Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené] CS:GO ban na public server

Příspěvekod Varp » 27 srp 2020, 20:39

Omlouvám se,že to posílám po druhý, ale nevěděl jsem, jak to smazat :lol:
Název topicu: Měl jsem k snídani rohlík s šunkou / GameSites.cz Public
Vaše SID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198295503158/
Odkaz banu z banlistu:
https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit
Popište co se stalo: Takže dneska (asi odpoledne) jsem si chtěl zahrát csko chtěl jsem se připojit na server, ale předtím než jsem se stihl připojit vyskočilo na mě zobrazení oznamující mě o tom, že mam ban a já jako člověk co nikdy nepoužívál žádné věci co by mi mohli dát výhodu ve hře respektivě v csgo tak jsem byl smutný z toho :cry: . A tak vás prosím aby jste zhlídli můj ban ještě jednou jestli tam nebyla nějaká chyba u vás děkuji mockrát přeji krásný zbytek dne :)
Varp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 srp 2020, 20:09

[Vyriešené] CS:GO ban na public server

od Rumcajz » 27 srp 2020, 20:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CS:GO ban na public server

Příspěvekod MKx » 27 srp 2020, 20:54

Tvoje správne SID : STEAM_0:0:167618715

tvoj odkaz na banlist mi nejde otvoriť a tak ti tu dám správny odkaz- https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit
No čo brácho, chceš čapaka ?
MKx
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 208
Registrován: 23 bře 2019, 16:26
Bydliště: nemam

Re: CS:GO ban na public server

Příspěvekod ericek111 » 27 srp 2020, 23:49

Ahoj,

zdá sa, že niekto z Tvojej IP len hodinu pred Tvojim banom cheatoval - dnes dostal VAC ban na všetkých účtoch.

Máš unban.

Vyriešené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků