[Zamítnuto] Čoud žádá o AKADEMIKA

Příspěvekod CodouDAKING » 07 říj 2020, 22:32 VIP

Nick ve hře: Codou

Nick na fóru: Codou

Odkaz na profil: Zde

Věk: 23

Steam ID: STEAM_0:0:53714443

Sekce, kde chcete akademika: Trouble in Town 1 / Trouble in Town 2

Odkaz na váš HLstats:Zde

Proč chci akademika: Nuže, původně jsem se tomuto chtěl vyhnout ačkoliv navzdory mé minulosti to nejspíš nebude možné, a budu si muset projít i touto cestou abych se stal adminem na TTT, na TTT chybý pořádný aktivní admin a podle "Začni hrát na Steamu, hraj tak, abys nedostával bany, naprav si reputaci a nahlašuj do PP. Akademie by také nebyla zlou volbou. Zamítnuto. " jsem dostal kuráž to tedy zkusit a proto žádám a tuto možnost.

Moje prohřešky na GS nebo jinde: Psané v sekci "Nábor adminů" ale vypíšu to klidně znova.
1.Měl jsem oprávněný ban za AB ale důvod jeho použití byl ten že hráč "Baltazar" používal hacky a až do včerejšího dne nebyl zabanovaný. Po banu jsem jak jinak než ban obešel a obdržel IP ban, ovšem ten také není těžké obejít, ale pak na dohodě s členy teamu jsem si zakoupil svobodu a proháním se opět na GS serverech.
2. Porušil jsem pravidlo mapy a hitoval detektiva (30minut banned), byl jsme si vědom že se to stane, ale když admin nekonal jak měl vrátil jsem útočníkovi to co on sám dělal (Hitování,kill na začátku kola) Ovšem já to udělal jen jednou a to bohůžel viděl, tak proto.

A pak ještě tyto co mi Dandee postla "Měls ban za cheaty, není to tak dávno. Chvíli předtím jsi zase dostal ban za teaming, přesněji 9.5. Dobrou vizitkou není ani ban z 28.5. za TK, o kterém zde nejspíš mluvíš nebo ban za nadávky z 22.5."



Jen pro uspokojení duše mé.

2b
2b
2b
2b
2b
2b
1b
6b
1b
2b
1b
1b
4b
1b
1b
1b
1b
1b
1b
1b
1b
2b
3b
2b
2b
2b
2b
2b
3b
2b
Uživatelský avatar
CodouDAKING
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 379
Registrován: 07 kvě 2020, 22:27

[Zamítnuto] Čoud žádá o AKADEMIKA

od Rumcajz » 07 říj 2020, 22:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Čoud žádá o AKADEMIKA

Příspěvekod Lucinka013 » 15 říj 2020, 09:31

Ahoj zlepši své chování, nahlašuj do PP a za měsíc to můžeš zkusit znovu. Zamítnuto
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucinka013
Správce Akademie
Správce Akademie
 
Příspěvky: 521
Registrován: 31 led 2016, 16:49
Bydliště: Plzeň


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků