Co to je CS 2 Akademie?

Příspěvekod BrooKlyGS » 21 led 2017, 14:10 VIP

        Obrázek

Kompetentní osoby
_____________________________________________________________________________________________________________

WhoikWeb
Obrázek Vedení CS 2 Akademie

PuNkoWeb
Obrázek Vedení CS 2 Akademie
_____________________________________

KaskadérWeb
Obrázek Správce akademie JailBreak sekce

AmbyWeb
Obrázek Správce akademie JailBreak sekce
_____________________________________

GuHHH666Web
Obrázek Správce akademie TTT sekce

ChatCoolGameWeb
Obrázek Správce akademie TTT sekce



Co je to akademie?
_____________________________________________________________________________________________________________

  • CS 2 Akademie slouží pouze pro herní módy JailBreak a TTT.

  • Akademie je možnost pro ty, kteří z nějakého důvodu nesplňují podmínky pro přijetí nebo si na admina ještě nevěří.

  • Cílem akademie je akademika připravit na adminské testy a práva.

  • Akademik nemá žádné speciální pravomoce na serveru. Je prakticky obyčejný hráč, který má ale pár výhod, které vám sdělí Správci akademie.

  • Vašim úkolem je nahlašovat hříšníky do PP, pomáhat lidem na serveru a být pomocnou rukou A-Týmu, který ne vždy musí stíhat.

Co akademie nabízí?
_____________________________________________________________________________________________________________

  • Akademie jako taková nabízí průpravu k získání adminských práv a jakousi prestiž.

  • V CS 2 Akademii nabízíme přátelské prostředí, kde poznáte spoustu nových lidí, získáte patřičné zkušenosti, které se vám, budoucím adminům, budou hodit.

  • Akademie taktéž cílí na zvýšení znalosti pravidel.

Co od vás požadujeme?
_____________________________________________________________________________________________________________

  • Požadujeme splnění základních podmínek, díky kterým si ověříme váš zájem o to patřit mezi nás.

  • Taky byste měli dosahovat nějakých norem, co se týče chování na serveru a respektování sebe navzájem.

Často kladené otázky
_____________________________________________________________________________________________________________

  • Mám dotaz, na koho se mám obrátit?

    - S dotazy, co se týče akademie, se vždy obracejte na Správce akademie.

  • Chtěl bych se stát akademikem, ale nesplňuji podmínku věku, co mám dělat?

    - Pokud nesplňujete věk, tak vás bohužel přijmout nemůžeme. Samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo a lze ji udělat, avšak pouze po domluvě s někým ze Správců.

  • Na žádost mi nikdo dlouho neodpovídá, proč?

    - Jsme taky jenom lidé a musíme se především věnovat vlastním věcem. Vyčkejte a zbytečně nám nepiště, my se vám ozveme.

  • Jak dlouho mi bude akademie trvat?

    - Délka akademie je individuální, protože nikdo na světě neví, jak dlouho vám to bude trvat. Nejčastěji akademie trvá 1-3 měsíce.

  • Kdy si budu moct požádat o práva?

    - Akademik musí akademii úspěšně dokončit a získat svolení od Správců, aby si mohl požádat v náborech adminů.

  • Jak se dají získat body?

    - Způsobů pro akademiky je mnoho, hlavními z nich jsou: nahlašování hříšníků do PP, vysvětlování situací na serveru hráčům, nahlašování bugů, vysoká aktivita a další.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Co to je CS 2 Akademie?

od Rumcajz » 21 led 2017, 14:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Poděbrady

Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků