I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] ChatCoolGame admin

Příspěvekod PanzerVasha » 05 úno 2021, 19:34

Chtěl bych nahlásit tohoto admina za jeho chování. CHová se hnusně vůči ostatním hráčům, povyšuje se nade všechny a je vcelku arogantní. Vždy když se připojí, někdo to kvůli jeho náladovosti odnese.

Aby to nebylo že jenom brečím. Nedávno kamarád dostal ban za ničení krajiny v těžko přístupné oblasti (v nebi). Dostal ban ještě před tím než se tam mohl vůbec dostat. Dnes jsem dostal ban Já, Debil (nebo tak nějak se jmenoval) a ještě jeden hráč (nepomatuji si jméno). Já dostal ban za spamování tp, potom co mi dal /mute. (Vcelku neprávem, napsal jsem jenom DO HAJZLU a ještě jsem ho označil za kokota, ale nevidiím v tom vcelku problém když se tak chová). Debil dostal ban za jméno (není to snad jedno jak se kdo jmenuje? btw měl to nějak upravené jakože D3BiL nebo nějak tak, což prostě podle mě nikoho ani urazit nemůže) a třeti člověk dostal ban za ničení přirody když těžil strom a stavěl si baráček. Chat ho několikrát vyzval a hráč mu několikrát napsal, že to dotěží, ale že teď to chce dostavět. Nebyla to vcelku zbytečná buzerace když ty stromy byly hned vedle jeho stavby?

Tímto bych poprosil o unban Nás všech a nějáký kázeňský postih admina ChAtCoCkGame.
s přáním hezkého herního večer PanzerVasha.

e. Chat: Přesunuto do stížností na adminy.
PanzerVasha
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 úno 2021, 19:23

[V] ChatCoolGame admin

od Rumcajz » 05 úno 2021, 19:34

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ChatCoolGame admin

Příspěvekod ChatCoolGame » 05 úno 2021, 20:05 VIP

Ahoj,

vzhledem k tomu, že si stěžuješ na admina, tak to máš dát stížností na adminy a ne do porušení pravidel.

Jediné co tam chodím dělat, tak je kontrolovat server, to že tam porušujete pravidla a já vás za to trestám není moje chyba.

Vezmeme to popořadě, ten tvůj kamarád, který dostal ban za níčení přírody v tom "nebi", tak jsem mu několikrát říkal ať si to jde zničit a měl možnost se na mě portnout, aby se tam dostal, jediné co, tak si se na mě portoval ty, od něj nebyla žádná snaha, tak dostal ban, který mu už dávno skončil.

Co se týče hráče D3bilCZ, tak ban nedostal, pouze jsem ho požádal, aby si změnil jméno, hráč mě ignoroval, tak po chvilce dostal kick, po kterém se již nenapojil. Jak se jmenuje jedno není, viz. pravidla a to že si místo e dá 3, nic nemění..

Další hráč co dostal ban za ničení přírody, mě ještě provokoval s tím, že se mám jít podívat jak si těží stromy.. Opět jsem mu několikrát psal, aby si stromy šel dokácet, kdy mi nakonec odpověděl, že je nedokácí, tak dostal ban.

Ty jsi napřed psal caps lockem, tak jsi dostal upozornění a pak kick. Po chvilce jsi napsal nějaké nehezké slovíčka, tak si napřed dostal varování a po dalším rovnou mute a jestli ti přijde v pořádku nadávat, protože se tak "chovám", tak nevím co si o tom mám myslet. Zakončil jsi to tím, kdy jsi mi začal spamovat TP, opět si dostal varování do chatu, následně kick a protože si nepřestal tak ban za provokaci.

Nevím jestli chceš ode mě nějaké důkazy, ale píšeš stížnost, ve které máš mít důkazy především ty, viz. vzor. Pokud chceš unban napiš si Unban Žádost a já ti tam k tomu hodím důkazy.

S pozdravem ChatCoolGame
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: ChatCoolGame admin

Příspěvekod PanzerVasha » 05 úno 2021, 20:20

1. Každá zpráva dorazí do schránky do které má:-))

2. Nepíšu tobě, takže nechápu proč ty teď píšeš mě, takže si třeba naser prdelí do ksichtu a nedolejzej

3. Nedolejzej

4. Tobě nepíšu (doufám že už to chápeš)

5. Na důkaz z vysoka kašlu (konzole to poví za mě)

6. Tobě nepíšu (kdybys to furt nechápal)

7. Je to stížnost na tebe, tak nějak nechápu že mi na to odepisuješ ?!! wtf prostě XDDDDD LMAO

8. stejně seš kokot

9. Myslím si, že spíš se máš snažit s hráči na serveru kamarádit, ne se chovat jak pičus a odpuzovat jak smrad.
Vždycky je na serveru klid než přijdeš ty. Ty sis tu pozici zaplatil??? Nebo si to místo vyhrál když jsi šel náhodou okolo??? Protože takovýhle člvěk by na tvém místě neměl co dělat. Jestli sem si dobře všiml tak se tu furt bleje tvoje jméno dokola, takže to je celkem k pláči, že tu furt jsi.

10. Nedolejzej a neotravuj.

S PŘÁTELSKÝM PODZRAVEM ZDRAVÍ VENCA HAHAHAHA CAPS ON

e. Chat: Právě, protože je to stížnost na mě, tak se k tomu vyjadřuji.. K tomu jak se chováš se radši vyjadřovat nebudu, jen to potvrzuje tvoje chování na serveru.
PanzerVasha
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05 úno 2021, 19:23

Re: ChatCoolGame admin

Příspěvekod DogeTennant » 05 úno 2021, 22:41 VIP

Z toho co tu vidím se příkláním spíš na stranu admina, pokud si stěžuješ na admina musíš mít důkaz ty a pokud chceš unban, založ si unban žádost kde ti daný admin doloží důkaz.

Začni se chovat slušně, protože to co tu předvádíš ti max. zajistí trest i na forum.

Podle toho co píše admin tak postupoval správně, takže stížnost neoprávněná.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků