I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Cecooo » 27 úno 2017, 20:27 VIP

Mám otázku, začo boli zrušení admini Czegame, Erbi, Šprt, Striker, Balda, Tradyx atp... ?

Za to, že si založili vlastné TSko a ponahadzovali si tam debilné ikonky ?
Ten ich "portál" NEMÁ a NIKDY NEMAL vlastné servery a vôbec nemali v úmysle poškodzovať GSko, ani vytvárať nič nové.
Akurát chodia na iné TSko, kde majú vlastné ikonky, o nič nejde.

DarkMouse zrušil dobrých adminov, ktorý nespravili nič zlé. Permice a zrušenie práv za toto ?

Najlepšie keby sa k tomu vyjadril niekto, kto má na to objektívny názor, napr. Garlin, ak sa mu to chce čítať :D ak ne, tak ne :D
CECO CECO VIE ALE CECO NEPOVIE...
Uživatelský avatar
Cecooo
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2435
Registrován: 24 led 2013, 16:59
Bydliště: Bratislava

[V] CS:GO - DarkMouse ?

od Rumcajz » 27 úno 2017, 20:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Bratislava

Re: CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod DarkMouse » 27 úno 2017, 20:32 VIP

Řešené to bylo i s výššími, není tady co řešit.

PS: Hezky zaplej, asi to už neobejdeš, když tam je anti-cheat, co? ;)
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Lolii » 27 úno 2017, 20:34 VIP

e.Life: Stížnost se zamítá, Lock.
e. DM: Vyřešeno na TS, stížnost zůstane uzamčena.
"Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach že nějakou uděláte."
Uživatelský avatar
Lolii
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 29 pro 2015, 16:42

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Dwandy » 27 úno 2017, 20:51 VIP

každej admin si může založit kolik teamspeaků, nebo portálů bude chtít .... když tím nebude poškozovat gs

BTW - téma odemykám. nikdo z adminů nemá právo zamykat stížnost, která se ho týká :!:

e. DM: Nebyla uzamčena mnou, tudíž nebyla uzamčena osobou, které se týká.
e DW: Admin kterej to zamyká nemůže jen tak zamknout topic bez vyjádření ... byl jsi jediný kdo sem napsal z adminů, proto jsem logicky usoudil, že jsi to zamknul.
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod kajman60 » 27 úno 2017, 21:07 VIP

Dobrý večer, rád by som sa vyjadril k tejto téme.

TeamSpeak server kde mám práva nekonkuruje GS v žiadnom ohlade.
Na TS mám Supporta a na nijakom serveri, ktoré mimochodom ani nemajú žiadne práva nemám.

Napríklad bývalý Admin Tradyx, ktorý pre GS urobil viac ako ja tak dostal Permu za to že sa vyjadril.
Zrušili nás za práva na inom TS a ktomu sme dostali na viac ako 12hodín pernamentný ban, ktorý som musel vyriešiť s Dwandym aby sme dostali vôbec UnBan. Tak isto na Teamspeaku sme dostali Pernamentný ban od Šerifa "Zesh" ktorému sme osobne nič neurobili a dostali sme reason: Papušky

Rád by som to osobne prediskutoval s ostatnými lebo asi došlo k nepeknému nedorozumeniu.
:!: Samozrejme ako bývalý admin usudzujem že Perma za toto bola viac ako neprimeraná! :!:

Vyjadril som sa preto lebo sa ma sťažnosť týka tiež a mám záujem o pokojnú administratívu ale to sa asi nedá...
Viac nebudem písať na fórum lebo je to viac ako nevhodné takže budem radšej pri konfrontácií na Teamspeaku
PS.: Nechcem spamovať forum dalšou sťažnosťou takže to doplňujem tu.

S pozdravom Striker
EX CSGO Admin
Obrázek
Uživatelský avatar
kajman60
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 09 bře 2016, 23:03
Bydliště: Bratislava

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Tradyx » 27 úno 2017, 21:38 VIP

Tak i já se tu vyjádřím, ikdyž jsem nejprve vůbec nechtěl.
Před založením onoho teamspeaku jsem si nechal dobrovolně práva odebrat a i přes tento fakt jsem dostal od DM permanentní ban na herní servery s reasonem "jdi se starat o svůj portál", potom co jsem darkovi řekl co si o něm myslím na TS (za to jsem mimochodem dostal ban na TS který ale v celku chápu), tento reason přepsal na reason nynější.

Permanentní ban mě momentálně z důvodu nedostatku času v následku příprav na příjmačky na VS a maturu nijak neomezuje, ale je naprosto neoprávněný ! ;)

Ceco má naprostou pravdu, DM pomalu už neví, co dělá...

MYSLÍM ŽE SE MĚ STÍŽNOST TÝKA A TAK BYCH CHTĚL POPROSIT KOMPETENTNÍ OSOBY, NEMAŽTE TENTO PŘÍSPĚVEK.

Děkuji.
Tradyx
_______________________________________________________
Převážně JB5.
Uživatelský avatar
Tradyx
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 226
Registrován: 20 pro 2015, 19:09

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Soliii7 » 27 úno 2017, 21:50

Se kukněte jakým stylem se o GO sekcu starají HLA atd.

d2-only-t146469.html
Q.Q, hophell, Zastupce, Shinta a kdo ví kdo ještě

EX HLSA JB
Uživatelský avatar
Soliii7
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 497
Registrován: 05 črc 2015, 15:41
Bydliště: Zlínský kraj

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod stoofik » 27 úno 2017, 21:52

Zdravím Vás,
To že DarkMouse dělá na GO pouze bordel může přehlídnout jen slepec nebo někdo extrémě zaujatý. Od té doby co tu jsem, se slibovali hory doly, teda spíše jen DarkMouse sliboval. Admini tu dělali dobrou práci, já sám sem udělal pro server hodně, neřikám že nějak moc, ale nazvat mě liným karem co nic nedělá je maximálně zaujaté. Nikdo nikdy neprojevil známku vděku ani slovo povzbuzení, jedinou motivací bylo, dělej víc nebo tě zruším.
Aktivitou sem byl top 3, naháněl jsem nový adminy, zprvu jsem měl i pěkný plány a elán do práce a hodně návrhů na změnu. Bohužel přes Darkovo ego se nedalo nikam posunout. Ano, začal jsem tedy kritizovat, protože co víc může obyčejný člověk dělat, když mu není dána možnost se realizovat? A samozřejmě co následuje za nepohodlné, byť rozumné názory? Zrušení práv bez udání důvodu a bez jediného slova.
Nestežuji si ale nato, že mě Dark zrušil, kdyby to neudělal on, udělám to já. Protože s tímhle člověkem, se pracovat v pořádku nedá. Nečekám, že by se něco změnilo, vyjet ze zajetých kolejí bývá často neskutečně velký krok. Spíš bych chtěl všechny ty, kteří si tohle přečtou pošťouchnout, zamyslet se nad tím, co se tady děje a jak se to děje, a proč? Myslím, že mnoho odpovědí se dá najít už tady v diskusi, kde se tolik rozumných a chytrých lidí shodlo.
Psal jsem to už několikrát a píši to tedy znovu, proboha otevřete oči.
S pozdravem ten, co říká jen vlastní názor naprosto svobodně a slušně,
Stoofik
Obrázek
Uživatelský avatar
stoofik
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 181
Registrován: 03 úno 2016, 20:56

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod DarkMouse » 27 úno 2017, 22:01 VIP

kajman60 píše:Dobrý večer, rád by som sa vyjadril k tejto téme.

TeamSpeak server kde mám práva nekonkuruje GS v žiadnom ohlade.
Na TS mám Supporta a na nijakom serveri, ktoré mimochodom ani nemajú žiadne práva nemám.

Napríklad bývalý Admin Tradyx, ktorý pre GS urobil viac ako ja tak dostal Permu za to že sa vyjadril.
Zrušili nás za práva na inom TS a ktomu sme dostali na viac ako 12hodín pernamentný ban, ktorý som musel vyriešiť s Dwandym aby sme dostali vôbec UnBan. Tak isto na Teamspeaku sme dostali Pernamentný ban od Šerifa "Zesh" ktorému sme osobne nič neurobili a dostali sme reason: Papušky

Rád by som to osobne prediskutoval s ostatnými lebo asi došlo k nepeknému nedorozumeniu.
:!: Samozrejme ako bývalý admin usudzujem že Perma za toto bola viac ako neprimeraná! :!:

Vyjadril som sa preto lebo sa ma sťažnosť týka tiež a mám záujem o pokojnú administratívu ale to sa asi nedá...
Viac nebudem písať na fórum lebo je to viac ako nevhodné takže budem radšej pri konfrontácií na Teamspeaku
PS.: Nechcem spamovať forum dalšou sťažnosťou takže to doplňujem tu.

S pozdravom Striker

Toto bylo vyřešené, UB se dali těm, kteří si bany až v takové míře nezasloužili a ve zbytku to bylo nás. Přece jen, stále je tvrzeno, že my si rozhodujeme o tom kdo bude a kdo nebude mít práva.


Tradyx píše:Tak i já se tu vyjádřím, ikdyž jsem nejprve vůbec nechtěl.
Před založením onoho teamspeaku jsem si nechal dobrovolně práva odebrat a i přes tento fakt jsem dostal od DM permanentní ban na herní servery s reasonem "jdi se starat o svůj portál", potom co jsem darkovi řekl co si o něm myslím na TS (za to jsem mimochodem dostal ban na TS který ale v celku chápu), tento reason přepsal na reason nynější.

Permanentní ban mě momentálně z důvodu nedostatku času v následku příprav na příjmačky na VS a maturu nijak neomezuje, ale je naprosto neoprávněný ! ;)

Ceco má naprostou pravdu, DM pomalu už neví, co dělá...

MYSLÍM ŽE SE MĚ STÍŽNOST TÝKA A TAK BYCH CHTĚL POPROSIT KOMPETENTNÍ OSOBY, NEMAŽTE TENTO PŘÍSPĚVEK.

Děkuji.
Tradyx

V tomto případě nechápu pointu. Ban ti byl udělen za nevhodné chování.


Soliii7 píše:Se kukněte jakým stylem se o GO sekcu starají HLA atd.

d2-only-t146469.html

Omezuje to všechny hráče stejně, není to chyba z naší strany, ale ze strany sourcemodu. Zakázat to používat by vedlo akorát k nesmyslným stížnostem, že to použil a potom se stalo to a to a o to nikdo nestojí. Je to jen hra a každý přežije, když si prostě malý okamžik nemůže přehodit zbraň. Upřímně jsem tento příkaz viděl užívat adminy minimálně.


stoofik píše:Zdravím Vás,
To že DarkMouse dělá na GO pouze bordel může přehlídnout jen slepec nebo někdo extrémě zaujatý. Od té doby co tu jsem, se slibovali hory doly, teda spíše jen DarkMouse sliboval. Admini tu dělali dobrou práci, já sám sem udělal pro server hodně, neřikám že nějak moc, ale nazvat mě liným karem co nic nedělá je maximálně zaujaté. Nikdo nikdy neprojevil známku vděku ani slovo povzbuzení, jedinou motivací bylo, dělej víc nebo tě zruším.
Aktivitou sem byl top 3, naháněl jsem nový adminy, zprvu jsem měl i pěkný plány a elán do práce a hodně návrhů na změnu. Bohužel přes Darkovo ego se nedalo nikam posunout. Ano, začal jsem tedy kritizovat, protože co víc může obyčejný člověk dělat, když mu není dána možnost se realizovat? A samozřejmě co následuje za nepohodlné, byť rozumné názory? Zrušení práv bez udání důvodu a bez jediného slova.
Nestežuji si ale nato, že mě Dark zrušil, kdyby to neudělal on, udělám to já. Protože s tímhle člověkem, se pracovat v pořádku nedá. Nečekám, že by se něco změnilo, vyjet ze zajetých kolejí bývá často neskutečně velký krok. Spíš bych chtěl všechny ty, kteří si tohle přečtou pošťouchnout, zamyslet se nad tím, co se tady děje a jak se to děje, a proč? Myslím, že mnoho odpovědí se dá najít už tady v diskusi, kde se tolik rozumných a chytrých lidí shodlo.
Psal jsem to už několikrát a píši to tedy znovu, proboha otevřete oči.
S pozdravem ten, co říká jen vlastní názor naprosto svobodně a slušně,
Stoofik

Naposled jsem tě nerušil já, ale někdo jiný a to až poté, co si na tvé chování začali stěžovat ostatní HLSA, tady není také co řešit.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod nYcko » 27 úno 2017, 22:07

Aj tak tato staznost neprejde ako mnoho veci co sme navrhovali z pozicie HLSA. Tak sme sa odobrali.
Takze lock inc.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod Tradyx » 27 úno 2017, 22:09 VIP

Ban mi byl udělen za nevhodné chování ? Takovýto ban by byl pochopitelný na TS serveru a né na herních serverech, to každému kdo se na TS navezl do tvého ega hned hodíš permanetní ban na herní servery ? To jen potvrzuje to, že absolutně nevíš co děláš a zneužíváš pravomoce.

Pokud tvrdíš že jsem ban dostal za nevhodné chování, proč jsem tento permanentní ban dostal před tím, než jsem s tebou vůbec promluvil ? Navíc ten první reason, který jsi poté upravil -> "Jdi se starat o svůj portál"

Nezdá se mi že jsem ban dostal za nevhodné chování.
_______________________________________________________
Převážně JB5.
Uživatelský avatar
Tradyx
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 226
Registrován: 20 pro 2015, 19:09

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod PoPMaNCZ » 27 úno 2017, 22:12

Admin už nejsem nějákou dobu, ale v době, když jsem byl, si pamatuji, že v admin teamu byla morálka nulová. DM vše řešil stylem "mínus" a nedalo se s ním normálně mluvit. Dobře si pamatuji když jsem za ním přišel a normálně jsem se ho zeptal "hele prosim tě dárku, na JB jsou 3 spy vs spy mapy, které jsou úplně stejné. Nechtěl bys jednu zrušit?" Jeho odpověď byla "zruším tebe!". Za dárkem nemohl nikdo dojít s čímkoliv, protože ho poslal do pryč. Nemohl jsi nic dělat, protože ti vyhrožoval zrušením. Z JB sekce jsem byl zrušen oprávněně, neříkám že ne, ale z GO sekce o asi 3 měsíce později určitě ano. DM přidal na FB novou profilovku a v podmínkách užívání FB je cituji "Pokud publikujete obsah nebo informace s použitím nastavení Veřejné, znamená to, že povolujete všem (včetně osob mimo Facebook) přístup k těmto informacím, jejich použití a jejich spojení s vámi (tj. s vaším jménem a profilovou fotkou)." Ta fotka byla upravena a ani né mnou, jen jsem si jí dal na TS na avatara. Přišel DM a začal mi vyhrožovat, že mě zruší, ve stejnou dobu byly v podmínce ex admin šprt za to, že v gatheru zabil již zmíněného DM zeusem. Psal jsem mu v PM, že souhlasil s podmínkami užívání FB a stále si stál za svým. Před mým zrušením se řeklo toto "<22:11:39> "DarkMouse.": Já tě na to upozorňuju, jestli si hodláš z někoho dělat prdel tak si děláš ze špatnýho člověka, který s tebou zatočí jednou pro vždy, aniž by udělal něco co není v jeho kompetenci
<22:12:21> "Mauzík": Já si z tebe prdel nedělám, prdel z tebe tu má každý a můžeš si za to sám " zacož jsem byl zrušen. Nechápu jak může tento člověk mít pod palcem celou sekci GO, když jediné co dělá a jediné díky čemuž je možná stále HLSA je to, že vyhrožuje všem ostatním, kazí morálku celého A-Teamu a NEZNÁM nikoho, kdo by ho měl rád. :) A proč si stěžují jen lidé po zrušení? Protože kdyby si stěžovali v době, kdy mají práva, tak je nejpravděpodobnějí už mít nebudou. Díky tobě, na JB NIKDY nebude normální komunita, gratuluji :) o GO se nestaráš, máš tam pár adminů, protože jsi všechny ostatní zrušil. něco na tom asi bude a možná proto, se vyjadřujeme až teď. (Btw ti noví admini no to mě potěš pánbůh).
PS: Nemusíš své problémy v reálném životě kompenzovat tu tím, že všechnu rušíš.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
steamcommunity.com/id/PoPMaNCZ
Uživatelský avatar
PoPMaNCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 25 čer 2013, 09:37

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod kajman60 » 27 úno 2017, 22:19 VIP

Rád by som ešte poukázal na súčasný stav Administrátorov na CS:GO JailBreaku, viem, rýchlo ich dokážete nahradiť ale je docela zaujímavé že sa posledných pár dní bolo zrušených viac ako tretina aktívnych adminov.

Logicky sa niečo muselo stať čo túto situáciu spôsobili, taktiež by som sa rád zmienil o porade (všerajšej) kde bolo 5 JB Adminov nerátam HLSA. *pokiaľ sú moje informácie správne

To je docela chabá účasť ale do tohto sa už starať viac nebudem. Darku, je síce pravda že ty, ano práva TY sám rozhoduješ kto bude mať práva a kto nie, ale není ti trochu blbo? Veď už len z morálnych zásad keď ľudia robia na niečom, a starajú sa ti o tvoju sekciu, je pre teba morálnle vporiadku ich zrušiť za 1 jediný problém?

Osobne na mňa nebola 1 jediná sťažnosť, toto je môj 1 problém a dopadlo to takto, není to trochu blbosť? Nerobil som reklamu, nerobil som bordel, nenadával som na teba/niekoho tebe blízkeho a toto urobíš?

Neviem jak tebe ale mne by bolo osobne blbo keby som toto urobil nejakému človeku. Sám sa tu oháňaš výrokom: "Admini nejsú stroje!"

Ale bereš to do úvahy aj ty?

S pozdravom Striker
EX CSGO Admin
Obrázek
Uživatelský avatar
kajman60
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 09 bře 2016, 23:03
Bydliště: Bratislava

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod DarkMouse » 27 úno 2017, 22:38 VIP

Snad je to pro vás uspokojivé. Peace
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: [V] CS:GO - DarkMouse ?

Příspěvekod stoofik » 27 úno 2017, 22:51

Jo potěšilo mě to, díky.

e. WEYN - MĚ TAKY ! :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
stoofik
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 181
Registrován: 03 úno 2016, 20:56

Další

Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků