Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod pernicek9191 » 13 dub 2023, 11:43

nick: Diktátor Pepa(jsem barvolepý)
SID: STEAM_0:0:229326722
věk: bez 3 měsíců 16 let, nebude problém ukázat občanku :D ;)
staty: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=178806
bany:
1) dostal jsem ban, když jsem začínal hrát na serveru s kamarádem. CT mě zabilo a já se neudrřel a nadával jsem sprostě.
2) Dostal jsem zákaz k CT od guláše, měl špatnou náladu a já jsem ho zabil, i když jsem měl příkaz od simona. Jestli to byla moje nebo jeho chyba ot už se nikdy nedozvíme.
Něco o mně: Jsem Michal, bydlím v Praze, rád chodím do posilky a hraju JB. Moje IQ je 138, ale občas mám zásek takže vypadám jako kdybych měl 50. Jsem introvert mám rád svůj klid, a když jsem sám tak je to uplná bomba. Musím také zmínit můj hlas. Můj hlas je opravdu hrozný, ten mikrofon mi k tomu ještě přispívá, ale nebojte se mám objednaný nový takže mě budete v klidu slyšet.
Proč zrovna já?Nemám rád, když se připojí nový hráči a simon je zabije, protože nevědí co mají dělat, snažím se jim objasňovat situaci a pomáhat jim do budoucna. Také bych chtěl pomáhat při atrakcíh, protože jsem už několikrát zažil, že někdo potřeboval ke své atrakci admina a oni byli pryč. O banování mi ani tak nejde, ale chtěl bych dělat zábavu na serveru a ukazovat novým hráčům jak jít příkladem.
Zkušenosti v csgo: V csgu mám nahraných bez mála 700 hodin, vím že to není moc, ale ve všem se dobře orientuji a nemám problém ani na JB s menu.
Poznámky: Abby si asi bude stěžovat na vedení, protože jsem jelito, který zní tak na 13 let.
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha

[Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

od Rumcajz » 13 dub 2023, 11:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod pernicek9191 » 13 dub 2023, 13:26

pernicek9191 píše:nick: Diktátor Pepa(jsem barvolepý)
SID: STEAM_0:0:229326722
věk: bez 3 měsíců 16 let, nebude problém ukázat občanku :D ;)
staty: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=178806
bany:
1) dostal jsem ban, když jsem začínal hrát na serveru s kamarádem. CT mě zabilo a já se neudrřel a nadával jsem sprostě.
2) Dostal jsem zákaz k CT od guláše, měl špatnou náladu a já jsem ho zabil, i když jsem měl příkaz od simona. Jestli to byla moje nebo jeho chyba ot už se nikdy nedozvíme.
Něco o mně: Jsem Michal, bydlím v Praze, rád chodím do posilky a hraju JB. Moje IQ je 138, ale občas mám zásek takže vypadám jako kdybych měl 50. Jsem introvert mám rád svůj klid, a když jsem sám tak je to uplná bomba. Musím také zmínit můj hlas. Můj hlas je opravdu hrozný, ten mikrofon mi k tomu ještě přispívá, ale nebojte se mám objednaný nový takže mě budete v klidu slyšet.
Proč zrovna já?Nemám rád, když se připojí nový hráči a simon je zabije, protože nevědí co mají dělat, snažím se jim objasňovat situaci a pomáhat jim do budoucna. Také bych chtěl pomáhat při atrakcíh, protože jsem už několikrát zažil, že někdo potřeboval ke své atrakci admina a oni byli pryč. O banování mi ani tak nejde, ale chtěl bych dělat zábavu na serveru a ukazovat novým hráčům jak jít příkladem.
Zkušenosti v csgo: V csgu mám nahraných bez mála 700 hodin, vím že to není moc, ale ve všem se dobře orientuji a nemám problém ani na JB s menu.
Poznámky: Abby si asi bude stěžovat na vedení, protože jsem jelito, který zní tak na 13 let.


omlouvám se když tak za moje gramatické chyby. Píšu to po příjmačkách a jsem rád, že mi ještě funguje mozek.
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha

Re: Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod DeepGS » 14 dub 2023, 16:27 VIP

Hele jo, posli sem obcanku, nikdo ti neveri
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ!


JSEM MAGOR
Uživatelský avatar
DeepGS
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 227
Registrován: 24 bře 2020, 17:04

Re: Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod pernicek9191 » 14 dub 2023, 17:18

budu posílat jenom odpovědným osobám, nepotřebuju aby každý věděl kdo jsem
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha

Re: Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod Heppsak » 14 dub 2023, 21:46 VIP

Ahoj,
popravdě netuším, jestli si z nás děláš blázny, nebo to myslíš vážně. Pokud je to ale myšleno vážně, měl bys zapracovat na svým chatu a vystupováním na serveru celkově. Ptal jsem se na tebe pár adminů a bylo mi sděleno, že s tebou nemají úplně dobré zkušenosti.

Myslím si, že by možná stálo za to projít akademií, abys nám ukázal, že všechno zvládáš. Pokud si však věříš, že to dokážeš i bez toho, nemusíš.

Zamítnuto
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: [Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod pernicek9191 » 14 dub 2023, 22:32

Samozřejmě chápu, že nemají se mnou dobře zkušenosti, protože jsem si občas nejistý a bohužel to admin být nemůže. Vtip tato žádost už nebyla. Akademii asi absolvovat nebudu, ale budu se tvrdě učit nedělat kraviny, zklidním chata doufám, že za 2-3 měsíce budu ready.
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha

Re: [Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod Heppsak » 15 dub 2023, 08:36 VIP

Věř, že akademie by ti dost pomohla s tvojí cestou za adminem. Akademici absolvují jakési "prozkoušení", které nám ukáže, zda jsi opravdu schopný řešit situace na serveru, a pokud bys něco nevěděl, vedení akademie ti to rádo vysvětlí.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: [Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod pernicek9191 » 15 dub 2023, 11:26

Ahoj,
věřím, že akademie budu pro můj prospěch. A taky vím, že admini a ani já možná nevěřím, že bych adminovani zvládnul na 100%.
Bohužel vím kvůli čemu to je, když si vezmu simona tak samozřejmě se snažím zabavit, ale když přijde ta komplikace tak si nejsem vždy 100% jistý. Ale věřte nevěřte vše bude do 1 až 2 měsíců bude klapat tak jak má. Budu se učit a doufám, že přinesu alespoň něco serveru.
ps. Mám strašný stresy ze přijímaček na SŠ, a nejde to z hlavy.
S pozdravem Michal
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků