Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[*P] de_furien_valley

Příspěvekod Luther » 04 dub 2015, 19:21

Název mapy: de_furien_valley
Mód: Furien (možno i Public)
Autor: Luther
Vlastní textury/modely/sprity/obloha/zvuky: Ano (v podstatě) ;)
Popis mapy: Mapa představuje starodávné trosky aztéckého města ležícího v údolí, které patří furienům. Údolí však začnou zkoumat i lidé (anti-furieni), kteří zde zajmou pár furienů a uvězní je na základně (CT spawnu). Naoplátku furieni zajmou a obětují v posvátném údolí jednoho anti-furiena. Bohužel to nestačí a tak je nutný boj. :D Furieni mají v plánu buď osvobodit své druhy (položením bomby na B) a nebo dokončení obětního rituálu (položením bomby na A). Naopak anti-furieni mají jediný cíl - zlikvidovat všechny furieny!
Mapa je konstruována tak, aby si zde furieni přišli na své, to znamená, že je hodně otevřená a obsahuje hodně míst kam se ukrýt i přesto je hodnota wPoly jen 800, takže žádné (ani minimální) dropy FPS! Lze na ní hrát až v 32 hráčích.
Link ke stažení: de_furien_valley
Screeny:
Velice výrazná reklama na GS.cz a na mojí osobu u CT spawnu :D, Mostní kontrukce nad T spawnem, Ukázka varovných nápisů psané krví anti-furienů, Další ukázka nápisu a pohled na dřevěný most, Obětovaný anti-furien!, Furieni jako zajatci anti-furienů
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

[*P] de_furien_valley

od Rumcajz » 04 dub 2015, 19:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod WanderCZ » 04 dub 2015, 20:00

Zdravím, úplně super. Vůbec jsem si nevšímal detailů, jako to dělají všichni jen z jednoho důvodu a to z toho, že hráči nechodí po mapě a nedívají se jak je roztažená textura či něco podobného i když na tohle jsem si dal majzla. Už od samého začátku, než jsem ji stahoval, tak jsem si procházel screeny, úplně jsem se těšil na to, až ji spustím.

Na mapě se mi hodně, až převelice hodně líbily tyto věci

  • Nápis: Keep out, Warning furien
  • Klec ve které je furien
  • Klec ve které je anti-furien
  • To krabicové údolí, no možná bych jich tam tolik necpal, snad víš co myslím.

Mapa se ani ohodnotit nedá, protože je úplně suprová. Tím myslím, že asi nemá smysl sem psát 10/10 když je to víc než jasný. Kéž by bylo více mapperů, mně osobně potěší a líbí se mi každá vytvořená mapa v této sekci, aji když má hodnocení - 100%, ale ten člověk jeví zájem, který je lepší, než nic. Každopádně máš talent, takže hned teď, jak si tohle přečteš, napíšeš do topicu "Nábory mapperů" ju ? :) Potěší mě to a vím, že tebe i ostatní taky.
Pokud chceš poradit ohledně VIP nebo Knife módu - Rád Ti pomůžu ;)
  • „Pokud nechceš mít problém, nech mě na pokoji“ - Andrew Lincoln
Uživatelský avatar
WanderCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 15 bře 2015, 21:00
Bydliště: Atlanta

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod Dwandy » 04 dub 2015, 20:46 VIP

super nápad s těma klecema a nápisama ... fakt pěkná mapa :)
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod nantaxicek5 » 04 dub 2015, 20:53

Pěkná mapa spíše pro furien :D :)


E. by Andrew: Buď je to sranda, buď si slepej, nebo blbej. Hoši, ani na ty screeny se nepodíváte a hodnotíte, fakt super todle.
Uživatelský avatar
nantaxicek5
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1181
Registrován: 08 úno 2015, 13:14

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod Luther » 04 dub 2015, 22:18

WanderCZ píše:To krabicové údolí, no možná bych jich tam tolik necpal, snad víš co myslím.

V podstatě to jsou trosky z chrámu/budovy a je nutné, aby se furieni měli kde ukrýt. Hold tam musí být CT (anti-furieni) opatrnější a více napozoru a nebo se musí snažit, aby furieni položili bombu u nich na základně (na plantu B) ;) :D Mě osobně to přišlo ještě dost málo. :D

Dwandy píše:super nápad s těma klecema a nápisama ... fakt pěkná mapa :)

Napadlo mě tu úplně náhodou. Chtěl jsem udělat nějakou pořádnou mapu, která by nebyla kopií známých map a velice se mi líbili textury, které jsem použil na zm_aztec2015 a předtím na de_aztec2014, který ale nebyl vůbec přijat kladně (mluvím o hodnocení na stránce Gamebanana.com, kterou určitě znáš). Tak jsem se rozhodl udělat další mapku typu de_, abych ukázal, že umím dělat i pro jiné mody mapy. No a do toho všeho se přimíchal nápad s Furien serverami a protože ty na GS se mi velice líbí, tak jsem se snažil tuto mapu věnovat právě jim. :D Třešničkou na dortu jsou pak ti furieni v kleci, anti-furien na oltáři a nějaký ten nápis. :D

nantaxicek5 píše:Pěkná mapa spíše pro furien :D :)

Apríla už bylo! ;)
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod Dwandy » 04 dub 2015, 22:30 VIP

dnes mapu nahodím
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod Luther » 04 dub 2015, 23:49

Mapa úspěšně otestována na Furien #1 a následně nahozena na všechny ostatní Furien servery!

Už při testu na F1 se ukázalo, co hráči milují nebo naopak nenávidí na mapách, které hrají. Takže v budoucnu pokud budu dělat další mapku pro tento mod, tak mám pár cenných poznatků, za což děkuju všem zúčastněním hráčům. :)

Topic poprosím ještě nezamykat, aby se zde mohli vyjádřit ti, co zatím neměli možnost, vzhledem k tomu jak rychle byla mapa nahozena po své prezentaci. :D
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod WanderCZ » 05 dub 2015, 06:23

Luther píše:Mapa úspěšně otestována na Furien #1 a následně nahozena na všechny ostatní Furien servery!

Už při testu na F1 se ukázalo, co hráči milují nebo naopak nenávidí na mapách, které hrají. Takže v budoucnu pokud budu dělat další mapku pro tento mod, tak mám pár cenných poznatků, za což děkuju všem zúčastněním hráčům. :)

Topic poprosím ještě nezamykat, aby se zde mohli vyjádřit ti, co zatím neměli možnost, vzhledem k tomu jak rychle byla mapa nahozena po své prezentaci. :D


A já mám dotaz :D
Líbilo se jim to krabicové údolí :D ? Já jsem se tam, když jsem ji hrál sám málem ztratil.
Pokud chceš poradit ohledně VIP nebo Knife módu - Rád Ti pomůžu ;)
  • „Pokud nechceš mít problém, nech mě na pokoji“ - Andrew Lincoln
Uživatelský avatar
WanderCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 98
Registrován: 15 bře 2015, 21:00
Bydliště: Atlanta

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod Zigicticonsole » 05 dub 2015, 09:46 VIP

V COM. Robite taketo dobre mapy jak to vyrabate napisi klietky a take veci? A rotne ine veci chcel by som spravit mapu na surf rpg mozem sa opytat de by son taku,spravil? A rozne ine veci veze zbrane granaty atd vodu a take
Uživatelský avatar
Zigicticonsole
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 400
Registrován: 16 led 2015, 20:58
Bydliště: Bratislava

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod WARNING » 05 dub 2015, 16:46 VIP

Zigicticonsole píše:V COM. Robite taketo dobre mapy jak to vyrabate napisi klietky a take veci? A rotne ine veci chcel by som spravit mapu na surf rpg mozem sa opytat de by son taku,spravil? A rozne ine veci veze zbrane granaty atd vodu a take

Odpovede na všetky tvoje otázky nájdeš priamo v tejto sekcii ;)

K mape, v podstate ani neni čo hodnotiť :D poviem to tak to v stručnosti

Jediné čo sa mi nepáči je táto roztiahnutá textúra.
Ostatné všetko kúl 8-)
Obrázek WARNING!!!
Obrázek [email protected]
Uživatelský avatar
WARNING
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 550
Registrován: 19 kvě 2013, 18:11
Bydliště: Bratislava

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod Luther » 05 dub 2015, 20:37

WanderCZ píše:A já mám dotaz :D
Líbilo se jim to krabicové údolí :D ? Já jsem se tam, když jsem ji hrál sám málem ztratil.

Povím to takhle: Stěžovali si na jiné věci ale na tohle ani ne. :D ;)

WARNING píše:K mape, v podstate ani neni čo hodnotiť :D poviem to tak to v stručnosti

Jediné čo sa mi nepáči je táto roztiahnutá textúra.
Ostatné všetko kúl 8-)

Roztažená je úmyslně, protože neexistuje takováto textura aztéckého kamene, takže je to kompromis a detail, který hráči neřeší. :D
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod doMMi » 16 čer 2015, 12:43

Nebudu pouze citovat ostatní, ale přístě napíšu i něco sám.

edit by Abit
Uživatelský avatar
doMMi
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 13 čer 2015, 16:55

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod LuckONE » 11 srp 2015, 10:14 VIP

Tále mapa je top na furien....mne sa moc páči dal som tam 5monster killov ale ľudia za ňu moc nehlasujú A to sa mi moc nepáči :( :)
"Nie je možné poraziť človeka, ktorý sa nikdy nevzdáva." - Babe Ruth.

CS1.6 Admin -> 27.11. 2020
Ex CSGO Admin -> 19.3. 2022 -> 26.9.2022
Uživatelský avatar
LuckONE
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2501
Registrován: 20 čer 2015, 20:58
Bydliště: Tvrdošín

Re: [*P] de_furien_valley

Příspěvekod LuckONE » 11 srp 2015, 10:21 VIP

Luther máš nejakú ďalší mapu na furien :D :)
"Nie je možné poraziť človeka, ktorý sa nikdy nevzdáva." - Babe Ruth.

CS1.6 Admin -> 27.11. 2020
Ex CSGO Admin -> 19.3. 2022 -> 26.9.2022
Uživatelský avatar
LuckONE
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2501
Registrován: 20 čer 2015, 20:58
Bydliště: Tvrdošín


Zpět na Tvorba Map

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků