Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené] CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod MarekPopletanec » 03 úno 2019, 20:39

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: UnyversaL
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Capture Flag #2
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Cheat [WallHack]
[=] Zabanovany nickname: |ETL|MarekPopletanec
[=] Zabanovane ID: VALVE_0:0:1341977697
[=] Zabanovana IP: 95.105.201.120
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
===============================

Tak... hrajem na CTF1, davam obcasne prefiry a toho tipka co som prederoval na 3 zasobniky ani nepocitam...neviem co k tomu dodat...Invisov vidim vdaka kalibracii farieb aj cez celu mapu, co je defaultna moznost v nadstaveniach kazdeho Windowsu, takze to ako cheat brat nemozete... Neviem co dalej...strucne, dostal som ban tak co dodat...rad by som pozrel demo ak ho banujuci admin ma. Dakujem..
MarekPopletanec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2017, 09:15

[Vyriešené] CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

od Rumcajz » 03 úno 2019, 20:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod MarekPopletanec » 03 úno 2019, 20:41

VIP nevlastnim, penazenky vam krmit nebudem
MarekPopletanec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2017, 09:15

Re: CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod UnyversaL » 03 úno 2019, 20:42 VIP

Ahoj, demo dodám až zítra i s časy, protože dnes už nemám čas.

Prozatím se vyhni spamu a vyčkej.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod MarekPopletanec » 03 úno 2019, 20:44

Dobre, casu dost, nemusis se nikam hnat :]
MarekPopletanec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2017, 09:15

Re: CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod UnyversaL » 03 úno 2019, 21:14 VIP

Tak to tu ještě hodím dneska, ať je to co nejdříve vyřešené.

http://leteckaposta.cz/568238376

Časy:
17:34
20:10 - Za celou dobu, co jsem tě spectoval, tak ani jednou jsi nedělal ten wallbang. Až jak se tam nasáčkovali hráči, tak si to tam pálil.
20:38 - Neviděl jsi vlajkonoše a automaticky jsi do něj pálil.
22:07 - Invis vyšel zpoza rohu.
23:38 - divná momentka
24:48 - momentka se točí okolo VIP v okně, vůbec si ho tam neviděl ani neslyšel.
26:38 - Invis u spawnu, běžíš na jistotu.
27:00 - Nemohl si vidět ani slyšet.
28:24 - Nemohl si vidět ani slyšet.

Počkej na vyjádření vyšších, nespamuj vlákno.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod MarekPopletanec » 03 úno 2019, 21:51

17:34 - pokial si si nevsimol, kazdy krat co vychadzam automaticky peekujem vlajku...
20:10 - tak snad vidim aj pocujem ze tam niekto striela... a to uz mi ruply nervy :D
22:07 - o invisoch som uz pisal pokial viete citat...
23:38 - neviem co ti na tom prijde divne...vidim tipka, druhy stadial striela tak sa na nich nebudem pozerat,ze... ten granat som kychal :D
24:48 - Kany mi rve: ,,ten kokot je zas hore". [btw...volali sme aby to aspon trochu davalo zmysel]
26:38 - nejsom hluchy a za invisov som pisal... mimo toho mu skoncil ak ide o to
27:00 tak to teraz tiez pozeram...
28:24 - on tam bol stale takze uz som to podvedome rushoval...


Viac by ti mohol povedat Kany ktory so mnou volal a cele ETL...aj oni so povodne mysleli ze som zapaty a aj Kacenka ma vraj tusim spectila...tak s nimi hod rec ak mas cas...
MarekPopletanec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2017, 09:15

Re: CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod MarekPopletanec » 03 úno 2019, 22:11

Ajtak sa nezdrzim komentara ked uz ste to teda takto nacali...
Cely problem spociva v tom, ze GS maju komunitu aku maju. Nehovorim, to co davam je niekedy tiez na hranici so zdravym rozumom, no ja to aspon robim bez cheatov [verte ci nie...]. No staci na jednu mapu zavitat na CTF1 a vzdy sa niekto najde. Ci uz J3rry alebo Alex, vsetko to je na jedno kopyto. To by sa dalo skusnut ale ten Ateam a jeho postoje, no grc... vsetko toto su iba moje tvrdenia, ale skuste da nad tym zamysliet... Je podla vas normalne, aby niekto, kto napise: ,,Ja som idiot." dostal ban na chat? mne to pride ako kravina...presne toto sa stalo a hlavne ze minutu na to tipek nadaval ostatnym do Pcka a dalsie vybrane slova... nebudem menovat, pretoze ako raz jeden mudry muz povedal: ,,Absurdne tvrdenia bez dokazov mozu byt bez dokazov aj zamietnute." Budem sa teda toho drzat, lebo nemam naladu ban na chat na 10 minut hrotit. Toto je ale nieco ine...Uz som dostal 3 bany vratane tohto a na 2 z nich unban. Preco asi?... Keby som hral s WHckom tak by som asi tie 2 unbany nedostal, ze.
Ale dost o mne...
To co ma skutocne dostalo je to, ze som obdrzal spravu: ,,Ak chces hrat dalej tak si kup Unban."
Prasi vam to v tej hlave?... ani sa nedivte ze mate tak, slusne povedane, dodrbanu komunitu ked tu predavate unbany ako pekar rohliky...ale bez toho by uz servry davno neslapali... Je to cele vasa obrovska strategicka chyba, ze ste si dali Perma VIP. Je mi viac nez jasne ze vam to zarobilo abnormalne peniaze, ale ak ste toto robili pre nieco ine ako peniaze, mali ste mysliet dopredu a mali ste mysliet na to, ze ked uz si to raz clovek kupi, dalej nemusi...keby ste toto boli spravili, predidete tomu ze sa tu budu predavat unbany a hraju vam to sami cheatri... Potom sa samozrejme necudujte ze to ludi prestane bavit, tych podstivych ludi myslim a tie cheaty si stiahnu tiez... samozrejme ze ked dostanu ban, zaplatia si 4 eurka a hraju dalej...
Volal som s ludmi ktori su zapli a povedali mi ze ked dostanu ban tak si proste hned na to kupia unban a hraju dalej...
Co to znamena? Ze ste to posrali na plnej ciare uz od zaciatku a ja vam ani tie posrane 4 eura nedam.
MarekPopletanec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2017, 09:15

Re: CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod asdfJB » 04 úno 2019, 14:43 VIP

Niečo som počul, niečo by som predvídal tak ako ty, lebo ctf si sem tam zahrám a baví ma, ale nemôžem nejako uveriť tomu tvrdeniu, že ide o nastavenie farieb. Pomohlo by mi, keby si natočil ako presne to vidíš a pridal to sem.

Ďalej chcem apelovať nato, čo píšeš- ak nejaký admin dal ban zato, že niekto napísal o sebe, že je idiot, tak mi prosím napíš meno toho admina a budeme s tým robiť poriadky.

Zatiaľ to teda nechám v riešení a počkám, aký dôkaz o nevine doložíš. Na margo toho, že chcem vidieť ako to na serveroch vidíš, ti dávam dočasný unban.
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02

Re: [V riešení]CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod eXtr3mer » 17 úno 2019, 23:53

Demo nedostatočné. Unban ostáva.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy.
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [Vyriešené] CTF2/UnyversaL/|ETL|MarekPopletanec

Příspěvekod MarekPopletanec » 25 úno 2019, 21:12

Premyslim ze uz si napisu vlastni predlohu na UB xd
MarekPopletanec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2017, 09:15


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků