Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Přijat] Cross / Retakes

Příspěvekod Cross74 » 05 zář 2021, 11:47 VIP

Nick na serveru: -Cross-

SID: STEAM_0:0:184535878

Sekce, na které chci práva: Retakes

Věk: 15

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_187068 ... yer=128456

Bany, které jsem dostal: -Můj banlist na retakes je prázdný
-Na JB jsem dostal dva desetiminutové mute bany
-Bohužel jsem dostal na JB ještě jeden desetiminutový ban do hry za provokaci pomocí nicku, toho banu je mi líto, nebylo to myšleno nijak zle, adminovi jsem se potom omluvil

Něco o mně: Zdravím, jmenuji se Pavel a pocházím z Jihomoravského kraje, bydlím kousek od Brna. Chodím do 9. třídy základní školy, Většinu mého volného času strávím hraním her, ale také chodím na airsoft, občas i rybařím. Rád poznávám nové věci a nové výzvy.

Proč právě já: Na retaku hraji poměrně často, rád pomáhám ostatním a snažím se chovat slušně. Na retakes nepotkávám moc aktivních adminů, ale za to potkávám lidi, kteří se nechovají slušně, či třeba i cheatujou. Tím že bych se stal adminem bych se snažil zamezit prodlevě, než by hráč dostal ban z forka, a zamezit tím kažení hry ostatním.

Zkušenosti s CS:GO: Na hře mám nahráno skoro 3000 hodin, dosáhl jsem úrovně Global Elite, ale i tak se mám pořád co učit.

Případné poznámky: I přes můj nedostačující věk, si myslím, že se chovám rozumně a zvládl bych roli admina. Touto žádostí bych rád požádal o vyjímku mého věku.
Work smarter not harder
Uživatelský avatar
Cross74
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 85
Registrován: 07 říj 2020, 19:09

[Přijat] Cross / Retakes

od Rumcajz » 05 zář 2021, 11:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Cross / Retakes

Příspěvekod nastyy » 05 zář 2021, 12:10

Ahoj,
za cekani se ti samozrejme omlouvam, zrovna ted jsem na dovoleny a pomerne dlouhou dobu jsem premyslel, co vlastne s tebou.

Prislo mi minimalni mnozstvi referenci, tak jsem tomu daval cas a primo se adminu na tebe ptal, protoze te moc neznam. Po dlouhe dobe jsem dosel k nazoru, ze zatim neni duvod te zvat na testy, kdyz na tebe opet maji spatny nazor. Urcite bych tomu dal jeste tak 3 tydny.
Mensi rada - pokus se hrat na plnych serverech a hlavne u CT. Jestlize tohle dokazes, verim, ze prijde spoustu kladnych referenci a nebude problem si te na testy vzit. Kdyby se tak nestalo, tak se nekdy domluvime a ja si s tebou pujdu par map zahrat, abych videl, jak jsi na tom.

Zamitnuto
Naposledy upravil nastyy dne 05 zář 2021, 12:10, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
nastyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 02 led 2018, 12:51

Re: Cross / Retakes

Příspěvekod Bociik » 05 zář 2021, 12:10

Ahoj,
přišlo spoustu kladných referencí, akorát je tu jeden háček. Většina adminů tě snad nikdy neviděla na serveru, což není úplně dobrý.
Přidej si mě proto na steamu, abychom se někdy domluvili a zašli spolu na server, abych viděl, jak jsi na tom.

Předběžně ale přijat
Bociik
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 31
Registrován: 23 úno 2020, 12:12

Re: Cross / Retakes

Příspěvekod Atmaak » 05 zář 2021, 12:10

Přijat vítej
Atmaak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 srp 2021, 20:34

Re: Cross / Retakes

Příspěvekod KondomfromCTF » 28 zář 2021, 23:03 VIP

Hi,

nesplnuješ základní podmínky pro přijetí do řad A-týmu, jmenovitě:

• Věk 16 let


Cross74 píše:I přes můj nedostačující věk, si myslím, že se chovám rozumně a zvládl bych roli admina.


O tom nepochybuji, každopádně já si zakládám na dodržování podmínek pro přijetí do A-týmu, na druhou stranu si myslím že by byla škoda tě zamítnout do konce školního roku, kdy by jsi zcela určitě již 16.roku dosáhl. Přidej si mě na steamu a nějak se domluvíme ještě na podmínkách.

V řešení..
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: [V řešení] Cross / Retakes

Příspěvekod tibcrois » 18 lis 2021, 20:04 VIP

Přijat, vítej mezi námi.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků