Všechno ostatní, co se jinde nehodí

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod GSTeeZee » 25 pro 2018, 19:18 VIP

polievka píše::D lol :D
GTA:SA-MP Administrátor [REDNECK] - 05.12.2018 - až do zrušenie serveru
Najlepší PC Support za mesiac Marec a Júl (2k17)
Uživatelský avatar
GSTeeZee
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2009
Registrován: 26 dub 2016, 14:21

Re: Co zlého se vám přihodilo

od Rumcajz » 25 pro 2018, 19:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RoCinKo » 25 pro 2018, 19:27 VIP

GSTeeZee píše:
polievka píše::D lol :D
Nalij pivo nebo rum

Dej instagram
Uživatelský avatar
RoCinKo
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 863
Registrován: 16 pro 2016, 23:07

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RexiSK » 25 pro 2018, 20:45 VIP

NATO Kevin Bridges x some Hearts půjdeme za bozkávať same Sex Tube

Joł joł joł potrzebowałem maja na Steam Guide jest Zombie Carolina nie znasz roku ciulu No some torta czy płyta

Kódy kódy motoru Nissan cefiro rizoto makarony jo já nechápu ani já vím mě chápe měl na tvoje jméno já pijem den já nemám co jíst
Uživatelský avatar
RexiSK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 16 říj 2018, 12:47
Bydliště: Mars

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RexiSK » 25 pro 2018, 20:48 VIP

Je to tady fakt jo Pociąłem hala prośba unpretty Bláhová Stock to v tom zástupci investora musíme za zpěvačka musíme musíme v porod být také dobré také také také také lahůdkové saláty Chápeš že nemám co je to prdel a to mi prostě si koupit jídlo potřebujeme jsi mi koupit jídlo nebo ti praskne
Uživatelský avatar
RexiSK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 16 říj 2018, 12:47
Bydliště: Mars

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod GSTeeZee » 25 pro 2018, 20:50 VIP

RexiSK píše:NATO Kevin Bridges x some Hearts půjdeme za bozkávať same Sex Tube

Joł joł joł potrzebowałem maja na Steam Guide jest Zombie Carolina nie znasz roku ciulu No some torta czy płyta

Kódy kódy motoru Nissan cefiro rizoto makarony jo já nechápu ani já vím mě chápe měl na tvoje jméno já pijem den já nemám co jíst
GTA:SA-MP Administrátor [REDNECK] - 05.12.2018 - až do zrušenie serveru
Najlepší PC Support za mesiac Marec a Júl (2k17)
Uživatelský avatar
GSTeeZee
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2009
Registrován: 26 dub 2016, 14:21

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RexiSK » 25 pro 2018, 20:57 VIP

Ukaž mi kde je Havaj méně poznáme hranic s času to puklice máme všeobecné množství A kotina se rovná nemáme naše auta A koná se voda a teraz nuremberg potřebujeme se do řiti Nefunguje to Nefunguje Pokazilo se proto jsem to pokazil Vážně mi to vysvětli proč se za tebou fakt a pokaždé však toto musí fungovat To je najednou se technika to jsem nemocná Jen tak pro srandu že to je jedno teda zas chápeš Ty jsi prostě debil ty nechápeš Ty to dnes na komunikaci a ty jsi prostě ho somár ten kokosem a furt mě prý na vás tebe tak já nevím na co čekáš na zázraky kniha budu dělat Já jsem si těleso tvořil trochu kamaráda On jezdí vlevo v 6:15 takže takže toto má Ano já jsem tu jeho priatelia mezi top mezi jeden dva tři čtyři pět šest mezi to píše strom patří mezi top 6 a jsou mi těsně Na druhém místě protože půjdeme pro městě je nějaký průser který má Style Real Já mám čtyři a tipy a ty potom 140 kg 36 32 Takže já jsem prostě taky hledal jsou trošku málo
Uživatelský avatar
RexiSK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 16 říj 2018, 12:47
Bydliště: Mars

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RoCinKo » 25 pro 2018, 21:34 VIP

RexiSK píše:Ukaž mi kde je Havaj méně poznáme hranic s času to puklice máme všeobecné množství A kotina se rovná nemáme naše auta A koná se voda a teraz nuremberg potřebujeme se do řiti Nefunguje to Nefunguje Pokazilo se proto jsem to pokazil Vážně mi to vysvětli proč se za tebou fakt a pokaždé však toto musí fungovat To je najednou se technika to jsem nemocná Jen tak pro srandu že to je jedno teda zas chápeš Ty jsi prostě debil ty nechápeš Ty to dnes na komunikaci a ty jsi prostě ho somár ten kokosem a furt mě prý na vás tebe tak já nevím na co čekáš na zázraky kniha budu dělat Já jsem si těleso tvořil trochu kamaráda On jezdí vlevo v 6:15 takže takže toto má Ano já jsem tu jeho priatelia mezi top mezi jeden dva tři čtyři pět šest mezi to píše strom patří mezi top 6 a jsou mi těsně Na druhém místě protože půjdeme pro městě je nějaký průser který má Style Real Já mám čtyři a tipy a ty potom 140 kg 36 32 Takže já jsem prostě taky hledal jsou trošku málo
Nalij pivo nebo rum

Dej instagram
Uživatelský avatar
RoCinKo
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 863
Registrován: 16 pro 2016, 23:07

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RexiSK » 25 pro 2018, 21:37 VIP

RoCinKo píše:
RexiSK píše:Ukaž mi kde je Havaj méně poznáme hranic s času to puklice máme všeobecné množství A kotina se rovná nemáme naše auta A koná se voda a teraz nuremberg potřebujeme se do řiti Nefunguje to Nefunguje Pokazilo se proto jsem to pokazil Vážně mi to vysvětli proč se za tebou fakt a pokaždé však toto musí fungovat To je najednou se technika to jsem nemocná Jen tak pro srandu že to je jedno teda zas chápeš Ty jsi prostě debil ty nechápeš Ty to dnes na komunikaci a ty jsi prostě ho somár ten kokosem a furt mě prý na vás tebe tak já nevím na co čekáš na zázraky kniha budu dělat Já jsem si těleso tvořil trochu kamaráda On jezdí vlevo v 6:15 takže takže toto má Ano já jsem tu jeho priatelia mezi top mezi jeden dva tři čtyři pět šest mezi to píše strom patří mezi top 6 a jsou mi těsně Na druhém místě protože půjdeme pro městě je nějaký průser který má Style Real Já mám čtyři a tipy a ty potom 140 kg 36 32 Takže já jsem prostě taky hledal jsou trošku málo
Uživatelský avatar
RexiSK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 16 říj 2018, 12:47
Bydliště: Mars

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RoCinKo » 25 pro 2018, 21:58 VIP

RexiSK píše:
RoCinKo píše:
RexiSK píše:Ukaž mi kde je Havaj méně poznáme hranic s času to puklice máme všeobecné množství A kotina se rovná nemáme naše auta A koná se voda a teraz nuremberg potřebujeme se do řiti Nefunguje to Nefunguje Pokazilo se proto jsem to pokazil Vážně mi to vysvětli proč se za tebou fakt a pokaždé však toto musí fungovat To je najednou se technika to jsem nemocná Jen tak pro srandu že to je jedno teda zas chápeš Ty jsi prostě debil ty nechápeš Ty to dnes na komunikaci a ty jsi prostě ho somár ten kokosem a furt mě prý na vás tebe tak já nevím na co čekáš na zázraky kniha budu dělat Já jsem si těleso tvořil trochu kamaráda On jezdí vlevo v 6:15 takže takže toto má Ano já jsem tu jeho priatelia mezi top mezi jeden dva tři čtyři pět šest mezi to píše strom patří mezi top 6 a jsou mi těsně Na druhém místě protože půjdeme pro městě je nějaký průser který má Style Real Já mám čtyři a tipy a ty potom 140 kg 36 32 Takže já jsem prostě taky hledal jsou trošku málo
Nalij pivo nebo rum

Dej instagram
Uživatelský avatar
RoCinKo
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 863
Registrován: 16 pro 2016, 23:07

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RexiSK » 26 pro 2018, 00:31 VIP

Zaspievam vám bum bum bum NF rum dobre Počúvajte bbbb Aquacentrum gta.cz I have nice Big games on Steam ja nechápem tento dnešný dnešný len toto nemôže byť hnačka Toto je veľká sranda nie nechápem tento tento dnešný je to webová stránka Nenávidím ho mať sa
Uživatelský avatar
RexiSK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 16 říj 2018, 12:47
Bydliště: Mars

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RexiSK » 26 pro 2018, 00:34 VIP

Za rapujem potrebujem ja chcem za rapovať a ono mi to tam drbne Telekom

IBAN all This is my IBAN nine 42 Hello my my name of this for my sexy and I know I know it from Slovakia I am from England and I have Found veg Andy games and forty seven seven forty forty seven level In The End my English skills very very bad bad bad
Uživatelský avatar
RexiSK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 16 říj 2018, 12:47
Bydliště: Mars

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RoCinKo » 26 pro 2018, 01:06 VIP

RexiSK píše:Za rapujem potrebujem ja chcem za rapovať a ono mi to tam drbne Telekom

IBAN all This is my IBAN nine 42 Hello my my name of this for my sexy and I know I know it from Slovakia I am from England and I have Found veg Andy games and forty seven seven forty forty seven level In The End my English skills very very bad bad bad
Nalij pivo nebo rum

Dej instagram
Uživatelský avatar
RoCinKo
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 863
Registrován: 16 pro 2016, 23:07

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RexiSK » 26 pro 2018, 01:53 VIP

Pre ricinka:

Prečo mám taký pocit, že používaš nejakého BOT-a, aby spamoval za teba? Za takú krátku dobu naplniť toľko príspevkov... divné.
Uživatelský avatar
RexiSK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 16 říj 2018, 12:47
Bydliště: Mars

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RoCinKo » 26 pro 2018, 04:01 VIP

RexiSK píše:Pre ricinka:

Prečo mám taký pocit, že používaš nejakého BOT-a, aby spamoval za teba? Za takú krátku dobu naplniť toľko príspevkov... divné.

wtf že bota :lol: :lol: momentálně tu máte BOTA rociho který pracuje ve dne v noci
ehm kobra 11 xdd
Nalij pivo nebo rum

Dej instagram
Uživatelský avatar
RoCinKo
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 863
Registrován: 16 pro 2016, 23:07

Re: Co zlého se vám přihodilo

Příspěvekod RexiSK » 26 pro 2018, 05:03 VIP

romus145 píše:Cizí neštěstí vždycky potěší tak napište co zlého/nemilého se vám událo.
Mě se dneska při soustružení stala taková věc, že sem o 0,3mm udělal větší otvor takže práce na prd :twisted: a je to moc velké tak teď přemýšlím jak to opravím :x
Uživatelský avatar
RexiSK
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 146
Registrován: 16 říj 2018, 12:47
Bydliště: Mars

PředchozíDalší

Zpět na Flame

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků