I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno]! Erbi

Příspěvekod Kadimil65 » 03 kvě 2019, 23:34

4x dostal taze od policisty a pokaždý se zvednul a napadl mě, i když policista říkal ruce nahoru a když dostaneš taze tak máš chvíly dělat ještě že máš šok a neběhat a nenapadat někoho(Toto mi řekl Paradizo)

Potom my ukrakl auto a když jsem řekl at vyleze ujel tak jsem ho střelil, a protože jsem chtěl aby vykrvácel tak jsem tam s kamarádem čekal po 10minutách najednou přijela jeho mafie zabili nás zvedli ho a odjeli, a nemohli vědět že je mrtvej a kde, takže musel použít vysílačku takže metagaming nemužeš používat vysílačku když si mrtvý, a na serveru nebyla záchranka

Erbi taky nikoho neposlouchá a myslí si že je nejakej mafian a admin že si muže dělat co chce

Na všechno mam svědky stačí odepsat a mužeme to vyřešit na tsku
Kadimil65
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 kvě 2019, 21:44

[Vyřešeno]! Erbi

od Rumcajz » 03 kvě 2019, 23:34

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ! Erbi

Příspěvekod ErbiCZ » 03 kvě 2019, 23:52 VIP

4x dostal taze od policisty a pokaždý se zvednul a napadl mě, i když policista říkal ruce nahoru a když dostaneš taze tak máš chvíly dělat ještě že máš šok a neběhat a nenapadat někoho(Toto mi řekl Paradizo)

To jsem udělal chybu, vím o tom a za to se omlouvám.

Potom my ukrakl auto a když jsem řekl at vyleze ujel tak jsem ho střelil, a protože jsem chtěl aby vykrvácel tak jsem tam s kamarádem čekal po 10minutách najednou přijela jeho mafie zabili nás zvedli ho a odjeli, a nemohli vědět že je mrtvej a kde, takže musel použít vysílačku takže metagaming nemužeš používat vysílačku když si mrtvý, a na serveru nebyla záchranka

Vysílačku jsem nepoužíval. Jeden člen z mafie jel kolem a poté zavolal ostatní členy. Takže do toho mě netahej, celou dobu jsem byl na TS v DJ roomce.

Erbi taky nikoho neposlouchá a myslí si že je nejakej mafian a admin že si muže dělat co chce

Když PD neumí zákony a neumí řešit situace, tak to není můj problém. Pokud je někdo neposlouchá, tak proč nenasadí pouta a nehodí nás do cely? Lul

Dál se k tomu nebudu vyjadřovat.
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: ! Erbi

Příspěvekod Kadimil65 » 03 kvě 2019, 23:57

No když policajtum začneš nadávat že to jsou popeláři a ne policajti kvůli tem vestam,
Když tě policajt vyzve tak absolutně ignoruješ je ti to jedno.
Děláš si jednoduše co chceš
Kadimil65
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 kvě 2019, 21:44

Re: ! Erbi

Příspěvekod ErbiCZ » 04 kvě 2019, 00:00 VIP

No když policajtum začneš nadávat že to jsou popeláři a ne policajti kvůli tem vestam

Určitě jim nenadávám a když už, tak jen občas v rámci RP. A je pravda, že si z nich občas dělám srandu. ;)
Když tě policajt vyzve tak absolutně ignoruješ je ti to jedno.

Pokud tě někdo vyzve aby si opustil PD ale je zamčeno, tak bohužel nic nemůžeš udělat... :D :D Proto si tam běhám a i když to řeknu, tak to stále nechápe.. :D
Děláš si jednoduše co chceš

Blbost
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: ! Erbi

Příspěvekod Kadimil65 » 04 kvě 2019, 00:02

Takže chceš říct že jak hraješ je v pohodě?
Kadimil65
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 kvě 2019, 21:44

Re: ! Erbi

Příspěvekod PaulX » 04 kvě 2019, 14:37

Naučím se chovat a nebudu se vyjadřovat, kde nemám. Omlouvám se.
PaulX
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 dub 2019, 15:47

Re: ! Erbi

Příspěvekod ThereZ » 04 kvě 2019, 15:19

Metagaming vyvrácen.
To Erbiho RPní zesměšňování PD jsem viděl a v rámci RP je to v pořádku
Za tazer se zde Erbi omluvil a přiznal chybu. Bude mu domluveno.

Vyřešeno, stížnost částečně oprávněná
Uživatelský avatar
ThereZ
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 254
Registrován: 12 úno 2018, 13:23


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků