Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod Cthurolog » 02 črc 2021, 16:33

Vaše SID: STEAM_1:0:531477548

Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit

Popište co se stalo: Dnes odpoledne (+- 17:20) jsem hrál na serveru Mirage Only #1 a z ničeho nic jsem dostal Perma Ban, údajně za Wallhack. Podíval jsem se do banlistu abych si prohlédl demo, které mě mělo usvědčit jen abych zjistil, že tam žádné není. Prosím o prověření tohoto banu, děkuji.
Uživatelský avatar
Cthurolog
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 črc 2021, 15:23
Bydliště: Praha - Letná

[V] Cthurolog / Mirage Only #1

od Rumcajz » 02 črc 2021, 16:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha - Letná

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod Raizariel » 02 črc 2021, 19:39

Já nejsem oprávněn nějak toto řešit.. Chtěl jsem se podívat na demo a říct svůj názor bohužel jak se dostanu do první hodiny dema tak mi to vypne hru že tam je nějaký error v demu.

Každopádně jsem za to, že hraje legit. Na serveru je už celkem dlouho a myslím si, že byl sledován nejedním adminem včetně mě a všichni až do teď usoudily že je čistý.. i dnes ve dne jeho banu jsem ho sledoval a jsem přesvědčen, že je čistý..

Ale jak říkám nejsem kompetentní, pouze můj názor k tomuto banu. ;)

s pozdravem RazoR.
Uživatelský avatar
Raizariel
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 25
Registrován: 01 dub 2019, 15:48
Bydliště: Hlučín, 748 01

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod Cthurolog » 02 črc 2021, 19:53

Díky za tvůj názor. Já chápu proč lidi mají jakýsi prejudice vůči tomu jak hraji, především kvůli tomu, že ten účet je založenej late 2019 a je na něm sotva 900 hodin (z toho skoro 200 na gamesites). Samozřejmě je na něm také FaceIT ban za cheating - kterej je ale opravdu za game-exploit, kterého jsem se po rage/mental breakdownu minulej rok rozhodnul také využít, jak to dopadlo asi nemusím vysvětlovat. Po tomhle banu jsem nad CSkem zlomil hůl a hraji ho opravdu výjimečně s přáteli a nebo na Gamesites když zrovna dostanu chuť, opravdu nemám za potřebí cheatovat na komunitních serverech ve hře, kde mám za posledních 6 měsíců třeba 100 hodin played.
Uživatelský avatar
Cthurolog
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 črc 2021, 15:23
Bydliště: Praha - Letná

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod KondomfromCTF » 02 črc 2021, 19:56 VIP

Prosím, od ted se zde nevyjádří nikdo krom banujícího admina a následně člověka, co vynese konečný verdikt.

Pokud toto nebudete respektovat, topic bude locknut.

:idea: Admin kontaktován.

Díky.
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod killermacka » 03 črc 2021, 09:03

čus,demo ti pošlem dnes alebo zajtra v priebehu dňa,nemám moc času takže vyčkaj.
Diki
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod KondomfromCTF » 04 črc 2021, 20:06 VIP

Hi,

máš dočasný UB. Až se prošetří adminovo demo, které zde určitě bude co nejdříve, se rozhodne, zda ti UB zůstane, nebo nezůstane.
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod killermacka » 04 črc 2021, 20:28

které zde určitě bude co nejdříve


Nesedím 24/7 za PC,mám prácu v ktorej som celý deň každý deň,keď budem mat volnejsie tak to poslem. Takze tu nepis somariny ako pošlem co nejdrive,od toho som tu ja kedy ho poslem a ak raz nemam cas kvoli sukromnym veciam ako praca tak hold si pocka on aj ty. Docasny UB ma tak naco pisat sracky podobneho typu?

e.Kondom: čus,demo ti pošlem dnes alebo zajtra v priebehu dňa,nemám moc času takže vyčkaj. // Když někdo napíše dnes nebo zítra ti sem dám demo, tak bych očekával že to demo tu dnes nebo zítra opravdu bude .. :-)
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod Gustik » 04 črc 2021, 21:26 VIP

Killermacka mi napíše do PM na webu proč se na fóru chová jak hovado, ještě ke svému SA. Do zítřka sem zároveň dodá vyčasované demo, jinak dostane hráč unban a killermacka bude potrestán.

Vymlouvat se na to, že nemáš čas sem dodat a vyčasovat demo, když jsi za poslední 3 dny nahrál cca 2 hodiny na serverech, to mi trošku nedává smysl.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod outex » 04 črc 2021, 22:11

Dobrý deň, keďže viem ako tento človek hraje a v kľude môžem povedať, že viem o csku najviac zo všetkých serverov, tak podľa mňa bol tento ban oprávnený, nakoľko som strávil dosť času spectovanim toho typka, ktorý má ,mimochodom, ban za cheating na faceite :Ddd( ospravedlňuje sa tým že využíval Bug, no to by mal Ban za exploiting). Má , dá sa povedať, nový účet a jeho movement odpovedá tak goldovi v MM , bohužiaľ keď ho spectim príde mi že nevie čo má robit a veľakrát sa už prezradil keď som bol akurát in-game proti nemu. Prajem pekný zvyšok dňa ;)
outex
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 04 bře 2016, 15:03

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod Cthurolog » 04 črc 2021, 23:34

Předem se omlouvám, že porušuji to co psal výše kondom (že se v tomhle topicu bude vyjadřovat pouze banující admin a osoba, která později vynese final rozsudek), nicméně bych rád zareagoval na to co tu píše "outex". Vzhledem k tomu, že si se vůbec odhodlal sem něco psát očividně buďto neumíš číst, nebo zkrátka nerespektuješ co píšou ti, kteří tu něco znamenají. Tipuji spíš to první, protože tvůj argument "to by měl ban za exploit" se naprosto neshoduje s FaceIT banning policy - což bys věděl, kdybys četl - přikládám ss https://ctrlv.cz/ZZsm - dále nechápu, kde bereš confidence o sobě říct, že CSku rozumíš nejvíc ze všech hráčů hrajících na GS, co já jsem vykoukal, tak jsi nějakej semi-tryhard flashpony co někde někdy prej porazil nějaký "PRO" cz/sk týmy a chlubíš se tím všude kde se dá. To, že lidem na GS serverech vyhrožuješ tím, jak je tvůj soused nebo kamarád GOTV admin atp. a zároveň vůbec sám nejsi členem týmu nebudu ani komentovat - opravdu nerad bych se později dozvěděl že banující admin je tvůj IRL kamarád a celá tato situace je pouze tvůj aimed hate vůči mojí osobě. Vše ostatní co jsi napsal ohledně mého gameplaye je naprosto irrelevant dokud to nepodložíš demem a nevyložíš kontext, teda pokud žiješ ve stejném vesmíru jako já. Takže bych tě rád poprosil abys respektoval rozhodnutí lidí co jsou in position of power na této doméně a dál se nevyjadřoval k věcem, které se tě netýkají. Děkuji.

Ještě jednou se omlouvám, že sem něco píšu i přesto, že mi bylo jasně řečeno ať to nedělám.

Díky a přeji všem hezký večer.
Uživatelský avatar
Cthurolog
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 črc 2021, 15:23
Bydliště: Praha - Letná

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod KondomfromCTF » 11 črc 2021, 11:47 VIP

Admin killermacka byl na steamu, včera touto dobou, kontaktován o opětovné postnutí dema do topicu, aby se UB mohla dále posunout.
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod Cthurolog » 11 črc 2021, 12:51

Demo je ke stažení na tomto odkazu.

https://ulozto.sk/file/PrX2wZGlf8Lj/urolog2-dem#
Uživatelský avatar
Cthurolog
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 črc 2021, 15:23
Bydliště: Praha - Letná

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod killermacka » 11 črc 2021, 17:30

Bohužiaľ keď neisiel web tak sa vymazali moje časy+vyjadrenie. Znova to vycasujem asi až zajtra.
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod killermacka » 13 črc 2021, 17:54

Ahoj,takže začnem ešte raz kedže vtedy sa to cele vymazalo.

Samozřejmě je na něm také FaceIT ban za cheating - kterej je ale opravdu za game-exploit

1.Klamstvo

Pokiaľ by si dostal ban za exploit nejaký,tak ti to dopíše aj BANNED FOR CHEATING-GAME EXPLOIT.

Si myslíš že som spadol z hrušky? Podobnú vec čo ty popisuješ mal jeden pro hráč z cz/sk scény a jemu to napísalo tak ako píšem a ako to aj je.

Ale random týpek z Ceska to ma inac,ten faceit je zaujimavy no. Nizsie ti pošlem screen. Nejak takto
https://ctrlv.sk/0Dxm

2.Klamstvo
2021-07-02 12:15:56 to jestli je to wallhack nebo exploit nikoho nezajímá. Gamesites.cz ^Mirage Only #1 | !knife !gloves de_mirage


Takže sa priznávaš? Hej? Dobrý si

3.Klamstvo
2021-07-06 17:13:23 ano celá jeho teorie o mém WH je postavená na tom že moc pushuju rampu, topmid atp. Gamesites.cz ^Mirage Only #1 | !knife !gloves de_mirage

Asi 3 časy z 40 som ti dal kedy si si len tak pushol rampu alebo B bez toho aby si si prezrel jeden uhol,nič na férovku si tam išiel,takže nepíš somariny že celé demo je postavené na tom.

4.Klamstvo
2021-07-06 19:24:53 zabanoval mě jen protože mu outex řekl ať to udělám :D. Gamesites.cz ^Mirage Only #2 | !knife !gloves de_mirage

To by som si v živote nedovolil zabanovať hráča na základe toho,že mi to niekto napísal. Hodinu som bol asi v specte a sledoval ťa,takže asi tak.

5.Klamstvo
2021-07-06 19:23:30 on nemá nic :D. Gamesites.cz ^Mirage Only #2 | !knife !gloves de_mirage
2021-07-06 19:23:25 ne, GOTV má demo :D. Gamesites.cz ^Mirage Only #2 | !knife !gloves de_mirage

Svoje demo mám aj ti ho pošlem,ale sťahoval som GOTV kvôli tomu,že som nebol od začiatku mapy tam,tak som si to pozeral ešte raz. Problém?

Takže si klamár ešte len čo píšeš svoje výplody a to sme ešte neprišli k demu,pekne si ideš. To ti pomáha.

Demo si tu poslal nižšie takže časy sú tu.
01:06- 1/4 rýchlosť mieriš na nohy a trafíš hlavu.
01:06-01:25- To čo je za play? Týpek ti kričí under,kludne tam mozu byt 2-3 ale ty ešte v čase 01:06 si kontrolujes ten sandwich a vraciaš sa na ačko.
01:54-Len tak pushneš rmapu,šak čo xD 3,6k elo po bane za chetaing na faceite vie xD
06:20-Počuješ týpka behat pred apsami a potom zacal walkovat a v 06:26 pickujes lave okno,preco? Prečo nepozrieš to prave,ty nemozes vediet ze typek je v smoku. A v 06:26 sa na nho pozrieš xD
06:33- Dobry kill,velmi dobry. Mieris dolava a trafis typka vpravo uplne mimo xD
06:49- 1/4 rýchlost,mieris na trup das hlavu,dobre ty
06:55-Zabijes typka v apoch a zrazu ides na mid a este picknes presne vtedy ked je close na shorte.
07:58-08:04-To čo robíš? Normálne čakáš na toho týpka čo walkuje a v 08:11 ho presne vtedy pickneš jak ide na mid hore. Vynikajuci timing
08:15-08:20-Krásne zase čakas na typka,sice si ho pocul streilat na B mozno,ale on kludne mohol ostat apy,ist under ale ty este presne jak je na close uz zdvihnes cas 08:16 presne na neho a potom si uvedomis ze by to bolo obv.
08:22-08:35-Potom ešte normalne cakas na typka s bombou a este aj na toho v apoch o ktorom tazko mozes vediet. Mal si aj stastie ze ho spoluhrac zabil skor ale do toho casu 08:35 si cakal na nho pekne ze pickne skor ako ty.
09:56-10:07-Krásne sa pozeras na toho vladisa čo pushol apy xd Velmi obv zahrate
13:35-13:37-Dobre sa otocis,na jednotku
13:42-13:50- Ten IVE sold cheatoval,to co si predviedol v tom okne je haluz,cisty wh cas kedze si to trosku viac obv proti nemu zahral,ked tu nevidno wh tak neviem kde potom
13:58-14:16-O tom hracovi sniper si nemohol vediet,toto co si zas urobil? Zase cisto WH cas co ti usiel
15:24-15:40-Toto co si tu previedol s tym cheaterom Ivo tak to sa nevidi kamo xD
16:31-16:35-Zase pozries na sekundu mid a presne jak typek pushuje under tak sa tam pozries,nahody existuju ale ty ich mas vela uz teraz a to niesom ani v polke dema xD
16:44-16:47-Pozeras zrazu do b apov aj ked mas info o bečku ale potom unscopnes aby to nebolo obv,pekne zahrate kamo xD
17:39-17:42-Typka co je pocut na pustis len tak xD
17:42-17:44-Ale pri typkovi co je za smokom sa zlaknes s tym awp a urobis pohyb,preco?
19:17-19:25-Zase nikto nedrzi rampu a ty si to nepozries vobec,pekne xD
20:10-20:30-Bojis sa typka zo zaciatku ze pushne rampu,preto urobis taky pohyb bojazlivy a potom nakonci to čo si urobil? XDD
22:55-23:06- Vidis ze ten nepier co ta zabil minule kolo s awp v apsoch agro tak vies ze je zase v apsoch postaveny ,cakas ci to nepushne s tym awp ale akonahle skoci dole ides aj ty XD nahoda
26:00-Typek pushuje mid,ooo a ty cakas jak najvacsi sef,chod robit igla do faze,ani karrigan ak nepredvida jak ty xD
28:09-28:12-Krasne obv prefire ides na toho cheatera,si mad lebo ta zabil minule kolo?
28:54-29:00-WTF? Proste vies s wh ze ako typek peekuje rampu a ty to pickujes s wh jak braindead cisty. Dalsi clear WH cas,co chces este? To co si urobil ? XD
32:00-32:06-Vidis ze ten peso ci pes je hore v apoch,krasne s wh si to sledujes,ale k pointe este prejdeme v dalsich casoch
32:20-32:23-Zase si krasne predmieris pesa a nevies ci ho vidis v smoku ci ne,ale nakoniec ho zabijes
32:30-32:36- A z nezistenych pricin sa zase pozries presne na druheho typka o ktorom nevies vobec,haluz xD
34:30-34:37-Krasne si sledujes typka este na ačku xD aj ked hodis cross prec pozeral si sa na nho

Takže toľko časov zatial,je to niečo cez hodinu. Ak vam nestačilo dočasujem dalej ale nebudem 650 časov,aj tak ich nepozriete takze ak vam toto nebude stacit,napiste mi PM a dodam dalsie casy.
Uživatelský avatar
killermacka
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2368
Registrován: 30 srp 2015, 18:11
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Cthurolog / Mirage Only #1

Příspěvekod KondomfromCTF » 14 črc 2021, 11:52 VIP

Děkujeme za podrobnou analýzu jak dema, tak chatlogu.

Z obavy zbytečného spamu to tu zamykám, pokud budete chtít, využijte PM.

LOCK.
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Další

Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků