I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Oprávněné] ChatCoolGame, -100karmy za "random"

Příspěvekod Travoushh » 05 pro 2021, 17:38

Název tématu [Server / Nick admina]: ChatCoolGame
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: bezdůvodně mi odebral -100karmy
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
Můj první prohřešek - Mapa rats,
19:10 - v mistnosti je Astronaut a Chat, z mistnosti je slyset strelba tak rikam pozor na Astronauta
- po pár vteřinách je slyšet střelba, v 19:15 vidím přes stěnu trčet kus křídla, vyplívá ze hry že je to traitor který před vteřinou někoho zabil, zabil jsem postavu co vylezla, ale neměla VIP skin, tak jsem se omluvil za random I KDYŽ TO RANDOM NEBYL
Tady je podstatný že jsem si dobrovolně nechal strhnout karmu za něco, co není random
Druhej prohřešek - Mapa ape house
17:25 - bylo nás málo, reflexivně jsem bohužel zabil Chata i když ze hry vyplívalo že je innocent, ihned jsem se omluvil a nechal si sebrat karmu
17:43 mi Chat říká, že jestli dám ještě jeden rdm, tak dostanu -100 karmy
17:51 mi tvrdí, že jsem mu dal druhý random tuto mapu, nedal, dal jsem mu "random" co nebyl ani random, v predesle mape - tady Chat vědomě lže a manipuluje, žádný jiný random na záznamu není, pak cca minutu probíhá výměna názorů
Třetí prohřešek - Mapa splash
1:38 - skáču ze střechy, koukám se přes celou mapu směrem k záchodům a vidím, že ze záchodů nějaký traitor zabijí dva innocenty, je mi jasný že se portne ke druhým záchodům, tak k nim automaticky jdu
1:51 - někdo podává info že na záchodech je traitor,
1:52 - zabíjím Chata, který je portnutý na záchodech, NA KTERÝCH BYLO PODANÝ INFO ŽE JE TAM TRAITOR
2:30 - přichází výměna názorů, a i přes to, že bylo dáno info že traitor je na záchodech, a já zabil Chata na záchodech, tak mi sebral karmu s tím, že to byl random.

Dema: http://leteckaposta.cz/537944385


Ve výsledku jsem dal jen jeden random, za to mám -100 karmy
Podle mě je problém, že admin není zvyklý na protiargumenty, za každou cenu mě chtěl trestat, i když nebylo kvůli čemu
Prosím o varování admina, děkuju za váš čas
Poziční hlasová komunikace down
Travoushh
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 56
Registrován: 24 říj 2019, 16:43

[Oprávněné] ChatCoolGame, -100karmy za "random"

od Rumcajz » 05 pro 2021, 17:38

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ChatCoolGame, -100karmy za "random"

Příspěvekod ChatCoolGame » 05 pro 2021, 18:17 VIP

Rats

Řekl si a tak to promiň tohle byl reflex a spíš random a pak si řekl, že to je asi Astronaut, takže prostě si mi dal rdm jenom protože, tam někdo vystřelil a já vyšel. To, že si řekl ať ti strhnu karmu, neznamená, že v tu chvíli se to nebere jako rdm.. Strhl bych ti ji tak i tak.

Ape House

Opět další rdm, kdy si řekl promiň random, tím pádem si dostal dalších -25, potom jsem ti tam řekl, že dostaneš potom - 100, to se ti samozřejmě nelíbilo atd.. jediný v čem máš pravdu, tak že ten první random padl už na konci minulé mapy a ne na ape house jak jsem si myslel. Ale za mě ne až tak podstatný.

Splash

Podle mě sis nemohl bejt 100% jistej že jsem T. Neviděl si jak to celé vzniklo, jenom si viděl, že se tam střílí, neviděl si kdo začal střílet apod. Klidně mohlo být Tčko jeden z těch co jsem je zabil s tím, že by se nás snažil zabít oba. Sice padlo info na záchody, tys stejně začal už střílet, info ti bylo jedno. A nakonec po 3. rdmu na T si dostal -100.

Ve výsledku si dal 3 randomy, to že mi vpálíš rdm z reflexu a pak si řekneš o odebrání karmy neznamená, že si nedal rdm, takhle to nefunguje. Kdybych tě chtěl fakt potrestat a pohuntit tě, tak by to vypadalo úplně jinak :D
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1127
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: ChatCoolGame, -100karmy za "random"

Příspěvekod Travoushh » 05 pro 2021, 19:51

Rats
Když si pustíš záznam tak uvidíš, že to rdm nebyl, jednoznačně na tebe vycházelo že jsi buď zabil nebo jsi musel být u toho jak je někdo zabit, na tos reagoval útěkem a ne lovením traitora. To že jsem spíš očekával Astrounata je irelevantní, pořád jsi musel být u toho jak je někdo zabit, stalo se to 3 vteřiny předtím než jsem tě zabil a šel jsi z toho daného místa => jednoznačně musíš být traitor. Toto bohužel admini často berou jako rdm a je těžký to někomu objasňovat, tak jsem se o to ani nepokoušel. Z videa je ale jasně vidět že se o RDM nejedná

Ape
není o čem, dal jsem rdm. Tady mi šlo o to poukázat na to, že si vymýšlíš a nepřiznáš chybu, tu mapu jsem ti dal jeden rdm a né dva, jak jsi neustále tvrdil. Na tom jsi taky stavěl vyhrůžky že dostanu -100

Splash
Očividně jsi na demo nekoukl. Zabil jsem tě až po tom, co borec nahlásil že je na záchodech traitor. Od tohoto momentu se NEMŮŽE jednat o random, maximálně o fakeinfo ze strany danýho hráče. Jestli jsem si podle tebe mohl nebo nemohl být jistej je totální hloupost sem psát jako obhajobu, když na videu které je tu dané je jasně vidět, že jsem si jistej být mohl.

Poprosím dej si tu práci a mrkni na videa, uvědomíš si co děláš špatně a posune tě to dál

e.Chat: Vyčkej na vyjádření vyšších, dál se s tebou o tom bavit nebudu.
Poziční hlasová komunikace down
Travoushh
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 56
Registrován: 24 říj 2019, 16:43

Re: ChatCoolGame, -100karmy za "random"

Příspěvekod GuHHH666 » 05 pro 2021, 22:03 VIP

Rats
I kdyby měl skin vip tak nebylo jednoznačné, že to musel být on bylo tam více lidí.
A ty křídla taky nemůžou nic říct, nemůžeš vědět, jestli třeba předtím už nebyl ve skoku a nepadal dolů.
Ale každopádně kdybys to adminovi vysvětlil, tak by ti možná karmu nestrhl, nebyl to uplně jednoznačný random.

Apehouse
Jasný random, který si přiznal. Podle pořádku na odebírání karmy tě akorát chat upozornil na to že příště to bude -100.
A nevím proč ses zbytečně hádal, že si tuhle mapu random žádnej nedal, za mě je uplně jedno jestli to bylo minulou mapu poslední kolo nebo třeba první kolo téhle mapy ...
Nejsme roboti abychom si museli pamatovat přesně na sekundu, co se kde stalo ...

Splash
Tak tady musím uznat, že to random nebyl, z tvého pohledu šlo krásně vidět, že někdo začal střílet ze záchodů.
Taky bylo vidět, že ti 2 zabití inocenti byli vedle sebe a stříleli do záchodů, tudíž chatův argumen oproti tom neberu v potaz.
Další věc je že, bylo vidět že se portl, že tam nemohl stát už před tím + k tomu ještě přibíjel (ale to není argument kvůli kterému by se hráče mělo zabíjet)
A navíc ses mu to snažil i vysvětlit ukázat mu to atd., ale admin si pořád stál za svým.
Tudíž by k odebrání -100 karmy nedošlo.

Adminovi bude domluveno.
Stížnost oprávněná.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků