Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Dust 2 only 1 / WanTed / Dawiidek:)

Příspěvekod dawiidek » 29 zář 2022, 16:13

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: WanTed
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Dust2 Only #1
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Cheat [WallHack]
[=] Zabanovany nickname: Dawiidek:)
[=] Zabanovane ID: VALVE_0:0:1936044698
[=] Zabanovana IP: 109.81.212.139
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
================================

Zdravím dostal jsem neoprávněný ban za WallHack nejspíš admin nováček, opět někdo co ani nerozezná WallHack.
Jestli se mu nelíbí můj herní projev prosím to hned nemusí banovat každý hraje jak umí a jak je zvyklý.
Už mě to přestává bavit je to podruhé co jsem to dostal neřeknu kdybych něco měl tak si řeknu jo mám to právem ale takhle to už jsou jen naschvály určitých adminů :(.......

Prosím někoho z HLSA ať to zkoukne hlavně někdo schopný Třeba PuNko ,eXtr3mer a další schopnější děkuji.

Jinak ještě k tomu asi se mu nelíbí dírování do smogu nebo na longu což delám pokaždé kdyby mě sledoval častějí tak ví...
a jinak je to všechno o zvuku a radaru což taky asi ještě neví admin nováček má se co učit.

Díky a snad to zase nebude trvat věčně ten unban.
Kdysi známý jako Dejvkno ;)
Uživatelský avatar
dawiidek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2013, 15:42
Bydliště: Sokolov

[V] Dust 2 only 1 / WanTed / Dawiidek:)

od Rumcajz » 29 zář 2022, 16:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Sokolov

Re: Dust 2 only 1 / WanTed / Dawiidek:)

Příspěvekod dawiidek » 29 zář 2022, 16:40

dawiidek píše:=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: WanTed
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Dust2 Only #1
[=] Doba trvani trestu: Trvaly
[=] Duvod trestu: Cheat [WallHack]
[=] Zabanovany nickname: Dawiidek:)
[=] Zabanovane ID: VALVE_0:0:1936044698
[=] Zabanovana IP: 109.81.212.139
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
================================

Zdravím dostal jsem neoprávněný ban za WallHack nejspíš admin nováček, opět někdo co ani nerozezná WallHack.
Jestli se mu nelíbí můj herní projev prosím to hned nemusí banovat každý hraje jak umí a jak je zvyklý.
Už mě to přestává bavit je to podruhé co jsem to dostal neřeknu kdybych něco měl tak si řeknu jo mám to právem ale takhle to už jsou jen naschvály určitých adminů :(.......

Prosím někoho z HLSA ať to zkoukne hlavně někdo schopný Třeba PuNko ,eXtr3mer a další schopnější děkuji.

Jinak ještě k tomu asi se mu nelíbí dírování do smogu nebo na longu což delám pokaždé kdyby mě sledoval častějí tak ví...
a jinak je to všechno o zvuku a radaru což taky asi ještě neví admin nováček má se co učit.

Díky a snad to zase nebude trvat věčně ten unban.


jo jinak jsem VIP
Kdysi známý jako Dejvkno ;)
Uživatelský avatar
dawiidek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2013, 15:42
Bydliště: Sokolov

Re: Dust 2 only 1 / WanTed / Dawiidek:)

Příspěvekod Vandoren » 29 zář 2022, 19:16 VIP

Ahoj, ano presne ako pises hlavne ze ty vies rozoznat WH. :roll:

Tak najprv HLTV bol tam velmi dobry cas kde si wh ukazal v plnej parade takze :arrow:
HLTV: https://www.uschovna.cz/sk/zasilka/DAHU ... HF9UBZ99ED

Vycasovanie:
5:20 vedel ze mu Krime odkial vyskoci
5:24 tu je najkrajsi cas aky mohol ukazat krasny predstrel na CT ktore netrafil .... :lol:

A teraz moje demo :arrow:
Demo: https://www.uschovna.cz/sk/zasilka/DA3S ... 5HGYISVX48

Vycasovanie:
10:05 strela cez smoke nemyslim ze nahodna kedze 2s cakal kym skoci hrac
10:59 pozrel do Kat vedel ze je tam CT len cuvlo a nasledne vyskocil lebo videl dalsieho hraca stat s wipom pri ct spawne
11:24 zaujimave dostal flash a vedel sa v nom orientovat aj to ze za sebou ma CT a nasledne vedel aj o druhom aj ked to druhe CT walkovalo
11:36
12:20 krasne vedel kde mu CT vyskoci a presne vedel ze pojdu zo zadu na T spawn :lol:
12:36 ked zabil CT v dverach si vsimnite jak si podskocil vedel o dalsom ct co cupi
13:06 jak si pekne pockal az mu tam skoci ct
13:37 krasny cas jak aleze najlepsie vedel ze tam bude :lol:
14:34 vedel o jednom ct cez okno a hned vedel ze dalsie mu vyskoci z dveri ... ved mohlo prist kludne aj z kat
14:11 si vsimnite ako dieruje roh od T spawnu na CT ku dveram leebo tam stalo CT ale v case pred (13:06) toto nerobi...
15:25 ..
15:50 ... zas vedel o ct vo vani .... ved ct mohlo byt aj vedla za rohom ...
15:55 - 16:07 ..... vie o ct co ide cez T spawn aj vidi ze dalsie mu idu cez mid... akoze pekny casik :!:
16:19 zase smoke na ct pri dverach a on caka kedy mu skoci hrac aj ked v smoke to neni vidno a zabije carminu a zase cakal aspon 2 -3s
16:53 - 17:15 pozrite cely ten cas zas vie ct co ide na T spawn nechapem ..... ale nezabije ho lebo musi ist prec zo spawnu ale zastiva sa v dverach a predmieruje .... :lol:
17:29 ct su hore na A ale on zamieri dole a nasledne mu tam ct skoci _ :?:

PS: Chlapci z CHH nemusite sa ponahlat z UB Dawiidek mi pisal ze ma cas :mrgreen:
„All things are difficult before they are easy.“
Uživatelský avatar
Vandoren
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27 zář 2020, 19:39
Bydliště: 8 Hemisfera

Re: Dust 2 only 1 / WanTed / Dawiidek:)

Příspěvekod ReXy » 29 zář 2022, 20:11 VIP

Dema v CHH sekci. Vyčkej na verdikt a zdrž se spamu, díky. :)
Mužeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.
Love what you do, do what you love.
Uživatelský avatar
ReXy
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2557
Registrován: 13 dub 2015, 12:12
Bydliště: Pandora

Re: [V řešení] Dust 2 only 1 / WanTed / Dawiidek:)

Příspěvekod dawiidek » 29 zář 2022, 20:49

Tak teď já.
10:05 - střela přez Smoke čekám vždy cca 2-3s potom co ct hodí Smoke a pak střílím.
10:59 - jestli sis nevsimnul tak do kat jsem se podíval až vylezl a pak jsem si všimnul i hráče na midu tak jsem samozřejmě couvnul.
11:24 - dostal jsem flash a otočil se na druhou stranu těžko půjdu na schody a pak jsem slyšel běžet 2 ct je to slyšet hezky i na demu
že tam jsou 2 kroky proto jsem věděl že jsou 2.
12:20 - podle radaru u kat t nebyly jen jediný t nahoře u spawnu a když odešel bylo jasné že tam jdou a tam kde cca mířím jsou vždycky vidět nejdřív buď koukám tam a nebo víc vlevo kde vylezou celý.
12:36- zabil jsem tam ct a slyšel jak tam střílí další tak jsem šel na jistotu podél zvuku zatím ty tvoje časy moc nechápu no jdu dál.
13:06 pořád stejné dokola čekal jsem on skočil já ho viděl tak jsem ho zabil.
13:37- je slyšet jak tam ct střílí z awp tak jsem čekal tam protože nahoře to jde hůř.
14:34- okno v čase 14:27 bylo slyšel jak vyskočil na bednu a že byly ve dveřích jsem věděl když tam stříleli .
Čas 15:11 který máš blbě a máš tam 14:11 - tak jsem diroval protože ještě předtím jsem to taky diroval ale to natočené nemáš a někoho jsem trefil tak jsem to zkoušel i teď.
15:50- těžko mohl být za rohem když střílel ze zhora to je podle zvuku snad jasný a pak skočil do vany což je taky slyšet.
15:55- tak už v 15:54 bylo slyšet že běží směrem long ze zadu a o tom longu jsem nevěděl toho jsem si všimnul až když jsem couval když mě Carmina diroval.
16:19- ano 2-3 s jak jsem psal čekám většina hráčů skáče 2-3 s po smoku a ne hned a to že jsem trefil carminu byla jen náhoda mohl jsem takhle trefit kohokoliv kdo tam skákal.
16:53- 17:15opět radar a tečka tam nebyli tak jsem koukal těžko jsem to mohl vědět že tam je a když jsem na spawnu tak do 1:00 abych byl venku ze spawnu. O tom ct sem věděl až když zabil našeho afk hráče a bylo jasný že poběží long a nebo zelená proto jsem na něj čekal. Pak jsem slyšel jak běží že shortu tak jsem se stáhnul když byl i Spawn.
17:29 hodily že spodku Hečko a pak letěl flash tak jsem myslel že jde někdo spodem to že pak někdo seskočil jsem viděl až pak těžko jsem mohl vědět že to ten ct udělátakhle ani wh určitě ani nefunguje že by ti říkalo kdo kam kdy skočí :lol: :lol:
Za mě vše a nic na videu není jediná věc střílení do smoku a to dělá každý.
Kdysi známý jako Dejvkno ;)
Uživatelský avatar
dawiidek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2013, 15:42
Bydliště: Sokolov

Re: [V řešení] Dust 2 only 1 / WanTed / Dawiidek:)

Příspěvekod dawiidek » 29 zář 2022, 21:10

A časy z Hltv tady máš to střílení přez zeď na mid čas 3:36 to bylo co jsem někoho trefil.
Čas 5:20 bylo slyšet že běží short a to kde vyskočí jsem mohl těžko vědět prostě jsem predmiril jako vždy.
A 5:24 bylo taky slyšet jak běží long. ;)
Kdysi známý jako Dejvkno ;)
Uživatelský avatar
dawiidek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2013, 15:42
Bydliště: Sokolov

Re: [V řešení] Dust 2 only 1 / WanTed / Dawiidek:)

Příspěvekod F3N0M3N » 30 zář 2022, 22:23 VIP

Ahoj, demo čisté a ban neoprávněný, máš unban a můžeš jít hrát.

Omlouváme se za vzniknuté problémy :)
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Re: [V] Dust 2 only 1 / WanTed / Dawiidek:)

Příspěvekod dawiidek » 01 říj 2022, 10:47

Díky nic jiného jsem ani nečekal :)
Kdysi známý jako Dejvkno ;)
Uživatelský avatar
dawiidek
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 02 říj 2013, 15:42
Bydliště: Sokolov


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků