Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

čo dalej zo zombie modom?

Příspěvekod MajkitoSK » 18 lis 2019, 18:16

Všimol som si že dlhši čas nikto nehrá zm blood no pár hračov ano chcelo by to novy update ale dwandy nema čas proste nato sere ma vlastný život a preto vedenie gs alebo majiteľ by mal naberať nahradnych pawnerov ako ja keby že som dwandy mam milion napadov čo stym zm a nepokašlať ho :/ mam vlastne servery a venujem sa furt im aj ked to niekede nejde furt tam hraju ľudia a nepišu mi na forko že update update ty stary hrači su tam furt vždicky niečo nove tak prosim nech sa nadtym niekto zamysli
Legenda sa vracia!

Sokeresmore
Uživatelský avatar
MajkitoSK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 06 lis 2017, 20:24

čo dalej zo zombie modom?

od Rumcajz » 18 lis 2019, 18:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: čo dalej zo zombie modom?

Příspěvekod bajgar » 22 lis 2019, 11:56

MajkitoSK píše:Všimol som si že dlhši čas nikto nehrá zm blood no pár hračov ano chcelo by to novy update ale dwandy nema čas proste nato sere ma vlastný život a preto vedenie gs alebo majiteľ by mal naberať nahradnych pawnerov ako ja keby že som dwandy mam milion napadov čo stym zm a nepokašlať ho :/ mam vlastne servery a venujem sa furt im aj ked to niekede nejde furt tam hraju ľudia a nepišu mi na forko že update update ty stary hrači su tam furt vždicky niečo nove tak prosim nech sa nadtym niekto zamysli


https://www.google.com/search?q=ha+got+ ... UitQITumJM
Uživatelský avatar
bajgar
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 552
Registrován: 12 pro 2015, 21:13

Re: čo dalej zo zombie modom?

Příspěvekod Santader » 18 úno 2020, 16:05

To není jen zm blood i na chronicu není moc hráčů a připadá mi že se všichni hráči z zm serveru stahují na chronic kvůli nedostatku hráčů ,a ti staří co tam hráli na chronicu tak už nehrajou protože není tam není nic nového (update) a s tím souhlasím co jsem tu četl tak jsou tu jen samé keci kolem ale update nikde jžs. nemusí tam být nové mapy tam dejte staré udělejte jen 1. zm server přeházejte vipka at je tam dost háčů a .... tečka co je na tom tak složitý ze to trvá půl století :D :D
Uživatelský avatar
Santader
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 28
Registrován: 18 črc 2017, 16:14

Re: čo dalej zo zombie modom?

Příspěvekod Mexxis » 19 úno 2020, 09:16 VIP

to su nejake nove klavesnice? :lol:
Welyof : Ked si chce niekto verit nech, ale nech si o tom keca doma v izbicke pod obrazom jeziska a nie mne do ucha v autobuse
Welyof 2k18
Uživatelský avatar
Mexxis
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 542
Registrován: 27 srp 2013, 12:06


Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků