[Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod pernicek9191 » 09 kvě 2023, 12:21

nick: Diktátor Pepa
odkaz na steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198418919172/
sekce: JailBreak
SID: STEAM_0:0:229326722
věk: za 2 měsíce 16
staty: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=178806
proč se chci stát akademikem?: Po konzultaci s adminy a hepsakkem, tak jsme dospěli k závěru, že bez akademie prostě admina nedám. Chtěl bych se stát adminem a chci prokázat akademií, že na to mám.
něco o mně: Jmenuji se Michal, budu teďka nastupovat do prváku. Jsem bývalí fotbalista, ale musel jsem přestat kvůli zraněni. Teďka chodím do fitka a ven. Život mi celkem ujde, až na to že se připojím na JB a schytám nadávky jako kdybych za to mohl.
bany: 1) dostal jsem mute za nadávky, začínal jsem hrát a byl jsem strašně sprostý. Teďka už nenadávám. Ban byl asi rok zpět.
2) zákaz do CT od Guláše, dal jsem mu freekill. Z mého pohledu to nebyl, ale asi jsem nemusel řešit takovou blbost jako jsem řešil.
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha

[Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

od Rumcajz » 09 kvě 2023, 12:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod Amby » 09 kvě 2023, 15:58 VIP

Ahoj,
od poslední přihlášky to ještě není měsíc, což je standartní čekací doba mezi přihláškami (pokud neurčíme jinak přímo v předchozí přihlášce).

Chat máš v pořádku, jen nevím, proč jsi za tu dobu neudělal žádné nahlášení do fóra (což bych očekával od někoho, kdo má o akademika zájem).
Zároveň se mi úplně nelíbí to psaní do témat, kam psát nemáš - viz. tady a tady.

Udělej ještě nějaká nahlášení a nevyjadřuj se do témat, kam psát nemáš (psát můžeš v hlavní sekci jen do svých témat, nebo do těch, která se tě přímo týkají).

Pokud pak ještě budeš mít zájem, tak napiš do této přihlášky nejdřív 23. 5. a mohlo by to klapnout.
Prozatím Zamítnuto
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: [Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod pernicek9191 » 09 kvě 2023, 17:00

Jasnačka, chápu, ale stejně přemýšlím, že přestanu hrát jailbreak. Připojím se na server a první co vidím jsou nadávky na mě. Mluvím nadávky jsem v Téčkách nadávky. Už mě to přestává bavit. Nemám na to nervy.
Takže se mějte.
ps. samozřejmě ne všichni nadávaly.
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha

Re: [Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod Avyk » 09 kvě 2023, 17:20

pernicek9191 píše:Jasnačka, chápu, ale stejně přemýšlím, že přestanu hrát jailbreak. Připojím se na server a první co vidím jsou nadávky na mě. Mluvím nadávky jsem v Téčkách nadávky. Už mě to přestává bavit. Nemám na to nervy.
Takže se mějte.
ps. samozřejmě ne všichni nadávaly.



Proto je můžeš nahlásit a můžeš mít takhle PP.
Avyk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 13 srp 2021, 20:29

Re: [Zamítnuto] Diktátor Pepa / JailBreak

Příspěvekod pernicek9191 » 09 kvě 2023, 18:30

To nejde to z PP nebanuji. Ale když to slyšíš každou mapu 100x, tak už máš dost.
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník