Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

[Vyřešeno] CT zóny

Příspěvekod realone » 07 čer 2016, 23:12

Před nedávnem se aktualizovaly CT zóny, ale jak jsem zjistil očividně pořád není dost CT zón vypsáno. Nevím co je za problém vypsat na forko/do hry všechny CT zóny. Takhle si například na mapě Citrus lezu na box a dostanu kill s tím že je to prý CT zóna i když to není nikde napsáno.
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

[Vyřešeno] CT zóny

od Rumcajz » 07 čer 2016, 23:12

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CT zóny

Příspěvekod DarkMouse » 08 čer 2016, 07:53 VIP

Všechny CT zóny, jako blázen fakt dělat nebudu, stačí tam udělat to, co není na každé mapě stejné. Je pravda, že zrovna klec a plošinu nad klecí na citrus jsem zapomněl udělat, když jsem všechny klece dodělával. Jen nechápu proč je to ve stížnostech na adminy, to mi přijde absurdní. Přesunuto do správné sekce.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: CT zóny

Příspěvekod realone » 08 čer 2016, 08:16

Všechny jako blázen? Zabralo by to max 30minut navíc. Pokud jsi hlavní admin CS:GO tak bych čekal že se o to zvládneš postarat a nebudeš čekat než tě na to upozorní ňouma jako jsem já.
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

Re: CT zóny

Příspěvekod BrooKlyGS » 08 čer 2016, 10:41 VIP

Neustálá potřeba do něčeho rýpat, ale budiž. Pokud ti nestačí současný seznam CT zón stačí si pořádně přečíst pravidla, kde to máš vše shrnuto v jedné větě. Pokud místo není obsažené ani v té větě z pravidel, ani v CT zónách tak to CT zóna není.

Garlin píše:- CT zóny jsou prostory se zbraněmi, tlačítka, šachty, zbrojnice, plošiny, odkud CT hlídají T, hradby, věže, klece atp
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: CT zóny

Příspěvekod realone » 08 čer 2016, 17:44

V té větě jsou ale obsažena všechna místa...CT mě může hlídat odkudkoliv...plošiny máme před celami
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

Re: CT zóny

Příspěvekod wasaacik » 08 čer 2016, 17:48

realone píše:V té větě jsou ale obsažena všechna místa...CT mě může hlídat odkudkoliv...plošiny máme před celami


To čo si zrovna napísal už zachádzaš do slovičkarenia a je to tvoj problém,sám dobre vieš ako to je máš tu dosť jasné vyjadrenia
Keď máš chuť prestať spomeň si prečo si začal !
Uživatelský avatar
wasaacik
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 443
Registrován: 28 srp 2014, 21:19

Re: CT zóny

Příspěvekod nYcko » 08 čer 2016, 17:52

Pár rokov sa to takto hraje a je jasné, čo je tým myslené. No si asi prvý, čo to asi nechápe. Nepamätám si, žeby niekto niečo podobné pisal na fóre.
takto vyzerá uroven GS adminovania :) https://ctrlv.sk/4h48
Uživatelský avatar
nYcko
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 25 led 2013, 19:15

Re: CT zóny

Příspěvekod BrooKlyGS » 08 čer 2016, 18:39 VIP

realone píše:V té větě jsou ale obsažena všechna místa...CT mě může hlídat odkudkoliv...plošiny máme před celami

Věta byla sepsána pro lidi kteří mají alespoň průměrné IQ, pokud hodláš uvažovat takhle zkus spíše nějaké cvičení na procvičování mysli a dej vědět jak to dopadlo.

PS: Dal jsem si práci s tím ti najít jeden test, který by sis mohl vyplnit a napsat nám výsledek, aby jsme věděli jak ti vysvětlit současné CT zóny. --> http://www.iq-tester.cz/?gclid=CPDwg6v8 ... 0wodCY0HSg
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: CT zóny

Příspěvekod realone » 08 čer 2016, 19:33

ID výsledku: AA8M7PZNVE
Super, díky moc za pomoc. Pošli sms a napiš mi prosím jak dopadl můj test + rovnou mi můžeš vysvětlit i ty CT zóny.
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

Re: CT zóny

Příspěvekod Greennovis » 10 čer 2016, 09:29

Garlin píše:- CT zóny jsou prostory se zbraněmi, tlačítka, šachty, zbrojnice, plošiny, odkud CT hlídají T, hradby, věže, klece atp
[/quote]

Já nemůžu než souhlasit s OP. V té větě jsou obsazeny všechny místa na všech mapách.

Prostory se zbraněmi? - Co já vím tak prostor se zbraněmi je celá mapa jako taková. Je to až příliš nespecifické
Tlačítka? - Spousta tlačítej je T
Šachty - Tohle dává smysl a neni na tom co nechápat
Zbrojnice - Taky bezproblemové
Plošiny - Tvl a ted je tu to nejhorší, kdo co myslel čím co plošinou? Většina hráču JB považuje schody za plošinu, a ct hlidaji t ze všech prostor mapy takže jakože všude kde neni cela je CT zona????
Věže? - A co skokaneské můstky to nejsou věže?
Klece - Takže v boxu je CT zona? R u fwakkin kidding me
Greennovis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 02 čer 2016, 13:59

Re: CT zóny

Příspěvekod DarkMouse » 10 čer 2016, 12:17 VIP

Nic víc se přidělávat nebude než tam je, časem až se rozhodnu něco přidat, přidám to. Je jen a jen na mě co ty CT zony budou obsahovat. Btw. T tlačíka především jen tlačítka na otevírání dveří.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: [Vyřešeno] CT zóny

Příspěvekod ZeffGreen » 10 čer 2016, 12:45

Greennovis a Realon
Budu reagovat zaroven na druhý příspěvek od Greennovise.

Zbytečně hledáte problémy kde nejsou. Neustále tady š'touráte co je špatně, co je nesmyslné a víceméně to je beztak z toho důvodu, že vás CT zabije a vy nevíte proč.

Za tu dobu, co funguje jailbreak, nebyl nikdy problém s pochopením pravidel. Občas se najde někdo, kdo by chtěl všechny pravidla sepsané, ale je to zbytečné. Ty pravidla jsou jednoduchá. Když jsem začínal s JB, tak mě prvních 5 herních hodin neustále zabíjeli. A já se vztekal. "Vždyť přece to byla první reakce na skok a já skočil první, tak proč si mě zabil?!" Neustále jsem se vztekal, ale zároveň mě to bavilo. Následně jsem se naučil všechny chytáky, všechny pravidla a všechny ct zony. Stačí hrát, hrát a hrát. Když tě někdo zabije a ty nevíš proč, tak zkus místo spamovaní FK FK FK FK FK FK FK, obyčejně zeptat "nevíte někdo proč mě CT zabilo?"

Ohledně CT zon -> ve většině případů se stačí logicky zamyslet - Je tento kousek textury potřebný pro CT nebo pro T? Toto tlačítko spousti atrakci nebo mi otevře dveře?

Pokud měli sepisovat všechny situace, pravidla, metodiky, vydávat bulletiny, tak by to vypadalo nějak takto Obrázek
Uživatelský avatar
ZeffGreen
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 147
Registrován: 19 pro 2015, 22:01
Bydliště: Třebíč

Re: [Vyřešeno] CT zóny

Příspěvekod realone » 10 čer 2016, 18:13

Mně jde spíše o to, že ve starých CT zónach to tuším bylo vyznačeno jako CT zóna, ale po updatu to tam už nebylo, tak jsem usoudil že to CT zóna už není.
Na mapě Renegade a NRX také zmizely CT zóny které tam dříve byly vyznačeny.
Hlavně mi přijde jako dost divné, že na mapě NRX střecha u climbu kde je teleport na cely není vyznačena jako CT zóna, protože mi přijde, že v té větě to obsaženo není, ale CT zóna by to měla být.
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

Re: [Vyřešeno] CT zóny

Příspěvekod BrooKlyGS » 11 čer 2016, 21:35 VIP

Stačí prostě použít mozek. Vaší povinností je znát pravidla, že Dark si dává práci s vyznačováním míst, které by ani vyznačovat nemusel(plošina na klecí), protože jsou obsažena v pravidlech je jen jeho dobrá vůle, aby vám to usnadnil. Pak se tu najdou lidi jako vy dva, kteří chtějí všechno dokonalé podle jejich přehnaných představ.

Greenovis. Pokud tohle opravdu myslíš vážně a nejsi schopný natolik přemýšlet o tom jestli je to CT tlačítko/CT zóna pak se zeptej nějakého Admina a ten ti to vysvětlí. To platí i pro všechny ostatní, kteří tu větu v pravidlech nechápou.

realone píše:Hlavně mi přijde jako dost divné, že na mapě NRX střecha u climbu kde je teleport na cely není vyznačena jako CT zóna, protože mi přijde, že v té větě to obsaženo není, ale CT zóna by to měla být.


Sice nevím jaké místo přesně myslíš, ale pokud není obsaženo v té větě z pravidel a není vyznačeno v CT zónách tak to CT zóna není!
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: [Vyřešeno] CT zóny

Příspěvekod ladvorak » 12 čer 2016, 09:13

Když si myslíte že každý normální člověk ihned pochopí o co jde, tak proč jako simon musím jak debil vysvětlovat to, že jak se skáče švihadlo?
Czech guy singing soviet songs
Ten nejobávanější zpěvák na celém jailbreaku...
Uživatelský avatar
ladvorak
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 53
Registrován: 02 pro 2015, 22:25

Další

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků