Volná debata o Counter Strike 2.

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod ecnebicek » 04 bře 2024, 18:13

dobre, uz si se rozplakal? mas spoustu jinejch portalu a nikdo te tu nepotrebuje :|
ecnebicek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 bře 2024, 23:46

Re: DEADSites.cz

od Rumcajz » 04 bře 2024, 18:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Amby » 04 bře 2024, 23:03 VIP

kubobubo píše:...a ak to nejaký programator nevie spraviť mali by ste si asi kúpiť nejakého ktorý to vie...

Wurst1 píše:...Developeři jsou převážně studenti bez nároku na úplatu...



kubobubo píše:bože a admini mi tu budú niečo písať

Tomuhle úplně nerozumím, mohl bys to trochu rozvést, ať víme, na čem jsme?

Pak jsi zmiňoval, že jinde servery již spustili; on už je někde na CZ/SK scéně nějaký CS2 Jailbreak server? Nelze přeci srovnávat spuštění DM FFA serveru s jailbreakem..

Zatím na mě tvé zprávy působí jen tak, že jsi přišel provokovat. Odpověď jsi dostal - na serverech se pracuje - proč nám pak potřebuješ nadávat, že nic neděláme?
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod FerdaMravenec » 05 bře 2024, 12:23

zahrál bych si JB :cry: :cry: :cry:
FerdaMravenec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 03 črc 2018, 04:42

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod jarypo » 05 bře 2024, 15:26 VIP

kubobubo píše:reálne nič neviete iné ako dať mega op výhody "paytowin" aby si to detičky ktoré nemajú veľký skill v hre a aby si to kúpili


Reálně můžeš mít VIP výhody každý měsíc zdarma jen díky tomu, že budeš aktivně hrát.

win.gamesites.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
jarypo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 čer 2019, 11:50
Bydliště: Karviná

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod filipeeekk » 05 bře 2024, 19:24

FerdaMravenec píše:zahrál bych si JB :cry: :cry: :cry:


To nejsi sám, ale musíš pochopit že ti co ti programují a vytvářejí mapy, tak mají osobní život o který se musí starat.
Uživatelský avatar
filipeeekk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 233
Registrován: 13 kvě 2022, 15:55
Bydliště: Co ti je do toho?

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod FerdaMravenec » 05 bře 2024, 22:50

jarypo píše:
kubobubo píše:reálne nič neviete iné ako dať mega op výhody "paytowin" aby si to detičky ktoré nemajú veľký skill v hre a aby si to kúpili


Reálně můžeš mít VIP výhody každý měsíc zdarma jen díky tomu, že budeš aktivně hrát.

win.gamesites.cz

jsi moc moudrý kluk jarypo :)
FerdaMravenec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 03 črc 2018, 04:42

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod kubobubo » 05 bře 2024, 23:59

Amby píše:
kubobubo píše:...a ak to nejaký programator nevie spraviť mali by ste si asi kúpiť nejakého ktorý to vie...

Wurst1 píše:...Developeři jsou převážně studenti bez nároku na úplatu...



kubobubo píše:bože a admini mi tu budú niečo písať

Tomuhle úplně nerozumím, mohl bys to trochu rozvést, ať víme, na čem jsme?

Pak jsi zmiňoval, že jinde servery již spustili; on už je někde na CZ/SK scéně nějaký CS2 Jailbreak server? Nelze přeci srovnávat spuštění DM FFA serveru s jailbreakem..

Zatím na mě tvé zprávy působí jen tak, že jsi přišel provokovat. Odpověď jsi dostal - na serverech se pracuje - proč nám pak potřebuješ nadávat, že nic neděláme?



Ja nehovorím o JB Serveru.. o všetkých ktoré máte... Veď najviac hráčov hralo na publiku, only dust only mirage napríklad ... tak prečo tie ešte napríklad nie sú ? Určite JB/TTT a takéto veci sú trochu viac zložitejšie a ešte asi ani nikde nie sú verejne pluginy ktoré by ste len preložili to mi je jasné ... Mne len nedáva trochu zmysel .. lebo popravde dokým tie servery spustíte tak ľudia si zatiaľ pôjdu hrať na iné servery a na gamesites zabudnú ... Preto sa pýtam prečo radšej nezačnete pracovať na 1v1 arene alebo publiku, awp. only dust2 only mirage, surf, minigames, gungame, KZ... všetko toto nie je tak ťažké ako napríklad JB a TTT .... ? či ? Akože nechápem ako rozmýšľate v tom A-Teamu... ale gamesites ak máte nejaké štatistiky že počet hráčov aktívnych za každý deň/rok tak určite každým rokom je to menej a menej .. a teraz to ešte cs2 zhoršila ..... a nie nenadávam vám a nie neprovokujem len mi prídu vaše spôsoby trochu zastarané ... a je to vidieť aj na tej aktívnosti a aj čo sa týkalo updatov na servery napríklad ešte v cs:go...doba sa zmenila...
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Decoyyy » 06 bře 2024, 12:07 VIP

Brasko, srovnej si v hlavě myšlenkové pochody a místo trashtalkovani otevři oči a uvidíš, že public a d2 only už dávno je. Dokonce existuje i gamesites web, kde si můžeš nastavit skiny. Ale to je pro tebe moc těžké a jednoduší je psát blbosti.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Wawle » 08 bře 2024, 16:20 VIP

kubobubo píše:
Amby píše:
kubobubo píše:...a ak to nejaký programator nevie spraviť mali by ste si asi kúpiť nejakého ktorý to vie...

Wurst1 píše:...Developeři jsou převážně studenti bez nároku na úplatu...



kubobubo píše:bože a admini mi tu budú niečo písať

Tomuhle úplně nerozumím, mohl bys to trochu rozvést, ať víme, na čem jsme?

Pak jsi zmiňoval, že jinde servery již spustili; on už je někde na CZ/SK scéně nějaký CS2 Jailbreak server? Nelze přeci srovnávat spuštění DM FFA serveru s jailbreakem..

Zatím na mě tvé zprávy působí jen tak, že jsi přišel provokovat. Odpověď jsi dostal - na serverech se pracuje - proč nám pak potřebuješ nadávat, že nic neděláme?



Ja nehovorím o JB Serveru.. o všetkých ktoré máte... Veď najviac hráčov hralo na publiku, only dust only mirage napríklad ... tak prečo tie ešte napríklad nie sú ? Určite JB/TTT a takéto veci sú trochu viac zložitejšie a ešte asi ani nikde nie sú verejne pluginy ktoré by ste len preložili to mi je jasné ... Mne len nedáva trochu zmysel .. lebo popravde dokým tie servery spustíte tak ľudia si zatiaľ pôjdu hrať na iné servery a na gamesites zabudnú ... Preto sa pýtam prečo radšej nezačnete pracovať na 1v1 arene alebo publiku, awp. only dust2 only mirage, surf, minigames, gungame, KZ... všetko toto nie je tak ťažké ako napríklad JB a TTT .... ? či ? Akože nechápem ako rozmýšľate v tom A-Teamu... ale gamesites ak máte nejaké štatistiky že počet hráčov aktívnych za každý deň/rok tak určite každým rokom je to menej a menej .. a teraz to ešte cs2 zhoršila ..... a nie nenadávam vám a nie neprovokujem len mi prídu vaše spôsoby trochu zastarané ... a je to vidieť aj na tej aktívnosti a aj čo sa týkalo updatov na servery napríklad ešte v cs:go...doba sa zmenila...


https://www.youtube.com/watch?v=wAiNES78JSY

jak se divam, tak tvuj oblibeny server ty servery porad nema, kde je chyba? :o :o
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Amby » 08 bře 2024, 17:37 VIP

kubobubo píše:..asi ani nikde nie sú verejne pluginy ktoré by ste len preložili to mi je jasné..

Zrovna pro JB se na GS dělá plugin vlastní, stejně jak tomu bylo na CS:GO. GS nemělo servery zkopírované, tak jak jsi zmiňoval - i to TTT, které jsi zmínil nikde takové nebylo; to že základ je postaven na OpenSource pluginu je u herních portálů normální praktika, pak je ale potřeba si všímat těch rozdílů a ne jen těch podobností.

Co se týče public serverů, tak ty, jak již zmínil Decoy, v provozu jsou.
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Deluxe391 » 11 bře 2024, 21:49 VIP

kubobubo píše:A čo je ešte horšie, je to že ľudia si stále kúpuju VIP aj keď na vaších serveroch nikto nehraje :D :D

Čo je zle na tom ked ludia len tak daju niekomu peniaze?! Nebodaj ty by si odmietol nejake to € na chleba :shock:

Najprv napises toto:
kubobubo píše:Veď počas csgo tie vaše servery už boli mrtvé .. nie po cs2... :D

a potom toto:
kubobubo píše:Veď najviac hráčov hralo na publiku, only dust only mirage napríklad

AKO TO TEDA JE?! Boli mrtve alebo zive?! ODPOVEDZ!!

kubobubo píše:Zase proste Si ukradnete Plugin ktorý bol aj na TTT ukradnutý len bol preložený

Zase?? Ake kody sme este ukradli? :) A hlavne... bol len prelozeny??? No tebe jeblo asi :lol: Chces mi povedat ze tie desiatky hodin co som tam nieco upravoval alebo pridaval sa nepocitaju? Od koho mas takuto informaciu? KTO JE TVOJ ZDROJ?!

kubobubo píše:a TTT už podľa mňa tiež je len ste proste lenivý to spraviť

Najdi, posli a nahodi sa... Hlavne ho este prelozime lebo len to zjavne dokazeme :)

kubobubo píše:.. keby si čítal hore moje správy tak by si sa aj dozvedel že vyvíjajú aj mobilnu appku kde vieš všetko ovládať..

Aj postavicku v hre cez to budem vediet ovladat? Bolo by fajn

kubobubo píše:ide keď sa chce ale vám sa nechce .. a ak to nejaký programator nevie spraviť mali by ste si asi kúpiť nejakého ktorý to vie lebo očividné ak to niekto iný vie dokázať tak to ide

Vidim ze tebe sa chce vsetko. Sprav pluginy pre kazdy mod, poslu sa ti za to € za VIP co chudence deti kupuju na servery kde nikto nehra (ako si sam pisal)

kubobubo píše:ale gamesites ak máte nejaké štatistiky že počet hráčov aktívnych za každý deň/rok tak určite každým rokom je to menej a menej

Na čo stats? Mame teba a ty tvrdis ze bolo vsetko mrve.

kubobubo píše:nie nenadávam vám a nie neprovokujem

Mna si urazil tym TTTčkom... vazne, dost ma to ranilo. Aspon si si do ust nezobral JB, to uz by bolo vazne

kubobubo píše:... a je to vidieť aj na tej aktívnosti a aj čo sa týkalo updatov na servery napríklad ešte v cs:go...doba sa zmenila...

Skus niekolko rokov vymyslat nieco nove do modov kde nemas vela moznosti... hlavne aby to nebola nejaka blbost alebo aby to prilis neovplyvnilo hru. Hlavne JB bol uz tak preplneny ze dobry napad prisiel max raz za mesiac.

Trocha som sa rozpisal az som z toho sam prekvapeny :)
Prajem pekny zvysok dna

S pozdravom
Yoda
Uživatelský avatar
Deluxe391
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 641
Registrován: 30 led 2017, 21:47

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod eNcoo » 12 bře 2024, 21:19 VIP

Já nechápu co stále máš s tou mobilní aplikací...

Mobilní aplikace pro herní portál nedává žádný smysl, když všichni uživatelé mají PC a internetový prohlížeč. To jako potřebuju telefon abych si nastavil skiny? :D Come on...

I kdyby to bylo jak na webu tak i v appce, kolik lidí tu appku asi bude používat? To si jako mají nainstalovat do mobilu appku aby mohli udělat to samé, co lze udělat snadněji na webu s klávesnicí a myší? Určitě ne.

Za mě čistá ztráta času.

A jak už tu bylo řečeno, srovnávat Public servery s JB a TTT nelze. Obtížností jsou na úplně jiné úrovni.

Dále technologické a personální limitace
Na GS se podílí DEV borci, kteří to dělají pro komunitu a zdarma. Většina z nich k tomu mají práci/školu, takže se tomu nemohou věnovat na plný úvazek.

Také jsem tu zahlédl že některé věci v tuto chvíli prostě do CS2 naprogramovat nejdou, na což jsi odpověděl že jdou, jen se DEVům nechce. Mýlíš se - při přechodu z CS:GO na CS2 proběhla změna herního enginu a původní pluginy jsou nepoužitelné. Musí se vyvíjet nové pluginy na úplně nové technologii, která je v toto chvíli ještě v plenkách, takže se toho spoustu nedá udělat, protože ti borci co mají obrovský mozek a programují tuto technologii ještě nezjistili úplně všechno. Časem budou možnosti větší a větší, ale momentálně je vývoj značně omezený. Takže ano, jdou udělat nějaké základní pluginy na BHOP, Surf,... ale složitější věci jako JB a TTT potrvají.

Proč se teda GS nezaměří na ty jednodušší servery?
JB a TTT (převážně JB) dělají GS CS2 servery unikátní. A právě to hráči chtějí.

Já zatím neviděl jedinou zprávu typu "Kdy už bude ten CS2 surf?". Ne, ne... Všude je jen "Kdy už bude JB.", "Děláte už na JB?" apod. Surf si totiž mohou zahrát jinde, ale GS adaptaci JB ne.

Čeho jsi tímto příspěvkem dosáhl?
Ničeho.

Přeji příjemný zbytek dne.
eNcoo
Obrázek FELák
Obrázek  ex. TTT Server Admin
Obrázek  ex. Developer
Uživatelský avatar
eNcoo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 427
Registrován: 18 kvě 2017, 14:52

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod kubobubo » 14 bře 2024, 06:07

Mne sa páči ako tu všetci píšu slohovky a idú sa upísať k smrti :D :D Baví ma ako strácate čas s nejakým botom kubobubom :D aspoň som to tu oživil.. :D


https://ctrlv.sk/QVUf -16 hráčov "ŽADNÍ BOTI" ....
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod eNcoo » 14 bře 2024, 12:03 VIP

kubobubo píše:Mne sa páči ako tu všetci píšu slohovky a idú sa upísať k smrti :D :D Baví ma ako strácate čas s nejakým botom kubobubom :D aspoň som to tu oživil.. :D


https://ctrlv.sk/QVUf -16 hráčov "ŽADNÍ BOTI" ....


Jednou za čas nám zábava neuškodí :D
Obrázek FELák
Obrázek  ex. TTT Server Admin
Obrázek  ex. Developer
Uživatelský avatar
eNcoo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 427
Registrován: 18 kvě 2017, 14:52

Předchozí

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků