Volná debata o Counter Strike 2.

DEADSites.cz

Příspěvekod kubobubo » 22 úno 2024, 15:52

Konečne tento npc gaming portal je mrtvý... aspoň sa mi potvrdilo že majiteľom ide iba o peniaze a žiadne updaty a upgrady na servery sa dlho konať nebudú a už len čakám kedy konečne skončí celá táto PayToWin gaming portal stránka..

Mám veľa spomienok ale hlavne tých zlých ale aj tých dobrých takže určite vám za to Ďakujem.
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

DEADSites.cz

od Rumcajz » 22 úno 2024, 15:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod smeyo » 22 úno 2024, 18:36 VIP

zedol si mi aj celemu mojmu gangu sigma vlkov chladny moment.
teple noci chladne dni






to feel something hahahahdhdahdhadhdahgshsdasffsdfadgsrhwrheawshd
Uživatelský avatar
smeyo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 103
Registrován: 20 črc 2019, 21:24

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod ElysiumGS » 23 úno 2024, 20:45

indeed 8-)
Obrázek - Elysium [에릿] Obrázek - Elysium
Uživatelský avatar
ElysiumGS
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 537
Registrován: 13 dub 2013, 19:14
Bydliště: Plzeň

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod ericek111 » 24 úno 2024, 11:06

Nechaj ma hádať -- choval si sa na serveroch ako úplné hovado, dostal ban (surprised pikachu face) a odvtedy si kyslý... No a ako pozerám Tvoje príspevky, mám pravdu. :roll: Odporúčam zmeniť lieky, lebo s takýmto nastavením ťa porazí aj na červenej na semafore.

Nemáš ani šajnu, čo sa deje na pozadí, tak s takýmito vyhláseniami brzdi. Ak si si to ešte nevšimol, CS:GO bolo nahradené CS2, ktoré má možnosti pre tvorbu komunitných serverov výrazne horšie.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Wawle » 27 úno 2024, 20:04 VIP

kubobubo píše:Konečne tento npc gaming portal je mrtvý... aspoň sa mi potvrdilo že majiteľom ide iba o peniaze a žiadne updaty a upgrady na servery sa dlho konať nebudú a už len čakám kedy konečne skončí celá táto PayToWin gaming portal stránka..

Mám veľa spomienok ale hlavne tých zlých ale aj tých dobrých takže určite vám za to Ďakujem.


Já nevím jestli seš vážně tak moc hloupý, nebo to jenom hraješ. :?
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod kubobubo » 29 úno 2024, 23:19

A čo je ešte horšie, je to že ľudia si stále kúpuju VIP aj keď na vaších serveroch nikto nehraje :D :D
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod kubobubo » 29 úno 2024, 23:25

ericek111 píše:Nechaj ma hádať -- choval si sa na serveroch ako úplné hovado, dostal ban (surprised pikachu face) a odvtedy si kyslý... No a ako pozerám Tvoje príspevky, mám pravdu. :roll: Odporúčam zmeniť lieky, lebo s takýmto nastavením ťa porazí aj na červenej na semafore.

Nemáš ani šajnu, čo sa deje na pozadí, tak s takýmito vyhláseniami brzdi. Ak si si to ešte nevšimol, CS:GO bolo nahradené CS2, ktoré má možnosti pre tvorbu komunitných serverov výrazne horšie.



Prečo iné gaming portály už majú pluginy ktoré sú na cs2 a fungujú, a fungujú ešte lepšie ako keď bolo cs:go tak mi tu zas čo ty ideš o tom rozprávať ,?? preboha ... Veď počas csgo tie vaše servery už boli mrtvé .. nie po cs2... :D csko.net choď si pozrieť ich .. ako pokročili.. starajú sa o to .. updaty na servery každý týždeň.. vyrábajú mobilnu aplikáciu cez ktorú si budeš môcť meniť skiny na serveru a ďalšie iné vymoženosti ... Pochybujem že sa niečo deje na pozadi.. Zase proste Si ukradnete Plugin ktorý bol aj na TTT ukradnutý len bol preložený ... reálne nič neviete iné ako dať mega op výhody "paytowin" aby si to detičky ktoré nemajú veľký skill v hre a aby si to kúpili ... a ešte k tým iným portálom už dávno sú minihry a všeliaké iné vecičky ktoré ani na csgo neboli... a TTT už podľa mňa tiež je len ste proste lenivý to spraviť ... bohužial realita .. viem máš možno blok v hlavne a proste nedáš mi za pravdu ani keby ti tu vymenujem iné portálny ktoré prešli úplne pohode s komunitou na cs2.. čo pri gamesites sa povedať nedá a prediktoval som to správne ... ZASE SOM MAL PRAVDU
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Amby » 01 bře 2024, 12:03 VIP

Ano, zcela nepochybně máš opět pravdu.

Akorát že o tom, co se děje na pozadí vůbec nic nevíš a plácáš tu nesmysly.
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod kubobubo » 01 bře 2024, 14:33

Amby píše:Ano, zcela nepochybně máš opět pravdu.

Akorát že o tom, co se děje na pozadí vůbec nic nevíš a plácáš tu nesmysly.


Tak "co se děje na pozadí" ? Opíš mi to skús ma informovať ... zatiaľ od kedy je cs2 nič nové nevidím že by sa niečo dialo :D len vidím ako upadá tento portál ...
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Amby » 02 bře 2024, 01:16 VIP

Vše se včas dozvíš.
Nejdříve se vše musí řádně otestovat s adminy.
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Pixelak33 » 02 bře 2024, 01:25

kubobubo píše:
Amby píše:Ano, zcela nepochybně máš opět pravdu.

Akorát že o tom, co se děje na pozadí vůbec nic nevíš a plácáš tu nesmysly.


Tak "co se děje na pozadí" ? Opíš mi to skús ma informovať ... zatiaľ od kedy je cs2 nič nové nevidím že by sa niečo dialo :D len vidím ako upadá tento portál ...


Přece proč by největší cz/sk portál měl mít jako první servery xd Ono je to vlastně moc složité
tak v květnu vyjde třeba první server s pluginy
Pixelak33
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 27 pro 2019, 15:59

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Amby » 02 bře 2024, 02:08 VIP

Máš pravdu, ono je to vlastně primitivní a jen to neumíme :P
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod Wurst1 » 02 bře 2024, 10:26

Pixelak33 píše:
kubobubo píše:
Amby píše:Ano, zcela nepochybně máš opět pravdu.

Akorát že o tom, co se děje na pozadí vůbec nic nevíš a plácáš tu nesmysly.


Tak "co se děje na pozadí" ? Opíš mi to skús ma informovať ... zatiaľ od kedy je cs2 nič nové nevidím že by sa niečo dialo :D len vidím ako upadá tento portál ...


Přece proč by největší cz/sk portál měl mít jako první servery xd Ono je to vlastně moc složité
tak v květnu vyjde třeba první server s pluginy


To, že je gamesites největší cz/sk herní portál co se týče counterstrikových módů, neznamená, že máme 5 elitních developerů, kteří jsou připraveni naběhnout. Jsme prostě komunitní portál a co děláme, děláme zadarmo. Developeři jsou převážně studenti bez nároku na úplatu (Je to špatně? Pravděpodobně.)
A co se týče samotné cs2 a jailbreaku, tak ano. Opravdu to je tak složité. Valve se na komunitní servery vykašlalo a hodilo nám pod nohy všechny klacky, které našli. Asi nemá cenu rozepisovat co všechno je jinak než bylo na cs:go a co všechno v momentální chvíli není ani možné udělat, ale srovnávat komplexní mód jako jail s tím, že se někde spustí nějaký public server nebo aim je dost mimo mísu.
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod ecnebicek » 03 bře 2024, 23:58

Co čekáš koumaku že tu budou servery raz dva?
Buď rád že máš kde hrát.

Pokud chceš hrát komunitní servery na CS2 tak jsou již k mání ale nebudou ve SK/CZ.
Převážně RU/NĚMECKÉ atd..
ecnebicek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 bře 2024, 23:46

Re: DEADSites.cz

Příspěvekod kubobubo » 04 bře 2024, 17:49

ecnebicek píše:Co čekáš koumaku že tu budou servery raz dva?
Buď rád že máš kde hrát.

Pokud chceš hrát komunitní servery na CS2 tak jsou již k mání ale nebudou ve SK/CZ.
Převážně RU/NĚMECKÉ atd..


Nepíš sem prosím ta keď nevieš o čo ide :D Ide o to že tento portal bol jeden z najväčších gaming portálov a teraz zaniká a upadá a majiteľ aby niečo robil nerobí nič a len sedí a čaká že mu kidi ako si možno aj ty pošlu peniažky za VIP. výhody ktoré budú tak op že si to proste ľudia budú kupovať.. Existujú cz/sk servery a s oveľa lepším prístupom a snažia sa presadiť... lenže nie je to až tak ľahké.. csko.net napríklad alebo gaming-hub ktorý už zanikol kvôli to mu že neboli pripravený na cs2 ... ale csko.net bol pripravený a preto ten server majú a funguje im .. keby si čítal hore moje správy tak by si sa aj dozvedel že vyvíjajú aj mobilnu appku kde vieš všetko ovládať.. skiny atď a ešte tam dávajú pre kominuty giveawaye čo o gamesites sa povedať nedá.... Len chcem aby ste sa zamysleli trochu ... a nemali blok v hlave .. ak si vážite ľudí ktorí vás podporovali tak by ste mohli niekde napísať nejaký update čo sa deje na tom pozadí teda ak sa niečo deje .. Nejaké info ... lebo reálne sa vyhovárať na csko že sa nedajú urobiť servery je dosť trápne keď to csko tu už je niekoľko mesiacov a vy stále nemáte prehodene servery na cs2... tak mi tu zas neklamte že to nejde... ide keď sa chce ale vám sa nechce .. a ak to nejaký programator nevie spraviť mali by ste si asi kúpiť nejakého ktorý to vie lebo očividné ak to niekto iný vie dokázať tak to ide .. ._. bože a admini mi tu budú niečo písať.. veď otvor oči... čau.
VŠETCI STE BOTI :)
Uživatelský avatar
kubobubo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 72
Registrován: 12 črc 2021, 21:43

Další

Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků