Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] DD2 / eradera;nalitej rehys / ban od CARMiNA BURANA!

Příspěvekod namakanynacek » 25 pro 2023, 21:10

=========== http://GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========[=] Dostal jsi trest od admina: CARMiNA BURANA![=] Na serveru: http://Gamesites.cz ^Dust2 Only #1[=] Doba trvani trestu: Trvaly[=] Duvod trestu: Cheat [WallHack][=] Zabanovany nickname: era dera;nalitej rehys[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:72033176[=] Zabanovana IP: 194.12.35.166[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban========== ... ==========

Ahoj, hral jsem proti adminovi na serveru Dust2 Only kolem vecera. Nekolik hodin jsem hral na serveru, po te se pripojil admin a hral proti mne.. zabileji jsme se furt navzajem.. incident o banu zacal tak, ze jsem sel z midu na short a admin byl na ct. Zacal do dirovat (wallbangovat) pres ct na short..tam mi ubral nekolik hapek .. cca pres 35HP.. tak jsem vedel, ze admin je na ct.. tak jsem bez rizika sel na bedny ktere jsou u ct pod shortem, admin byl schovany u ct za bednou. Crouchpeeknul jsem ho a dal jsem mu insta hlavu. Po umrti admina mi ihned prisla perma za wallhack. Tot vše. Nemam co k tomu vic rict. Jen to, ze mam na csku nahrano na STEAMU! 3 012 hodin a hlavne mam Steam.. ktery je muj main a pouzivam ho.. tim padem se chci vymluvit, ze cheaty nemam a urcite bych necheatoval.. v pratelich mam nekolik adminu, ktery vzdy zavolam kdyz je na serveru cheater a normalne se bavíme a kecame.. také spolu hrajeme.. od x adminů jsem dostával bidu.. a doufam, ze se za me nejaky admin primluvi, ze nic nemam.. :D samozrejme, pokud se ukaze, ze nic nemam tak ja to adminovi neberu.. kazdy se splést může.. taky jsem si ze zacatku myslel, ze CARMiNa ma cheaty.. ale hned jsem posoudil, ze je to je dobrý hráč. A oba si proti sobe zabojujeme..
Poprosím aby mi admin ukázal demo o tom kde je viditelne videt, ze mam wallhack. Nebo-li kde je videt, ze vidim pres zdi. Mirim na hrace ..
Jsem hráčem VIP. Takže pokud nedostanu unban chci si VIP vymenit za permamentni ban.

Diky moc, era dera;
s pozdravem namakany nacek
E39
namakanynacek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2023, 23:56

[V] DD2 / eradera;nalitej rehys / ban od CARMiNA BURANA!

od Rumcajz » 25 pro 2023, 21:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: DD2 / eradera;nalitej rehys / ban od CARMiNA BURANA!

Příspěvekod eXtr3mer » 27 pro 2023, 11:18

Hráč vymenil VIP za unban...

Vyriešené
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8122
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: [V] DD2 / eradera;nalitej rehys / ban od CARMiNA BURANA!

Příspěvekod namakanynacek » 27 pro 2023, 13:31

vymenil, protoze nechtel cekat 48 hodin na admina, ktery nedokazal dodat demo.. to je potreba jeste dodat ;)

e.eX Nárok na demo si stratil keď si začal ban obchádzať ;)
s pozdravem namakany nacek
E39
namakanynacek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 05 dub 2023, 23:56


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků