Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Dobrý den

Příspěvekod Junkiell » 15 srp 2021, 12:56

Dobrý den párci, chtěl se zeptat zdejších hvězd, co mají tento "úžasný" portál na starost? Zda se ještě se ještě dožijeme nějakých novinek ve hře CS 1.6? Když jsem tuto otázku psal poprvé, bylo mi cca 17 let. Reakce byla, že jsem dostal perma ban na forum. Dnes už mám svůj dům a na cestě i dítě. Vše okolo se nějak mění, ale náš portál na kterém hrajeme se z nějakých důvod zastavil. Je to vedením nebo je nějaký jiný problém?
Uživatelský avatar
Junkiell
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 24
Registrován: 17 úno 2016, 20:52
Bydliště: České Budějovice

Dobrý den

od Rumcajz » 15 srp 2021, 12:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: České Budějovice

Re: Dobrý den

Příspěvekod Derakh12 » 15 srp 2021, 16:29 VIP

Ahoj. Pokud si předtím dostal ban na web, tak to mělo jistě nějaký důvod. Jen tak se bany na web nedávají a ještě k tomu perma bany určitě ne.

Co se týká 1.6..Hra je už zastaralá a hraje ji již minimum lidí. Každopádně bych netvrdil že se zastavil. Na servery se nahrazují nové mapy, řeší se a dělají i různé update na různé módy. Bohužel pawnerů na 1.6 je nyní málo (Protože prostě stará hra) a navíc mají i svůj život, kdy musí chodit do práce, věnovat se rodině a tak dále. Není to jenom o tom že jeden něco napíše a hned druhý den je update kde se jen dá. Takto to opravdu nefunguje.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Dobrý den

Příspěvekod eXtr3mer » 15 srp 2021, 21:22

Junkiell píše:Dobrý den párci, chtěl se zeptat zdejších hvězd, co mají tento "úžasný" portál na starost? Zda se ještě se ještě dožijeme nějakých novinek ve hře CS 1.6? Když jsem tuto otázku psal poprvé, bylo mi cca 17 let. Reakce byla, že jsem dostal perma ban na forum. Dnes už mám svůj dům a na cestě i dítě. Vše okolo se nějak mění, ale náš portál na kterém hrajeme se z nějakých důvod zastavil. Je to vedením nebo je nějaký jiný problém?

Zvláštna otázka, keď očividne už svoj názor na to celé máš :arrow: smoke-t241393.html

Inak to ale Derakh celkom pekne zhrnul :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků