I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z části oprávněné] Dr.Borgan/totálná adminská neschopnosť

Příspěvekod Only4Fun » 25 črc 2021, 15:36

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198966999627/

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Admin alebo akademik (ak sa vôbec dá tento človek takto nazvať), bol na servery svedkom hromadného a cieleného porušovania pravidiel (RANDOMY, GHOSTING, RASIZMUS, NADAVKY, SPAM) a ako admin si maximálne nesplnil svoju povinnosť dohliadať na dodržiavanie pravidiel a robiť poriadok na servery. Zlyhal na plnej čiare! Myslím si, že pri pohľade na demo to bude každému úplne jasné!

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://uloz.to/file/mFeAH8qii86y/auto- ... al-gs1-dem

Načasovanie:
00:13 - Hráč vybehol na Borgana: ,,Borgane vypadni ty decko!" - bez reakcie (dajme tomu, že to je ešte OK)
00:33 - Sexistické a GAY narážky na Borgana a Džefyho od Josepha: ,,Borgan choď do diery nejakej vyfajčiť Džefyho." - admin mlčí
2:30 - Luigy randomuje a baití /a tu to všetko začína/
4:32 - Admin sa nevie dostať ani ku slovu, absolútne nemá rešpekt
5:00 - Borgan zase nijako nerieši situáciu, Bunny dostal RANDOM alebo je tam aspoň podozrenie na RANDOM (hráč nemohol pravdepodobne vedieť že sú poslední 3 a z toho 2 T). Mohol sa ho len pri tom spýtať prečo ho zabil.
7:16 - Rasistická urážka
8:53 - kanee hituje vlastné T-čko. Admin spí na vavrínoch asi.
9:38 - Kubo randomuje ==> Admin nereaguje ani následne po kole (v logu všetko vidí)
10:05 - Padol RANDOM ==> Admin opäť ignoruje!

11:10 - Bunny GHOSTÍ a zároveň padá ďalší RANDOM na T-čko priamo pred očami admina!
12_00 - rasizmus
12:28 - Admina doslova ŠIKANUJÚ, má hráča v grabe a Joseph ho zabije.
13:20 - Admin nerieši Pavelovo nahlásenie randomu, spokojne si hrá ďalej.
14:40 - Ďalší RANDOM, admin akokeby ani nebol na servery.
15:30 - RANDOM ==> už mi je čudné písať, že admin asi zase zaspal.
16:20 - Josephov GHOSTING, prezradil svoje T a následne mu dal GetRekt RANDOM. ==> Admin si pokojne hopká, skáče a lieta s padákom akoby sa nič nedialo.
19:40 - Admin nemá vôbec rešpekt, nikto ho nepočúva.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takýto neschopný človek nemá mať práva ani v tom najhoršom sne. Borgan ak máš trocha sebareflexie tak po tejto sťažnosti sa buď daj zrušiť sám alebo to už bude otázka času kedy prídeš o práva /vševed niesom ale s takýmto prístupom sa adminom nazvať nemôžeš/.

Navyše za poslednú krátku dobu boli na tohto admina viaceré OPRÁVNENE SŤAŽNOSTI ( TU a TU )

Prajem pekný zvyšok víkendu kolegovia. 8-)
Living on the high.

2x VIP JB
3x VIP TTT
-Gamesites forever ! -
Uživatelský avatar
Only4Fun
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 16 zář 2016, 07:36

[Z části oprávněné] Dr.Borgan/totálná adminská neschopnosť

od Rumcajz » 25 črc 2021, 15:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Dr. Borgan / totálne adminské zlyhanie a neschopnosť

Příspěvekod HLkubobubo » 25 črc 2021, 16:13

Vôbec ma nezaujíma nejaký trápny admin.
Zaujíma ma prečo Kanee nemá stále permaban za cheating? 8-)
HLkubobubo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 23 črc 2021, 15:34

Re: Dr. Borgan / totálne adminské zlyhanie a neschopnosť

Příspěvekod DrBorgan22 » 25 črc 2021, 16:23 VIP

No, nebudu si to pouštět protože bych už pomalu nedělal nic jiného než řešil stížnosti.
Každopádně bylo na serveru několik lidí a řešil jsem spoustu věcí ale když dělá celej server bordel tak to prostě nejde všechno řešit. Jsem taky jenom člověk a muselo by nás tam být víc aby se to dalo uhlídat.
Kousek jsem projel a máš tam věci za které jsem dával -karmu. To že nemám respekt mě upřímně vůbec nezajímá a není to něco na co by sis měl stěžovat.
Jestli chceš Kubo aby měl ten Kanee ban, tak ho dej do PP. ;)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DrBorgan22
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 654
Registrován: 06 led 2018, 09:55
Bydliště: Pod drnem

Re: Dr. Borgan / totálne adminské zlyhanie a neschopnosť

Příspěvekod Only4Fun » 25 črc 2021, 16:38

Každopádně bylo na serveru několik lidí a řešil jsem spoustu věcí ale když dělá celej server bordel tak to prostě nejde všechno řešit.

Áno to beriem ja tiež nie som stroj. Bordel robilo pár jednotlivcom (2 až 3). Nehovorím, že si mal vyriešiť všetko ale minimálne ten GHOSTING a tie nadávky do GAYOV+Rasizmus to nič? Prepáč ale to aj slepý a hluchý vidí a počuje a ešte sa ti to dialo priamo pred očami a si si tam behal v pohodičke ako keby sa nič nedialo.. Za pochodu si mohol vyriešiť aspoň polovičku z tých vecí. To je také ťažké naklikať ban za Ghosting keď hráč priamo pred tebou ghostí (prezradí rolu svojho T) ? Videl si to + do voicu povedal to info - máš 2 podnety a ty nezareaguješ. Totálna ignorácia.
Admin musí byť flexibilný a musí vedieť rýchlo a efektívne zareagovať na situácie a v tomto si totálne zlyhal, nebudeme si klamať.

Kousek jsem projel a máš tam věci za které jsem dával -karmu. To že nemám respekt mě upřímně vůbec nezajímá a není to něco na co by sis měl stěžovat.

To, že ťa to nezaujíma je smutné. Ako admin by si mal vzbudzovať rešpekt a autoritu, ale chápem, že radšej si zoberieš hráča do grabu a tak to vyriešiš alebo ako na tomto deme nebudeš robiť vôbec nič.
Living on the high.

2x VIP JB
3x VIP TTT
-Gamesites forever ! -
Uživatelský avatar
Only4Fun
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 16 zář 2016, 07:36

Re: Dr. Borgan / totálne adminské zlyhanie a neschopnosť

Příspěvekod SesivaneyLuigy » 25 črc 2021, 17:56

Pouze dodávám, že už to je po několikáté a když se vyskytla situace, jenž měl admin neprodleně řešit, tak si dal párek v rohlíku a kafe.
Uživatelský avatar
SesivaneyLuigy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 lis 2020, 22:07

Re: Dr. Borgan / totálne adminské zlyhanie a neschopnosť

Příspěvekod KondomfromCTF » 25 črc 2021, 18:06 VIP

Stížnost podána, admin se již též vyjádřil .. další vyjádření od nekompetentních osob, jako je třeba SesivaneyLuigy , tu nepotřebujeme. Kompetentní osoba tu určitě co nejdříve vyhlásí verdikt, do té doby...

LOCK.
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23

Re: Dr. Borgan / totálne adminské zlyhanie a neschopnosť

Příspěvekod GuHHH666 » 27 črc 2021, 16:08 VIP

Tak za 1. admin se aspoň trochu snažil situace řešit, bohužel na demu nejdou vidět bany a odebrání karmy, snad se to spraví co nejrychleji.

2. byl tam takovej bordel, že bych sám nevěděl co řešit jako první, druhé atd. Nedivím se adminovi, že vyřešil jen zlomek situací.

3. na většinu randomů jste ho ani neupozornili, proč by se sám od sebe každé kolo díval do konzole s tím, že ten log je dlouhej, jelikož byl plnej server.

Adminovi bude domluveno na ts, jak se má v takových situacích chovat a jak to s ním bude dál.

Stížnost z části oprávněná.

PS. Banovat nikoho nebudu, kdybych měl banovat tak pobanuju půl serveru a bude mi to trvat půl dne ...
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků