I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Duchynek » 27 úno 2017, 23:04

We are so satisfied now.
„Celý lidský život není nic jiného než cesta k smrti.“
– Seneca


Obrázek
Uživatelský avatar
Duchynek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 20 zář 2016, 12:22
Bydliště: phantasy♥

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

od Rumcajz » 27 úno 2017, 23:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: phantasy♥

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Butchr » 27 úno 2017, 23:12 VIP

This is an automatic message, your Quality of GO Section raised TREMENDOUSLY due recent changes.
"If you could reason with religious people, there would be no religious people" - House
Uživatelský avatar
Butchr
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 449
Registrován: 23 úno 2014, 12:57
Bydliště: Ružomberok

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod W3dryLP » 27 úno 2017, 23:28

Darku ego spadlo ?
Takový ten co má Fame :(
Uživatelský avatar
W3dryLP
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 úno 2017, 16:21

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Awee (cti ejvi) » 28 úno 2017, 00:44

Byl jsem vyzván abych se tady vyjádřil, jelikož jde o JB.

Naprostou většinu mého času zaberou pravidla a věci kolem nich. Z toho důvodu tady mám lidi, kterým mohu věřit a podílí se na tom aby vše krásně fungovalo.

Na 1.6 to je Maxipes, Jajo a Habs
Na GO to byl Darkmouse

Jelikož sám GO nehraju, neznám ani adminy, v tomhle měl Darkmouse volnou ruku a pokud byl s někým nebo něčím problém, opět jsme to řešili přes něj.
Znám pouze adminy, kteří měli snahu pravidla pochopit a často se mě na něco ptali, proto se celkem divím že všichni jsou teď mínus a už tady působit nechtějí (stoofik, soliii, nY)

Uvidíme jak to Vedení zamýšlí dál, každopádně vidím jediné řešení jak podobným situacím zabránit.
Na 1.6 fungují admini perfektně. Stejný systém zavedeme i na GO (od HLSA po adminy bez vyjímek) a rázem ubude nesmyslně dlouhých banů, či zrušených adminů za blbosti.

Nikoho neurážím ani se nikoho nezastávám.
Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven, ještě se ukloníme než tam zalezem. Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad. Já se nechci klanět, já chci rovně stát...
Uživatelský avatar
Awee (cti ejvi)
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3110
Registrován: 08 čer 2013, 14:48
Bydliště: Ostrava

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod ZeffGreen » 28 úno 2017, 14:54

DarkMouse píše:Snad je to pro vás uspokojivé. Peace

Neřeším momentální kauzu, protože o ni nic nevím, ale...
Varoval jsem tě už před více než půl rokem, že pokud nezměníš svoje postoje a styl vedení, tak ti všichni odejdou. Komunita je jen tak 50% čím se JB na gs potýká a kvůli čemu to ostatní adminy přestává bavit. Neustále jsem se ti snažil říct, že pokud chceš, aby ti lidi pracovali a byli spokojení (a hlavně makali zadarmo), tak je musíš alespoň motivovat. Ne nad něma práskat bičem a vyhrožovat smrtí, jak novodobý e-otrokář. I když jsem to nikdy neřekl veřejně, tak i já jsem z části odešel kvůli tobě. Bylo to především z nedostatku času, ale tvůj styl vedení byl poslední hřebíček...

P.S. Například dělat PP není za odměnu, ale spíše za trest. Vždyť je to akorát více práce a méně zábavy.

E. by Viktor: PP je dobrovolná činnost. Nikdo adminy nenutí se tam hlásit a dělat to..
Uživatelský avatar
ZeffGreen
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 147
Registrován: 19 pro 2015, 22:01
Bydliště: Třebíč

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Yadang » 28 úno 2017, 18:58

Dajte takemuto prava a znici vam komunitu :D Teraz je na serveroch neskutocny chaos ked vsetci dobry admini odisli :D

e. DM: Celkem smutné, že jsem měl JB pod sebou od začátku a tudíž jsem začal se zrozením té komunity ;)
Uživatelský avatar
Yadang
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 312
Registrován: 20 říj 2015, 20:20

Předchozí

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků