Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Dostal jsem ban za duplikování účtů (console ban)

Příspěvekod IoIsBio » 23 čer 2019, 13:40

Zdravím, nemám ponětí jak se to mohlo stát ale dovolte mi zde napsat celý můj příběh co a jak se stalo. Včera dne 22/06/2019 jsem si stahoval masterconfig 7 a nastavil jsem si tam custom preset abych měl víc fps. Vše fungovalo naprosto v pohodě, hrál jsem i na orange_x4. Potom jsem nachvilku šel hrát jinou hru, a jak jsem potom znova zapl TF2, tak na skoro každý server od officiálních tf2 serverů (casual atd.) až po komunitní servery, (orange_x4). Skoušel jsem se na něj připojit mnohokrát, skoušel jsem všechno přes reinstalování celé hry, ověřování integrity souborů hry a restartování routeru, nic z toho nepomohlo. Potom jsem to skusil naposledy, a po pár minutách (asi 2) mě to připojilo na cp_orange_x4 s nehorázně velkými lagy. Hra byla naprosto nehratelná a proto jsem to hned vypl, a přemýšlel jsem jak to spravit. Každopádně dnes, poté co jsem se rozhodl znova připojit na server mi bylo napsáno, že jsem byl permanentně zabanován na tomto serveru, což jsem vůbec nechápal, a proto jsem se rozhodl napsat tady, zda-li nějaký schopný člověk, či dokonce admin by mi byl schopen pomoci ať už s tímto banem, nebo dokonce i problémem s připojení na dané servery ke kterým se momentálně připojit nemohu.
Uživatelský avatar
IoIsBio
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 čer 2019, 13:29
Bydliště: Ostrava

Dostal jsem ban za duplikování účtů (console ban)

od Rumcajz » 23 čer 2019, 13:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ostrava

Re: Dostal jsem ban za duplikování účtů (console ban)

Příspěvekod IoIsBio » 23 čer 2019, 13:44

+ v tu dobu co jsem se připojoval na server a bylo mi napsáno že jsem byl zabanován jsem měl zapnutou nordVPN připojenou na Slovensko
Uživatelský avatar
IoIsBio
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 čer 2019, 13:29
Bydliště: Ostrava

Re: Dostal jsem ban za duplikování účtů (console ban)

Příspěvekod DawertCZ » 23 čer 2019, 16:07

Vyřešeno
Uživatelský avatar
DawertCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 23 bře 2016, 16:56


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků