I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Discord / twixo

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 19 led 2023, 15:50 VIP

Název tématu Discord / twixo
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/rapedbyjesus
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Nevhodne chovanie na discordu Admin sa chova neprijemne namyslene mysli si ze ked je Admin tak si moze robit co che . rad by som vyriesil chovanie toto admina i ked nejde priamo o cs:go sekciu ale o discord nemyslym ze by sa Admin mal takto chovat
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://ctrlv.sk/vWzf https://ctrlv.sk/B0O9
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia

[Vyřešeno] Discord / twixo

od Rumcajz » 19 led 2023, 15:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Slovakia

Re: Discord / twixo

Příspěvekod Twixo38 » 19 led 2023, 19:09 VIP

Ahoj,
na začiatok chcem len spomenúť, ako mi ľúbia screeny o mne, ale to, že tam s hráčom riešim bug na serveri a prídeš a začneš tam provokovať už nespomenieš. To ma samozrejme neospravedlňuje, avšak ak chceš niečo riešiť, treba poriadne.

V jednoduchosti som ti povedal, čo som mal na srdiečku. Je pravda, že to je trošku ostrejšie napísané, ale neuchylovalo s to k vulgarizmom atp. Osobne nemám čo viac napísať ako vyjadrenie, takže to prenehám na vyšších.
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: Discord / twixo

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 19 led 2023, 19:19 VIP

Twixo38 píše:Ahoj,
na začiatok chcem len spomenúť, ako mi ľúbia screeny o mne, ale to, že tam s hráčom riešim bug na serveri a prídeš a začneš tam provokovať už nespomenieš. To ma samozrejme neospravedlňuje, avšak ak chceš niečo riešiť, treba poriadne.

V jednoduchosti som ti povedal, čo som mal na srdiečku. Je pravda, že to je trošku ostrejšie napísané, ale neuchylovalo s to k vulgarizmom atp. Osobne nemám čo viac napísať ako vyjadrenie, takže to prenehám na vyšších.


Ahoj Twixo38 som rad ze si Opdovedal na Stížnosti na Adminy [na tvoju ]

takze ideme Postupne budem ta citovat a odpovedat :

na začiatok chcem len spomenúť, ako mi ľúbia screeny o mne, ale to, že tam s hráčom riešim bug na serveri a prídeš a začneš tam provokovať už nespomenieš. To ma samozrejme neospravedlňuje, avšak ak chceš niečo riešiť, treba poriadne.

1. za mna tam neni Ziadna provokovacia iba som tam Pisal aby to isiel hrac Riesit na forum lebo ma na to sekciu aby sa zbytocne nespamoval discord brbostami ked na take to veci na riesenie maju prednoste forum chapem ze sa to da riesit i na discordu ale ja sa znazim aby to ludia riesili na forume az pak na discordu


V jednoduchosti som ti povedal, čo som mal na srdiečku. Je pravda, že to je trošku ostrejšie napísané, ale neuchylovalo s to k vulgarizmom atp. Osobne nemám čo viac napísať ako vyjadrenie, takže to prenehám na vyšších.

2. ok povedal si mi mas na srdiečku . dobra takze ja ty tiez poviem co mam na srdiečku nepaci sa mi ze to je ostrejšie pohol si pouzit iny kludnejci slovnik

2.
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia

Re: Discord / twixo

Příspěvekod Wurst1 » 19 led 2023, 19:32

Na discordu si řešte jakékoliv věci a právě naopak, pokud jde něco vyřešit na discordu, tak není důvod to tahat na fórum, kde je komunikace mnohem komplikovanější a pomalejší.

Každopádně jestli jsem pochopil správně, tak Twixo něco řešil s nějakým hráčem, načež jsi ty vstoupil do diskuze a začal psát, že to nikoho nezajímá a nic se na discordu nevyřeší. Twixo ti odpověděl, že nikoho nezajímáš ty.

To je vážně celé? Podejte si ruce a jdeme dál. ;)

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16

Re: Discord / twixo

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 19 led 2023, 19:36 VIP

Wurst1 píše:Na discordu si řešte jakékoliv věci a právě naopak, pokud jde něco vyřešit na discordu, tak není důvod to tahat na fórum, kde je komunikace mnohem komplikovanější a pomalejší.

Každopádně jestli jsem pochopil správně, tak Twixo něco řešil s nějakým hráčem, načež jsi ty vstoupil do diskuze a začal psát, že to nikoho nezajímá a nic se na discordu nevyřeší. Twixo ti odpověděl, že nikoho nezajímáš ty.

To je vážně celé? Podejte si ruce a jdeme dál. ;)

Vyřešeno.


Ahoj Wurst trochu ta zastavim v : jsem pochopil správně, tak Twixo něco řešil s nějakým hráčem, načež jsi ty vstoupil do diskuze

spravne by sa to malo riesit na forume bug unban veci a tak dale a ne na discordu a nepochopil si to spravne
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia

Re: [Vyřešeno] Discord / twixo

Příspěvekod PuNko » 20 led 2023, 09:33 VIP

Nie všetko sa musí riešiť na fóre, keď to ide vyriešiť hneď na discorde tak sa to vyrieši na discorde, nabudúce keď tam bude nejaký hráč nahlasovať bug alebo bude chcieť pomôcť a admin mu bude odpisovať a ty tam začneš pisat nech idu na forko tak tam dostaneš mute, takéto veci sa tam kľudne môžu riešiť.
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků