Ukažte ostatním svá zajímavá herní videa!

CHCEŠ SE ZVIDITELNIT NA YOUTUBE? Čekuj! #ukazse

Příspěvekod F3N0M3N » 09 led 2016, 21:08 VIP

https://www.youtube.com/watch?v=XEtbRIdZw8Y

#ukazse

Videa posílejte na http://www.leteckaposta.cz nebo třeba uloz.to a pošlete mi odkaz zde do zpráv, komentáře (neměl by jít vidět dokud ho neschválím a já bych ten link neukazoval) a nebo na facebook stránku F3N0M3N :)

Tato akce platí zatím na dobu neomezenou a pro neomezený počet lidí, ovšem zatím pouze na tomto kanále, ale už kontaktuji další YouTubery hlavně s vyšší sledovaností než já, ovšem jak mí diváci ví, tak i já jsem byl docela "populární", jen jsem již smazal 80% videí :)
PODMÍNKY: (stručně hned pod nimi, vše vysvětluji, abychom si rozuměli :) )
1 - Kvalita.
2 - Zvuk - musíte být slyšet.
3 - Velikost videa. MAXIMÁLNÍ VELIKOST: 5GB Po domluvě může být lehce upraveno.
4 - Případ LP a různých fragmovie atd. série videí. U vlogů není požadováno.
5 - Základy etiky.
6 - Videa nesmí být již nahraná!!!
7 - VIDEO NESMÍ OBSAHOVAT HUDBU S COPYRIGHTEM (použijte pouze vlastní hudbu a nebo třeba hudbu z NoCopyrightSounds kanálu)
To je zatím vše, dole si můžete přečíst vysvětlení k těmto podmínkám ;)

1. Je velmi důležité, aby se na video dalo dívat, předpokládám tedy HD (720p) nebo 480p s velmi dobrou kvalitou a aby se to příliš nesekalo, nejlépe vůbec.

2. Je důležité, abyste šli slyšet, to znamená, aby vám příliš nešuměl mikrofón nebo aby nebyla hra slyšet hodně a vy jen tak tak.

3. Opět je důležité, aby video nemělo příliš velkou velikost, je zcela normální, že když renderujete video například na 1080p s 60 fps formátem, tak to má i 100GB, je potřeba použít nějaký video konvertor a snížit velikost.

4. Pro začátek stačí jedno video, ovšem požaduji celou sérii videí. Podle typu hry, chce to aby to mělo hlavu a patu. Není potřeba 100dílů, ale Např. Minecraft skyblock Natočíte první video, kde stihnete např. udělat cobble generátor, upravit si trochu ostrov a zasadit základní suroviny a pak další díl, kde budete dělat nějakou farmu a tak a udělat z toho aspoň 3 díly, aby to mělo trochu takový ten příběh. Pokud točíte např. fragmovie z CSka, natočte nám z různých módů nebo na různý styl, např. deagle, pak awp :) U takového zaklínače 3 to chce více dílů např. všechny questy v jedné vesnici, takových 10 LP odhaduji, záleží, co přesně budete dělat. POKUD MI NEROZUMÍTE NEBO NEVÍTE, JAK BYSTE TO UDĚLALI, TAK SE MŮŽEME DOHODNOUT SAMI, STAČÍ NAPSAT!

5. Videa, která budou zaměřeny např. jako rasistické narážky nebo nějaká diskriminace atd., nebudou nahrány a máte permanentní zákaz se účastnit této akce. Ovšem nějaký vtípek, který každý snadno pochopí, za který se pak i třeba nějak omluvíte, upozorníte na něj nebo tak něco, je povolený, je to normální v druhu této zásoby, ale nepřehánějme to :)

6. Videa, nesmí být již nahraná na vašem nebo jiném kanále, musí být nově vytvořená nebo minimálně SMAZANÁ z vašeho kanálu nikoliv soukromá ani neveřejná, ale SMAZANÁ nesmí prostě existovat nikde online jen na tomto či jiném kanále ,který bude pro tuto akci sloužit, YouTube systém to pozná!

#ukazse
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

CHCEŠ SE ZVIDITELNIT NA YOUTUBE? Čekuj! #ukazse

od Rumcajz » 09 led 2016, 21:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CHCEŠ SE ZVIDITELNIT NA YOUTUBE? Čekuj! #ukazse

Příspěvekod KillerSlovakia » 24 led 2016, 20:08 VIP

Uplne Brbost ne suhlasim
[VIP] Web GS.cz
[ExtraVIP] TS3 GS.cz
[VIP]TF 2 DustBowl Only
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
[ExtraVip] Counter-Strike 1.6 Public Server #2
Moj Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198369640947 [ak chete Pridajte si ma ]
Uživatelský avatar
KillerSlovakia
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 20 zář 2015, 21:30
Bydliště: Bratislava - Podunajske Biskupice Slovakia

Re: CHCEŠ SE ZVIDITELNIT NA YOUTUBE? Čekuj! #ukazse

Příspěvekod Abit » 25 led 2016, 09:08

342 zhlednuti u tohohle videa, cca 1k odberatelu
kolik odberatelu muze ziskat? 10? 11?

LOCK (stejne ti to maji posilat do PM)
Miluju rozmanitost života. Každý den mě někdo nasere novým způsobem.
Uživatelský avatar
Abit
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 383
Registrován: 08 říj 2014, 17:03


Zpět na Videa od hráčů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků