Volná diskuze o našich serverech a módech.

Darujem účet

Příspěvekod TommiSVK » 16 kvě 2018, 23:15

Darujem svoj účet TommiSVK na serveri SURVIVAL

Jedina podmienka dám to osobe ktorú poznam zo serveru a nemal som s nou nikdy problem. Píšte MSG

Na účte je momentálne ban účet má však EVIP takže stačí napísať žiadosť o UNBAN a možete hrať Ďalej.
Uživatelský avatar
TommiSVK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2014, 21:03

Darujem účet

od Rumcajz » 16 kvě 2018, 23:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Darujem účet

Příspěvekod Nocky » 17 kvě 2018, 13:49

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to snad né
Uživatelský avatar
Nocky
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 922
Registrován: 04 črc 2013, 18:10
Bydliště: Jump ;)

Re: Darujem účet

Příspěvekod JeffyGS » 17 kvě 2018, 14:22 VIP

Další stupidní příspěvěk :roll:

(BTW. Má tam ban za cheating.) http://mc.gamesites.cz/ban/9517
Uživatelský avatar
JeffyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 03 zář 2013, 17:00
Bydliště: Trutnov

Re: Darujem účet

Příspěvekod ErbiCZ » 17 kvě 2018, 14:29 VIP

JeffyGS píše:(BTW. Má tam ban za cheating.) http://mc.gamesites.cz/ban/9517

Ještě, že si nám to napsal, vůbec nám to nenapsal sám. :D :D :D

TommiSVK píše:Na účte je momentálne ban účet
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Darujem účet

Příspěvekod JeffyGS » 17 kvě 2018, 19:49 VIP

ErbiCZ píše:
JeffyGS píše:(BTW. Má tam ban za cheating.) http://mc.gamesites.cz/ban/9517

Ještě, že si nám to napsal, vůbec nám to nenapsal sám. :D :D :D

TommiSVK píše:Na účte je momentálne ban účet


přečetl jsem jenom "Darujem svoj účet TommiSVK na serveri SURVIVAL"
Uživatelský avatar
JeffyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 03 zář 2013, 17:00
Bydliště: Trutnov

Re: Darujem účet

Příspěvekod TommiSVK » 17 kvě 2018, 21:03

JeffyGS píše:
ErbiCZ píše:
JeffyGS píše:(BTW. Má tam ban za cheating.) http://mc.gamesites.cz/ban/9517

Ještě, že si nám to napsal, vůbec nám to nenapsal sám. :D :D :D

TommiSVK píše:Na účte je momentálne ban účet


přečetl jsem jenom "Darujem svoj účet TommiSVK na serveri SURVIVAL"



Presne kvoli takýmto "inteligentom" ktorý prečítaju len prvý riadok a už mudrujú a bohužial sú ešte Admini, tento server od creative 1 ide do sračiek !
Uživatelský avatar
TommiSVK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2014, 21:03

Re: Darujem účet

Příspěvekod JeffyGS » 18 kvě 2018, 13:18 VIP

TommiSVK píše:
JeffyGS píše:
ErbiCZ píše:
JeffyGS píše:(BTW. Má tam ban za cheating.) http://mc.gamesites.cz/ban/9517

Ještě, že si nám to napsal, vůbec nám to nenapsal sám. :D :D :D

TommiSVK píše:Na účte je momentálne ban účet


přečetl jsem jenom "Darujem svoj účet TommiSVK na serveri SURVIVAL"



Presne kvoli takýmto "inteligentom" ktorý prečítaju len prvý riadok a už mudrujú a bohužial sú ešte Admini, tento server od creative 1 ide do sračiek !


Klidni se. :roll:
Uživatelský avatar
JeffyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 03 zář 2013, 17:00
Bydliště: Trutnov

Re: Darujem účet

Příspěvekod TommiSVK » 18 kvě 2018, 19:40

JeffyGS píše:
TommiSVK píše:
JeffyGS píše:
ErbiCZ píše:
JeffyGS píše:(BTW. Má tam ban za cheating.) http://mc.gamesites.cz/ban/9517

Ještě, že si nám to napsal, vůbec nám to nenapsal sám. :D :D :D

TommiSVK píše:Na účte je momentálne ban účet


přečetl jsem jenom "Darujem svoj účet TommiSVK na serveri SURVIVAL"



Presne kvoli takýmto "inteligentom" ktorý prečítaju len prvý riadok a už mudrujú a bohužial sú ešte Admini, tento server od creative 1 ide do sračiek !


Klidni se. :roll:


Dospej :shock:
Uživatelský avatar
TommiSVK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2014, 21:03

Re: Darujem účet

Příspěvekod RawzyX » 18 kvě 2018, 20:42

Dospej :shock:


Neměl by si dospět spíš ty? Je ti 27 a z toho co tu píšeš za posledních pár dní se mi chce zvracet :lol: :lol: :lol:
Ex UNTURNED Admin
Ex Gather Manager [CS:GO]
Uživatelský avatar
RawzyX
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2018, 16:09
Bydliště: Česko

Re: Darujem účet

Příspěvekod TommiSVK » 19 kvě 2018, 21:54

RawzyX píše:
Dospej :shock:


Neměl by si dospět spíš ty? Je ti 27 a z toho co tu píšeš za posledních pár dní se mi chce zvracet :lol: :lol: :lol:


Niekto úprimnosť proste neunesie ;)
Uživatelský avatar
TommiSVK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2014, 21:03

Re: Darujem účet

Příspěvekod MajorGames4 » 20 kvě 2018, 00:30 VIP

Prečítal som si čo sem všetko píšete, a musím plno súhlasiť s TommiSVK. Chce darovať svoj účet, a len za to že má ban ho tu teraz ukameňujete? A čo keď má ban? Vy ste akože v živote nemali ban že? Vy všetci admini ste svätý. Nikdy ste nikde nemali ban, a chováte sa podaktorý ako doslova vývojári dannej hry.

Taktiež tomi napísal, že neunesiete úprimnosť a pravdu. A aj s týmto musím súhlasiť. Keď si čítam niektoré témy, normálne sa mi rozum pozastavuje nad niektorými adminmi. Neunesiete pravdu a vždy si stojíte za svojím, a potom to tak aj vyzerá.

Admini, uvedomte si kde máte práva. Máte práva na GAMESITES, najúspešnejším CZ/SK portálom, a takto sa správate? Takto učíte nových hráčov aby sa chovali? Zamyslite sa nad sebou. Keď neviete v nejakej téme napr. poradiť, len tam napíšete nejakú debilinu len aby to vyzeralo "áá já sem mu poradzil....". Tak sa nad sebou zamyslite.

Zabudli ste už koľko hráčov ste tu mali kedysi, a koľko dnes?

Kedysi tu bolo aj cez 1 200 ľudí, a dnes? Ste vôbec štastný keď vám tu hrá 500 ľudí. A počet stále klesá dole. Prečo? Lebo hráči chcú seriózny prístup, a nie pozerať sa na malé decko ako adminuje, a myslí si že vie všetko.

Preto si vstúpte do svedomia, a skúste na sebe viac popracovať. Zmeniť sa, zlepšiť sa. A nie sa tu hrať na totálneho magora "jééj mám práva môžem si robiť čo chcem!"

Keby ja by som bol vedenie GS, tak by som prečistíl celý Administratívny tím, že by ste boli doslova ožiarený.

Stále si stojíte len za svojím, a v skutočnosti sa ani nesnažíte hráčom pomôcť.

Keď nejaký hráč požiada admina o pomoc, odpíše mu možno "Ok, idem na server moment", ale v skutočnosti si povie "áá ja mám v pi*i, hlavne že mám práva". Tak sa zmente. Ukážte vedeniu a aj hráčom že máte na viac, že naozaj ste schopný pomáhať. Lebo teraz nerobíte nič iné len neuznávate pravdu, keď sa snažíte pomôcť tak napíšete nejakú somarinu hlavne nech to vyzerá že ste pomohli atď...

Tak sa nad sebou zamyslite. A v prípade, že mi nejaký admin vymaže alebo upraví tento príspevok, len sa tým ukáže jeho pravé IQ a aj to, že je to len ďalší noob ktorému ide len o práva a o nič viac.

Ďakujem všetkým za prečítanie.
EX - Minecraft Support
EX - PC Support
Uživatelský avatar
MajorGames4
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 504
Registrován: 07 lis 2015, 16:41
Bydliště: Tam, kde bývam.

Re: Darujem účet

Příspěvekod whiter » 20 kvě 2018, 01:18

MajorGames4 píše:Prečítal som si čo sem všetko píšete, a musím plno súhlasiť s TommiSVK. Chce darovať svoj účet, a len za to že má ban ho tu teraz ukameňujete? A čo keď má ban? Vy ste akože v živote nemali ban že? Vy všetci admini ste svätý. Nikdy ste nikde nemali ban, a chováte sa podaktorý ako doslova vývojári dannej hry.

Taktiež tomi napísal, že neunesiete úprimnosť a pravdu. A aj s týmto musím súhlasiť. Keď si čítam niektoré témy, normálne sa mi rozum pozastavuje nad niektorými adminmi. Neunesiete pravdu a vždy si stojíte za svojím, a potom to tak aj vyzerá.

Admini, uvedomte si kde máte práva. Máte práva na GAMESITES, najúspešnejším CZ/SK portálom, a takto sa správate? Takto učíte nových hráčov aby sa chovali? Zamyslite sa nad sebou. Keď neviete v nejakej téme napr. poradiť, len tam napíšete nejakú debilinu len aby to vyzeralo "áá já sem mu poradzil....". Tak sa nad sebou zamyslite.

Zabudli ste už koľko hráčov ste tu mali kedysi, a koľko dnes?

Kedysi tu bolo aj cez 1 200 ľudí, a dnes? Ste vôbec štastný keď vám tu hrá 500 ľudí. A počet stále klesá dole. Prečo? Lebo hráči chcú seriózny prístup, a nie pozerať sa na malé decko ako adminuje, a myslí si že vie všetko.

Preto si vstúpte do svedomia, a skúste na sebe viac popracovať. Zmeniť sa, zlepšiť sa. A nie sa tu hrať na totálneho magora "jééj mám práva môžem si robiť čo chcem!"

Keby ja by som bol vedenie GS, tak by som prečistíl celý Administratívny tím, že by ste boli doslova ožiarený.

Stále si stojíte len za svojím, a v skutočnosti sa ani nesnažíte hráčom pomôcť.

Keď nejaký hráč požiada admina o pomoc, odpíše mu možno "Ok, idem na server moment", ale v skutočnosti si povie "áá ja mám v pi*i, hlavne že mám práva". Tak sa zmente. Ukážte vedeniu a aj hráčom že máte na viac, že naozaj ste schopný pomáhať. Lebo teraz nerobíte nič iné len neuznávate pravdu, keď sa snažíte pomôcť tak napíšete nejakú somarinu hlavne nech to vyzerá že ste pomohli atď...

Tak sa nad sebou zamyslite. A v prípade, že mi nejaký admin vymaže alebo upraví tento príspevok, len sa tým ukáže jeho pravé IQ a aj to, že je to len ďalší noob ktorému ide len o práva a o nič viac.

Ďakujem všetkým za prečítanie.


Mas pravdu, kdyz uz neco pisete tak si aspon prectete temu.. :roll:
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: Darujem účet

Příspěvekod DogeTennant » 20 kvě 2018, 01:22 VIP

Tak jo, jdeme na to..

Prečítal som si čo sem všetko píšete, a musím plno súhlasiť s TommiSVK. Chce darovať svoj účet, a len za to že má ban ho tu teraz ukameňujete? A čo keď má ban? Vy ste akože v živote nemali ban že? Vy všetci admini ste svätý. Nikdy ste nikde nemali ban, a chováte sa podaktorý ako doslova vývojári dannej hry.


Nikdo se tu nechová jako by nikdy neměl ban, a nikdo Tommiho nekamenuje za to že má ban, myslím že to na co tu lidi naráží je to že Tommi místo toho aby se přenesl přes ten oprávněný ban, vyměnil EVIP za unban a šel dál hrát, s tím úplně seknul a ještě k tomu svůj účet daruje. Souhlasím s tím že Jeffy možná mohl volit jiná slova a kdyžtak si přečíst celý příspěvěk když zrovna nějakou slohovku neobsahoval.

Taktiež tomi napísal, že neunesiete úprimnosť a pravdu. A aj s týmto musím súhlasiť. Keď si čítam niektoré témy, normálne sa mi rozum pozastavuje nad niektorými adminmi. Neunesiete pravdu a vždy si stojíte za svojím, a potom to tak aj vyzerá.


No, jediná věc kterou Tommi napsal kde "nemůžeme únést upřímnost a pravdu" byla ta s tím že server jde do... Mimochodem Tommiho odpověď na Rawzyho poznámku nedávala ani smysl, protože Rawzy očividně nereferoval na poslední slova Tommiho předchozí zprávy. No, teď k věci.. myslím že není žádné tajemství a nikdo se nebude hádat když se řekne že GS Minecraft servery nemají ani zdaleka tolik hráčů/serverů jako dřív mívaly, ale to že to jde do... není úplně na místě, to by totiž znamenalo že server se konstantně zhoršuje a ubývají mu hráči, což se tak úplně neděje, protože poslední dobou se na serveru opravuje dost bugů a počet hráčů je celkem stálý.

Admini, uvedomte si kde máte práva. Máte práva na GAMESITES, najúspešnejším CZ/SK portálom, a takto sa správate? Takto učíte nových hráčov aby sa chovali? Zamyslite sa nad sebou. Keď neviete v nejakej téme napr. poradiť, len tam napíšete nejakú debilinu len aby to vyzeralo "áá já sem mu poradzil....". Tak sa nad sebou zamyslite.


Promlouváš tu ke všem adminům, jako kdyby se jich tu u tohohle příspěvku sešlo 20 a všichni se tu Tommimu začali vysmívat, přitom tu napsal jeden CS 1.6 admin, který s tímhle nemá nic společnýho a ani nic zvlášť urážlivého nenapsal, Erbi který spíš jen upozornil na nepozornost Jeffyho, takže tam taky nevidím nic špatného, Rawzy na minecraftu ani admin není, jen Akademik, a jak už jsem psal s Jeffyho první zprávou jsem nesouhlasil, ale to je vše. Taky nevím proč jsem taháš to kdo kde a jak pomáhá, admini se snaží poradit jak nejlíp umí, je možné že admin napíše blbost, protože o dané věci moc nevěděl, ale to neznamená nic špatného, spíš je dobře že se člověk snaží více zapojovat a pomáhat lidem... Hledáš špatné věci tam kde nejsou.

Kedysi tu bolo aj cez 1 200 ľudí, a dnes? Ste vôbec štastný keď vám tu hrá 500 ľudí. A počet stále klesá dole. Prečo? Lebo hráči chcú seriózny prístup, a nie pozerať sa na malé decko ako adminuje, a myslí si že vie všetko.


No vidím že tady spíš mluvíš o celém Gamesites, takže nemůžu mluvit za ostatní sekce ani jak to tam funguje, ale nikdy jsem neviděl že by se tady nějaká seriózní situace nebrala vážně, a jako příklad nedávej tenhle topic, protože ten rozhodně takový není.. A je vidět že na tom serveru ani moc nehraješ, jinak tu poslední část bys ani nenapsal.

Preto si vstúpte do svedomia, a skúste na sebe viac popracovať. Zmeniť sa, zlepšiť sa. A nie sa tu hrať na totálneho magora "jééj mám práva môžem si robiť čo chcem!"

Keby ja by som bol vedenie GS, tak by som prečistíl celý Administratívny tím, že by ste boli doslova ožiarený.

Stále si stojíte len za svojím, a v skutočnosti sa ani nesnažíte hráčom pomôcť.


No comment.. nesmysly

Keď nejaký hráč požiada admina o pomoc, odpíše mu možno "Ok, idem na server moment", ale v skutočnosti si povie "áá ja mám v pi*i, hlavne že mám práva". Tak sa zmente. Ukážte vedeniu a aj hráčom že máte na viac, že naozaj ste schopný pomáhať. Lebo teraz nerobíte nič iné len neuznávate pravdu, keď sa snažíte pomôcť tak napíšete nejakú somarinu hlavne nech to vyzerá že ste pomohli atď...

Tak sa nad sebou zamyslite. A v prípade, že mi nejaký admin vymaže alebo upraví tento príspevok, len sa tým ukáže jeho pravé IQ a aj to, že je to len ďalší noob ktorému ide len o práva a o nič viac.


S tou pravdou už jsme si to vyjasnily, opět je vidět jak málo vlastně momentální A-team na Minecraftu znáš, protože nikdo se tu nechová tak jak si ty myslíš, můžeš si klidně napsat že já jsem jenom další admin a proto stojím při kolezích (navíc tak by to mělo být, jak by to tady vypadalo kdyby se admini navzájem bodali do zad..) Ale spíš bys měl vědět že já jako admin, navíc Hlavní Eventmaster, vidím do MC A-teamu mnohem víc než ty a mnohem líp vidím kdo tu je kvůli čemu a jak se chová a jak přistupuje k pomáhání hráčům a můžu ti klidně říct že ať už to tu někteří dělají kvůli právům nebo ne, tak nikdo to tu nedělá JEN kvůli právům a na serveru se každý admin chová ve většině případech tak jak by měl a pomůže pokud je to v jeho pravomoci..

A pokud by ti to nějaký admin vymazal a nebo upravil tak spíš tím jen ukáže že se chová jak admin, protože si tu právě napsal jen spoustu nesmyslů a ještě urážel v podstatě celý admin-team což není zrovna nejlepší nápad, zvlášt když jsi Akademik - potencionální Admin.

Edit: P.S. Všimnul jsem si že jsi někdy spíš psal o celém GS, než jen Minecraftu, ale jelikož jsme v Sekci Minecraft, tak jsem logicky vše směřoval jen na Minecraft a jeho a-team.
P.S.S. Byl bych rád, kdyby se tu nikdo už dál nehádal, a neurážel ostatní (včetně Tommiho (a to platí pro všechny)), tenhle příspěvek byl určený k něčemu úplně jinému, tak by mě zajímalo proč to zase nakonec skončilo u toho jak se to tady zhoršuje.. Tommi chce svůj účet darovat, to je jeho rozhodnutí a nic špatného na tom neni, a myslím že takováhle debata tu vůbec nemusela začít.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2236
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: Darujem účet

Příspěvekod ErbiCZ » 20 kvě 2018, 01:33 VIP

Jak už napsal Doge, jen jsem upozorňoval na nepozornost Jeffyho.

RawzyX se přestane chovat jak šulin a začne se chovat normálně.
Jeffy příště bude číst vše, než něco napíše...

Dále asi není, co rozebírat, řeší se tu akorát nesmysly.
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Darujem účet

Příspěvekod TommiSVK » 20 kvě 2018, 12:41

DogeTennant píše: Nikdo se tu nechová jako by nikdy neměl ban, a nikdo Tommiho nekamenuje za to že má ban, myslím že to na co tu lidi naráží je to že Tommi místo toho aby se přenesl přes ten oprávněný ban, vyměnil EVIP za unban a šel dál hrát, s tím úplně seknul a ještě k tomu svůj účet daruje. Souhlasím s tím že Jeffy možná mohl volit jiná slova a kdyžtak si přečíst celý příspěvěk když zrovna nějakou slohovku neobsahoval.


Doge ja som sa preniesol, prežrel som to koľko som toho postavil na SURVIVALE, aj to že mam lietadlo za 20e ktoré by som mal aj po wipe a aj to že som tam nechal dosť času a začal MC hrávať na inom serveri. To čo teraz napíšem berte ako inšpiráciu ako server zlepšiť:

Na serveri som toho postavil,dovolím si tvrdiť, že najviac zo všetkých venoval som tomu dosť času a na serveri som bol v dobe keď vy ste už dávno spáli. To čo spustilo vo mne myšlienku že sa vyserem na server Survival bolo:

Človek postaví krásny ostrov, čo vy ako admini by ste mali byť radi že niekto si dá námahu a postaví niečo iné ako farmu a aspon kúsok pomôže k zdvihnutiu úrovne servera. Ostrov bol samozrejme celý v reske po dokončení stavby (viac menej) mi príde na server dementne dieta (nie je vulgarizmu, ale hodnota IQ) s nickom Slime1001 a zacne mi len 4fun zabijať všetky zvierata. To že tie zvierata zabija je viac menej chyba vasa ako jeho pretože pochopím to že nie každý pri narodený stál v rade na inteligenciu. Chyba je vaša pretože, chyba je v plugine na tvorenie resiek, pamätám doby na creative1 dali nastavit veci ako /res set move /res set tp a dokonca, dokonca sa dali tvoriť sub resky !!! O tom žiadna !! Ale čo mi odpíše Admin keď mu poviem že hráč mi kazí hru ? (Mimochodopm podla pravidiel je za to BAN! ) Admin odpíše: "kup si reskiu" ! :shock: vážne ?
Moja odpoveď: "Ano resku mám, bohužial ked máš luk s flame dokazeš zabit zviera aj tak"
Odpoveď Admina: Bohužial !!!

Teraz si to všetko spočítajme dokopy:

Hráč (ja) nielenže vám prispeje na server zakupenim VIP a EVIP ale ešte vám pošle 20e (za vlnu) aby si z nej mohol popstaviť stavbu ktorú v konečnom dosledku ste chceli umiestniť na spawn a tak zkrašlit váš server! Hráčovi ktorý sám od seba len preto aby vám pomohol zlepšiť server zpíše všetký príkazy na ktoré sa aj po opakovanej prosbe všetci Admini vyserú a nikto mu nieje schopny ani len napísať všetky príkazy . Napíšte bohužiaľ !!! Možno to bude znieť dosť povýšene ale hráčov ako ja by ste mali nosiť na rukách robiť všetko preto aby na servere ostali!!! Mimochodom hrám na nemenovam serveri kde s príspevkom získate hodnosti VIP - SPONZOR - SPONZOR++ posledná hodnosť stojí 30 a vobec mi nerobí problem im ti peniaze poslať a podporiť ich !!! Keď za to ponúkajú rozumné výhody.

P.S. za 2e si mozete aktivovat /fly navždy nie na 10 min ako u EVIP.

Reska ma asi 30 možností nastavení a každa reska može mať 10 sub zone (čo znamená detailne nstavenie pre mna ) Krása práca, krásny server!!!


P.S.S. Mimochodom ako som začal na novom serveri stavať svoj nový dom https://imgur.com/a/5vz4QTk portol sa ku mne ADMIN (kvoli kontrole), videl co staviam, páčilo sa mu to, sám od seba mi poslal 10 000 000 na nákup materialu a navrhol mi skopírovanie dokončeného domu a použiť to ako mapu pre minihru murder. S čím som samozrejeme súhlasil pretože ako som napísal hádam každému Adminovi na GS rád pomožem kleď viem že pomožem serveru a tým vlastne aj sebe. Na tom serveri MC hra mimochosdom cez den cez 200 hráčov. Je tam +/- rovnaký počet adminov ako u vás.


Hlavne rozdiely na zlepšenie:

na GS : /shop nikto nechodi pretože to je neprehliadne a za druhe neskutocne drahe

na mojom novom serveri /shop je jedno NPC v ktorom je 5 kategoríi a nielen že si možete lahko najst co chcete este si možete vybrat kolko toho chcete (od 1ks - 9 stackou)


/repair funguje pre VIP a stoji 1000 money (nieje časovo obmedzení )

Nový server je nastavený tak že tie výhody si po čase kúpi naozaj každý pretože to je dost výhodne a získane peniaze možem spatne vrazit do servera a kupiť / zaplatiť človeka ktorý naprogramuje poriadne fungujuci plugin. Ak má dáky ADMIN (iba admin) záujem o nazov servera (kvoli inšpirácii ako to má fungovať a aj po prečítani tohoto príspevku neviete o aky server sa jedná do MSG napíšem názov)

Good Luck
Uživatelský avatar
TommiSVK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 03 úno 2014, 21:03

Další

Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků