Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Chtěl bych unban k CT.

Příspěvekod MortexCZEU » 04 říj 2021, 14:46

Nick: M0rt3x V03 / Server: Jailbrake #3

Sid: STEAM_1:1:105435732

Zapl jsem atrakci a pak jsem se neomluvil. Omlouvám se a už se to víckrát nestane a když jo tak se omluvím. S pozdravem Mortex. :)
MortexCZEU
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 říj 2021, 20:00

[V] Chtěl bych unban k CT.

od Rumcajz » 04 říj 2021, 14:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Chtěl bych unban k CT.

Příspěvekod MortexCZEU » 04 říj 2021, 15:00

Zabil jsem hráče když jsem zapl atrakci to jsem zapomněl uvést v textu.
MortexCZEU
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 říj 2021, 20:00

Re: Chtěl bych unban k CT.

Příspěvekod ericek111 » 04 říj 2021, 18:50

Zapol si švihadlo bez oznámenia. Admin Ťa na to upozornil, no Ty si mu vzdoroval a hádal si sa.

Ospravedlnenie je síce pekné, no ak by si ho smeroval adminovi hneď na serveri, keď s Tebou situáciu riešil, ban by si nedostal.

Ban Ti skončí o necelú hodinu.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků