítomností v A-T.

Něco o mně: Na internetu vystupuji pod přezdívkou "Čepka" nebo "Čepička" málo kdo ví že se v realitě jmenuji Kuba každopádně já mistr Kuba velice rád trávím čas u počítače a dobrého jídla :P Jsem extrovert takže se velice rád pobavím s lidmi. Jsem takový ten chladný typ člověka co nemá potřebu hrotit zbytečnosti a naopak rád pomůžu, dokonce ve škole mi říkají že jsem dobrej klučina ;) Takže si myslím že jsem docela v klidu cápek kterého se nemusíš bát poznat. Taky mě pár lidí odtud určitě poznají i po té dlouuhééé pauze ale to jsem trošku odbočil. Abych se vrátil k tomu co dělám kromě hraní na počítači tak toho vlastně moc není, hraju fotbal a basketbal takže hry s míčem mi nevadí áá taky se ovšem učím, teďka budu odcházet ze základky protože mě za 5 dní čekají příjmačky, hlásím se na dopravku na autotronika docela si věřím tak snad to vyjde no a kdyby ne tak půjdu na učňák automechanik a budu v klidu, přeci jen týden učení a týden dílny není nic hrozného, skoro se mi ten učňák líbí víc jak autotronik.

Moje prohřešky na GS nebo jinde: Žádné
NewCepicka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 02 dub 2023, 09:27

[Přijat] Čepka | Akademik

od Rumcajz » 08 dub 2023, 22:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Čepka | Akademik

Příspěvekod Amby » 10 dub 2023, 08:04 VIP

Ahoj,
podobně jako u žádosti od Lorexe - byl jsem teď pár dní mimo domov, takže se ti omlouvám za pozdější odpověď.

Ozvi se mi na TeamSpeaku, jak mě tam uvidíš a domluvíme se jak budeme postupovat dál ;)
V řešení
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: [V řešení] Čepka | Akademik

Příspěvekod Amby » 10 dub 2023, 13:25 VIP

Přijat s podmínkou, vítej! 8-)
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník