Volná debata o Counter Strike 2.

CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod TomiCola » 14 led 2018, 15:17 VIP

Zdarec. Mám takový menší problém.
1. CS:GO Hraju asi 6 měsíců a mám na něm 400 hodin cca. Z toho je asi 100 hodin ze surfu. Mno a jsem pořád jen silver 1 a ne a ne rankupnout. Zkoušel jsem všechny možné tutoriály. Na aim,na granáty na komunikování s týmem,deathmatch a nic nepomáhá a já bych chtěl tak rád ze silveru ale prostě to nejde. Často se za svůj rank stydím když mám nahraných 400 hodin (300) a jsem jen Silver 1. Nějáká rada?

2. Chtěl bych se zeptat jak funguje boostování v csgo kompetitivech? já vím že je to trapný že nevím jak to funguje ale nikdy jsem to s nikým nezkoušel. Jak funguje Boostování ranku v CS:GO? Když hrajete např. s goldem a budete vyhrávat kompety a budete v tabulce alespoň v TOP 3 tak vám to rank zvýší? nebo jak?
Genialita se rodi hlouposti a hloupost se rodi z geniality. TomiCola
Uživatelský avatar
TomiCola
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 115
Registrován: 13 bře 2017, 16:41
Bydliště: Brno

CS:GO RankUPování a boostování

od Rumcajz » 14 led 2018, 15:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod ericek111 » 14 led 2018, 16:36

Boost nepotrebuješ. Treba poriadne hrať, stačí aj solo. Ak na to máš, do vyššieho ranku sa dostaneš hneď. Stačí byť pár zápasov prvý a už to pôjde samo.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod TomiCola » 14 led 2018, 19:11 VIP

Ně, já to blbě vysvětlil. Prostě potahat na vyšší rank jak se to dělá
Genialita se rodi hlouposti a hloupost se rodi z geniality. TomiCola
Uživatelský avatar
TomiCola
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 115
Registrován: 13 bře 2017, 16:41
Bydliště: Brno

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod SmiLeI » 14 led 2018, 20:06

Ja som na maine asi gold a mam tam 50 kompetov, z ktorých som takých 30 hral v prvých 100 nahraných hodinách, a bol som (prekvapivo silver). Potom som s kompetami prestal lebo ma to nejak nebavilo a začal som hrať komunitné servery (JB,Aim, SurfRPG...), a tam som sa dosť zlepšil. Keď som mal asi 1100 hodín tak ma napadlo, že by som mohol ísť trochu ďalej s mojím rankom. Za týždeň som bol gold 3, ale prestalo ma baviť hrať s dementami a mať +30 kills a aj tak prehrať, tak som si kúpil ďalší účet a som tam supreme...

a teraz trochu konkrétnejšie k tvojej otázke :

Najčatejšie je to forma boostingu taká, že si kúpiš tú službu a zadáš tam tvoje steam údaje, potom sa na tvoj účet prihlási nejaký chlapík a vyboostuje ťa na požadovaný rank, ak si priplatíš tak samozrejme môžete hrať aj spolu. Neviem presne ceny ale za jeden rank up sa platí asi od 6 € za silver ranky a potom to ide hore a hore podľa ranku

P.S. Ak by si chcel vyboostiť tak mi napíš PMku a nejaké info aký si rank a čo by si chcel byť a možno sa dohodneme.
Uživatelský avatar
SmiLeI
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 245
Registrován: 01 zář 2013, 11:28

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod SmiLeI » 14 led 2018, 20:16

A ešte jedna vec, ak garantujú 100% win-rate, tak je to najpravdepodobnejšie vertigo boosting, neviem či sa to ešte robí, lebo valve proti tomu nejako bojuje a boli už aj prípady v OW s vertigo boostingom. Teraz fakt neviem či sa to ešte robí, alebo nie zopár mesiacov už sa o csgo nejako nezajímam

Keď chceš rankupovať bez boostingu, tak samozrejme je nato kopa návodov, ale základom je hrať a hrať a hrať servery ako aim, atď... Tiež ak hráš OSU tak to vraj dosť pomáha (neviem povedať ako veľmi, nikdy som OSU nehral). Ak máš talent tak sa zlepšíš rýchlo, ale ak nie tak budeš lama ako môj spolužiak čo má v csgo a cs 1.6 nahraných cez 10k hodín a v kompete proti goldom mal skóre v polovici 2/1/15. Ak si noob, tak potom sa ti ten boosting ani neoplatí, on si kúpil GE účet a za mesiac bol zase gold, lebo všetko prehrával...
Uživatelský avatar
SmiLeI
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 245
Registrován: 01 zář 2013, 11:28

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod ericek111 » 14 led 2018, 22:13

Vertigo boost je recept na OW ban alebo ukradnutý profil... Radšej si zožeň team odpovedajúci tvojmu skillu (keďže ranky v matchmakingu sa berú najmä podľa toho najvyššieho v lobby) a vyrankuj sa tak, aby si následne dokázal hrať aj solo.

Po efektívne 300 hodinách hry toho moc nečakaj. Ja som bol do nejakých 700 hodín furt v silveri, a to som hrával len public D2, compety a arms race, žiadne takéto komunitné módy.

Alebo ak už chceš podvádzať boostingom treťou osobou, napíš mne, vyboostim ťa zadarmo. Na tých nízkych rankoch je to prča. :P :D
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod ZelezoBeton » 15 led 2018, 09:02 VIP

Ten rank up / down zavisi od vyhry / prehry + sa do toho nejako zapocitava tvoje score a ranky ostatnych hracov ale z prehry nerankupnes ani keby mas 50:0.
Na to boostovanie sa vykasli riskujes vac alebo ukradnutie acc, potom budes behat s peknym rankom ale budes sa bat ist kompet lebo by si mohol dropnut a ver mi ze ak budes lizat spodok tabulky poletis rychlo dole. Radsej si zozen kamosov na tvojom ranku a hravajte spolu hrat solo na silveri je o hubu.(kludne aj goldov je to skoro to iste)
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod ankoanner » 16 led 2018, 14:48

ericek111 píše:Vertigo boost je recept na OW ban alebo ukradnutý profil... Radšej si zožeň team odpovedajúci tvojmu skillu (keďže ranky v matchmakingu sa berú najmä podľa toho najvyššieho v lobby) a vyrankuj sa tak, aby si následne dokázal hrať aj solo.

Po efektívne 300 hodinách hry toho moc nečakaj. Ja som bol do nejakých 700 hodín furt v silveri, a to som hrával len public D2, compety a arms race, žiadne takéto komunitné módy.

Alebo ak už chceš podvádzať boostingom treťou osobou, napíš mne, vyboostim ťa zadarmo. Na tých nízkych rankoch je to prča. :P :D



Vertigo boost=OW ban ? haló ? čo som prosím prespal ? :D
Obrázek gun is loaded up,she said...,she need more sex
Uživatelský avatar
ankoanner
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 17 pro 2017, 11:35
Bydliště: Revúca

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod whiter » 24 led 2018, 23:57

Boost je k nicemu, radsi se tam dostan sam..
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod Nexxxx » 23 úno 2018, 16:22

ZelezoBeton píše:Ten rank up / down zavisi od vyhry / prehry + sa do toho nejako zapocitava tvoje score a ranky ostatnych hracov ale z prehry nerankupnes ani keby mas 50:0


To co si napisal nieje tak celkom pravda. Tie ranky funguju na ELO systeme, povedzme ze mas elo 1499 a si le hranica lem je 1500 a prehras kompet 16:14 a za tie vyhrate kola dostanes niake ELO cize ta to hodi vyssie. Dalsiu hru to akoby "otestuje tvoj skill" a da ta to hrat proti lemkam ak prehras mas derank ak vyhras ostavas v lem. Na youtube a reddite je milion postov ako niekto rankupol pri prehre.
Obrázek
Uživatelský avatar
Nexxxx
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 20 říj 2016, 19:01

Re: CS:GO RankUPování a boostování

Příspěvekod ZelezoBeton » 24 úno 2018, 00:24 VIP

Nexxxx píše:To co si napisal nieje tak celkom pravda. Tie ranky funguju na ELO systeme, povedzme ze mas elo 1499 a si le hranica lem je 1500 a prehras kompet 16:14 a za tie vyhrate kola dostanes niake ELO cize ta to hodi vyssie. Dalsiu hru to akoby "otestuje tvoj skill" a da ta to hrat proti lemkam ak prehras mas derank ak vyhras ostavas v lem. Na youtube a reddite je milion postov ako niekto rankupol pri prehre.


Nedávno som sa zrovna o tomto bavil s kamošom a vraj rankupol z prehry čiže asi to bude pravda, každopádne som ešte v živote nebol u toho aby sa to mne alebo niekomu so mnou podarilo.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků