I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Erwin // ingorácia

Příspěvekod Slovenskyhrac » 18 led 2021, 19:10

TTT
https://steamcommunity.com/id/ErwinBeast/
Demo: http://leteckaposta.cz/641051253

3:43 - hit od dotičného ( .idc)
4:04 - písanie do chatu (dead chatu) že ma hitol.
(ďalšie kolo som písal rovno do (team chatu) @Chcem nahlásiť .idc dal mi random)
(Ešte dodávam, že celú dobu bol na tom servery admin)
Keď že ma ignoroval, tak som hráčovi .idc dal random. (bol t)
Admin rýchlostou svetla mi odobral karmu 25-.
Ako plynul čas, celú dobu som riešil ten random. (samozrejme ignoroval celú hru)
Mal na to 17 min.

Hneď od začiatku ako normálny hráč (milý) som písal random nič.(screen dole) (písal som to aj do admin chatu nemá žiadne výhovorky.)
Úznávam bol som naňho po čase arogantný, hnusný. Ale po dlhšiom čase!! (2-3 kolá)
Ale na moju obranu a obhajobu, celú hru to ignoroval pri čom som to celú dobu písal...

https://ctrlv.sk/04an
(Screen z ďalšieho kola) keď že nikto z nich mi nevedel normálne odpovedať, že kto je admin. tak som sa musel pýtať. (zistil som to po 3 kolách)

+ kickol ma (oprávnene nič nehovorím, ale preto nemám viaceré dôkazy.)

Povedzte svoje názory, môj názor je taký že tam naozaj bol "zbytočný".
A argumentovať to tým že to nestíha. (je blbosť)
Mne dal okamžite -karmu. Tak mi nehovorte, že eee nemal čas. Keď som mu to celú dobu písal a bol schopný hrať tak že tento argument ani nevyťahuj :).

(Snáď som to napísal čo najviac rozumne.)
(Jop a nazval som ho zbytočným pretože skúste sa vžiť do mojej role, není Vám to príjemné.)
Uživatelský avatar
Slovenskyhrac
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 26 dub 2019, 17:30

[V] Erwin // ingorácia

od Rumcajz » 18 led 2021, 19:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod erwin » 18 led 2021, 19:51 VIP

Zdravím vás vy normálne "milý" hráč.

Kick si dostal na základe tohoto.

2021-01-18 18:28:32 zbytočný admin. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:28:30 buď ticho. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:28:25 erwin. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:27:36 ty si už úplne prijebaný ?.



Karmu ti odoberal Kaskadér.

Tvoju časť si povedal ale nie tak agresívne ako na servery že si bol hrdina spravodlivosti tak tu je moja

A pôvodne nechápem ako je táto sťažnosť založená na mne keďže ja som vás "ignoroval" len vtedy keď som bol AFK pretože som si išiel na web nahodiť VIPko.

Tak podme k tomu prečo sa riešili veci pomalšie a po mojom príchode nas5 jak som si nahodil VIPko tak sme išli odznova.

1:) kontroloval som logy riešil som to s vami
2.) upozornoval vás
3.) prišiel tvoj útok na mňa že som zbytočný a pritom som nebol pri tých situáciach ako popisuješ ale úplne iný admin
4.) všeobecne platí jasné nepísané pravidlo že keď sa mi niečo na servery nepozdáva nebudem adminovi nadávať a vôbec ho neprestanem rešpektovať len preto že sa tam prekrikujete jak malé deti spustené na ihrisko a neviem na ktorú stranu mi hlavá stojí pretože po mojom príchode viac hráčov mi hlásilo random nie len ty sám. Kontroloval som logy po každom dostali ste upozornenie kedže nebudem riešiť situáciu ktorú som nevidel a podľa logov to bolo všetko v poriadku až na jednotlivcov ktorých som upozornil.

5.) Keď som ti povedal že ešte raz napíšeš veci podobné tomuto že dostaneš ban pokiaľ si neukľudniš svoj rožhavený hormon ktorý do teba počas tej hry vošiel tak dostaneš ban. na to si písal následovne veci ako uvidíme sa na forku. Takzvane zahral si sa na hrdinu ľudu na servery.

2021-01-18 18:36:59 užívaj fórum potom erwin :). Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_cg_skyscraper_2017_b1
2021-01-18 18:33:10 daj. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:33:09 dobre. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:33:09 hej. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:32:59 kedy. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:32:58 nahodne ?. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:31:14 a dám tam aj tvoju zbytočnosť :). Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:31:06 jasne neboj. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:52 budeš uvidíš :). Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:44 erwin čakaj fórum. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:18 to je všetko. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:14 mlč. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:06 neviem kto tu vála šunky. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:29:56 hej ?. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:29:49 erwin. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:29:49 pekne.

6.) Tiež som len človek a keď teraz niekde na chvíľu som v podstate "odbehol" pretože som si šiel aktivovať VIP tak určite teraz nebudem sedieť pri vás 20 minút pretože deti sa pustili z reťaze. Aktivoval som si VIP a vrátil som sa, pričom ste vy už tam išli po sebe a nadávali ste si demo sme pozerali spolu s pp kontrolom Jarypom a videli sme tvoje chovanie oproti druhým hráčom tiež nebolo iné.

A keď sme už pritom nebol som tam jediný admin ktorý bol na servery bol tam Kaskadér ktorý bol aktívny keď ja práve som si nahadzoval VIPko. Takže ho poprosím nech sa sem vyjadrí a ukľudní ťa na duši. Pretože tvoje riešenie bolo následovne.

1:) dostal si random
2:) dal si random
3:) Admin kaskadér to videl a zasiahol pričom si povedal že ten hráč vystrelil preto si ho zabil pričom na deme je niečo uplne iné.
4:) admin kaskadér ti bere z dobre vôle bere málo karmy.


a na koniec.

SlovenskyHrac píše:
(Snáď som to napísal čo najviac rozumne.)
(Jop a nazval som ho zbytočným pretože skúste sa vžiť do mojej role, není Vám to príjemné.)


Áno tu si sa vyjadril krásne a spôsobilo na to aby s tebou bola vôbec hodná reč, no zváž si to či na servery si nemohol mať rovnaký prístup. Rovnaký prístup by si dostal aj ty a nedostal by si kick.
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod Slovenskyhrac » 18 led 2021, 19:57

Chcem sa ešte ospravedlniť že tam obmívam jednu a tú istú vec. Ale musím vám povedať, že totálne ma ignoroval. Do chvíle do kým som mu nepísal provokačné správy. Takže neviem že či keď sa to netýka jeho tak nič neurobí alebo neviem. Pozrite prosím vás celé demo a uvidíte, že ako sa správal k hráčovi, ktorý mu po čase neveril, tým pádom. Bol arogantný a hnusný. Naozaj vás prosím o to aby ste si to pozreli. a povedzte si, že či to bolo v pohode. Za mňa ako som sa vyjadril to bolo celkom zlé, z dôvodu ignroácie a pomoci hráčovi (klientovi/userovi). Ak sa mu nechce riešiť, alebo není si istý tak nech napíše bubaisovi alebo niekomu od admin teamu. Takže týmto príspevkom chcem iba pridať zlosť. (sorry) ale bol na mňa tiež hnusný a arogantný takže si nič iného odomňa nezaslúži. :evil:
Uživatelský avatar
Slovenskyhrac
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 26 dub 2019, 17:30

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod Kaskader108 » 18 led 2021, 20:21 VIP

Zdravým,
Jako první věc bych chtěl jen říct že na serveru bylo celkem hodně lidí, co psali že dostali random, nebo někdo baitil a dával random hity. Štěkali jste tam po sobě jako psi a v tom ruchu jsem rozhodně nemohl všechno slyšet.

Hned jak ze začátku píšeš že ti dal někdo hit. Je možné že jsem to hledal a nevšiml si toho a nebo že jsem to vůbec nehledal, protože jsem řešil třeba něco jiného.

Nebudu odpovídat na zprávy typu: Je tu admin? Admine? ... Pokud něco chcete tak rovnou pište dotaz nebo to co se stalo je strašně otravné a zbytečné, aby jsme vám na to ještě odpovídali. Pokud napíšeš hned dotaz ušetříš tím čas nám a my se rovnou můžeme tím třeba zabívat.

Toho randomu co jsi dal hned po začátku kola si něšlo nevšimnout. Já jsem situaci přesně nepostřehl, ale jak si řekl že borec předtebou zabil ino tak mi bylo jasné že kecáš a proto jsi dostal -25.

Jak už jsem psal nahoře bylo vás moc co po nás chtěli něco, tak jsme po konci mapy s Erwinem a Jarypem koukli na demo a z dema jsme dořešili věci, které byli na ban.

Je pravda že kdybych se soustředil na jednu situaci kde padl random/baiting/random hit tak bych toho vyřešil asi víc, jenže jsem chtěl vždy vyřešit to nejaktuálnější a to byla chyba za což se omlouvám.

To z mé strany nejspíše vše tak přeji pěkný večer.
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod TheRohlikar » 18 led 2021, 21:29

Kaskader108 píše:Zdravým,


Obrázek
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod erwin » 19 led 2021, 01:48 VIP

Slovenskyhrac píše:Pozrite prosím vás celé demo a uvidíte, že ako sa správal k hráčovi, ktorý mu po čase neveril, tým pádom. Bol arogantný a hnusný. Naozaj vás prosím o to aby ste si to pozreli. a povedzte si, že či to bolo v pohode. Za mňa ako som sa vyjadril to bolo celkom zlé, z dôvodu ignroácie a pomoci hráčovi (klientovi/userovi). Ak sa mu nechce riešiť, alebo není si istý tak nech napíše bubaisovi alebo niekomu od admin teamu. Takže týmto príspevkom chcem iba pridať zlosť.


Pekne spísane uznávam, ale to že som riešil hráčov ktorý mi randomami spamovali mikrofon a následne kontrolovať logy aj nejaké kolá do zadu ten čas zaberie ale to asi ty vedieť nebudeš keďže sa v tebe ozval asi pocit "ja toho admina ruším" prepáč ale príde mi trapne a prehnané prosíkať tu o pozretie celého dema hoď sem časovanie predsa ty si tu v sťažnosti na admina a ja hodím vyčasovanie situácií keď ja som riešil minimalne dvoch naraz :D Išiel som postupne každého jedného riešiť a pokiaľ sám neuznávaš že tam bol riadny chaos ohľadom spamu chatu a mikrofonu tak neviem čo ti k tomu dodať pretože v podstate takto chceš chrániť sám seba. Po zhliadnutí dema s pp kontrolorom boli rozdané isté bany po zhliadnutí demo záznamu no ber v ohľad na to že keď sa sťažuješ "na random" ktorý potom tak či tak vrátiš a chceš aby s tebou to bolo riešené normálne tak k tomu rovnako pristupuj tiež sme len ľudia a nie psy po ktorých budete štekať ako sa vám zachce
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod Slovenskyhrac » 19 led 2021, 08:32

Hej takže tvoja argumentácia, je taká že si si nahadzoval VIP. Pýtal som sa niekoľko krát, že kto je admin. Nikto mi neodpovedal.
a áno, priznal som si, že som bol arogantnejší. Ale z dôvodu ktorého som písal. + nehovoril som do voice chatu. Písal som do chatu, tak chcem teraz vedieť čo bránilo kaskadérovi, mi odpísať. Dobre teba beriem erwin, nevedel som že kaskadér je admin tiež. A to že som sa hral na hrdinu? Mal som nervy uznávam. Nebudem popierať, ale pozri sa na to písal som tam niekoľko krát ani jeden z vás sa neozval. Tak na čo ste tam boli? To že som dal tomu týpkovi random, som tam napísal do príspevku. Hranie sa na niečo čo nie si je blbosť. + To že ťa dám na fórum, boli z tých nervov. Neviem tebe sa dobre hrá keď ti ľudia davajú randomy?
To že ako to potom riešim. Je už úplne druhoradé. Ja by som mu nedal random, keby že by mi jeden z vás napísal. alebo napísal do admin chatu. .idc prečo si zabil hendyho. To by úplne stačilo napísať a ja by som ho nezabil. V tomto prípade za to môže kaskadér, z dôvodu že vôbec nedával odozvu. To že som udal dôvod, že hitol inno. Bol tiež z nervov, a nech si to pocíti aké to je.

---------------------------------------------------------------------------------

Kick si dostal na základe tohoto.

2021-01-18 18:28:32 zbytočný admin. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:28:30 buď ticho. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:28:25 erwin. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:27:36 ty si už úplne prijebaný ?

Písal som že kick bol oddôvodnený, tak neviem na čo to tu vyťahuješ. ( za to že som potom stratil logy ) ale v pohode


Karmu ti odoberal Kaskadér. Neviem kto mi ju odobral a čo som doposiaľ vedel tak jediný kto bol admin si bol ty. (sorry)

Tvoju časť si povedal ale nie tak agresívne ako na servery že si bol hrdina spravodlivosti tak tu je moja
Moju časť som vysvetlil do podrobna, a na nikoho som sa nehral mal som iba nervy, takže a určite na klauna by som sa nehral :)

A pôvodne nechápem ako je táto sťažnosť založená na mne keďže ja som vás "ignoroval" len vtedy keď som bol AFK pretože som si išiel na web nahodiť VIPko. (Za toto sa ti ospravedlňujem, máš pravdu s tebou to nemá nič spoločné.)

1:) kontroloval som logy riešil som to s vami
2.) upozornoval vás
3.) prišiel tvoj útok na mňa že som zbytočný a pritom som nebol pri tých situáciach ako popisuješ ale úplne iný admin
4.) všeobecne platí jasné nepísané pravidlo že keď sa mi niečo na servery nepozdáva nebudem adminovi nadávať a vôbec ho neprestanem rešpektovať len preto že sa tam prekrikujete jak malé deti spustené na ihrisko a neviem na ktorú stranu mi hlavá stojí pretože po mojom príchode viac hráčov mi hlásilo random nie len ty sám. Kontroloval som logy po každom dostali ste upozornenie kedže nebudem riešiť situáciu ktorú som nevidel a podľa logov to bolo všetko v poriadku až na jednotlivcov ktorých som upozornil.

1. Somnou si nič neriešil, a to som písal všade do chatu.
2. Upozorňoval? (Absolútne netuším o čom hovoríš) ak si tam nie kde rozprával tak sa ti ospravedlňujem. Nemôžem počuť všetko.
3. Ako hovorím, netušil som že tam je ešte jeden admin, čož je moja chyba. Ospravedlňujem sa, ale na moju obhajobu mohol niekto napísať že kto je admin. pýtal som sa to tam viac krát...
4. Absolútne rozumiem, a beriem porušil som pravidlo. (ak ti to urobí takú radosť, tak nech sa pačí môžeš mi dať mute na 12h.)

5.) Keď som ti povedal že ešte raz napíšeš veci podobné tomuto že dostaneš ban pokiaľ si neukľudniš svoj rožhavený hormon ktorý do teba počas tej hry vošiel tak dostaneš ban. na to si písal následovne veci ako uvidíme sa na forku. Takzvane zahral si sa na hrdinu ľudu na servery.

2021-01-18 18:36:59 užívaj fórum potom erwin :). Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_cg_skyscraper_2017_b1
2021-01-18 18:33:10 daj. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:33:09 dobre. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:33:09 hej. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:32:59 kedy. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:32:58 nahodne ?. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:31:14 a dám tam aj tvoju zbytočnosť :). Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:31:06 jasne neboj. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:52 budeš uvidíš :). Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:44 erwin čakaj fórum. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:18 to je všetko. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:14 mlč. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:30:06 neviem kto tu vála šunky. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:29:56 hej ?. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:29:49 erwin. Gamesites.cz ^ TTT # 2 | ! nôž! ws! rukavice ttt_hoodrat_gs1
2021-01-18 18:29:49 pekne.

Moja obhajoba: čuduješ sa? Predstav si, že si hráč. Dostaneš random nevieš kto je admin, admin chat neodpovedá. Čo urobí človek? + Po dlhšej dobe si traitor. Povedz mi čo urobíš? Budeš počúvať admina, ktorý riešil druhoradé veci, a prvoradé sú tam v tieni. + rozumiem porušil som ďalšie pravidlo, ale som iba človek a človek robí chyby. A nikto podľa mňa nemá nervy zo železa.

"Takzvane zahral si sa na hrdinu ľudu na servery." Toto si si mohol odpustiť, zahrať sa na tzv. hrdinu, ako vtipné. Poviem ti jednu vec, hral som sa presne na človeka na ktorého som mal nárok, na nahnevaného človeka ktorý mal nervy, že mu tam nikto nepomohol. (ak je to hranie sa na toho hrdinu servera, tak mi daj plaketu)

6.) Tiež som len človek a keď teraz niekde na chvíľu som v podstate "odbehol" pretože som si šiel aktivovať VIP tak určite teraz nebudem sedieť pri vás 20 minút pretože deti sa pustili z reťaze. Aktivoval som si VIP a vrátil som sa, pričom ste vy už tam išli po sebe a nadávali ste si demo sme pozerali spolu s pp kontrolom Jarypom a videli sme tvoje chovanie oproti druhým hráčom tiež nebolo iné.

Opäť a zase, nevedel som že tam je ešte kaskáder ako admin, "Tiež som len človek" neberiem stačilo napísať/povedať a ak si na tom demu to tam hovoril, tak sa ti hlboko ospravedlňujem ale prepočul som. "odbehol" stačilo to napísať, z mojich informácii čo som pozeral, tak si sa nezmienil o tom že si bol preč, takže ja som nemal vedieť ako že si bol preč.
" videli sme tvoje chovanie oproti druhým hráčom tiež nebolo iné." Keď mi dal ten chalan ešte jeden random, čož bol random bez žiadnych pochybností. Tak áno spustili sa mi nervy, neberiem ale už si pocítil taký ten feel, že tam máš admina a ten admin rieši úplne brand new veci, ale to že tebe dali random pred 2-4 kola do zadu tak to už nerieši. To že si tam nebol, je vec druhá o ktorej som nemohol vedieť. (To že si stál na mieste, neznamená že si musel byť preč od kompu) (to bola obhajoba na argument si si mohol všimnúť že som tam afkoval)

A keď sme už pritom nebol som tam jediný admin ktorý bol na servery bol tam Kaskadér ktorý bol aktívny keď ja práve som si nahadzoval VIPko. Takže ho poprosím nech sa sem vyjadrí a ukľudní ťa na duši. Pretože tvoje riešenie bolo následovne.

Toto je moja chyba neznalosť adminov. Za to beriem plnú zodpovednosť, absolútne bez problémov. Ale mám takú otázku, keď som tam písal, že "kto je admin?" tak mi nikto neodpovedal. Takže áno toto je úplne moja chyba, nevšimol som si že tam je ešte jeden admin. Ja si pamätám starý admin team. guhh, železo, tomík a týto ľudia. Takže za toto sa ti hlboko ospravedlňujem.

Áno tu si sa vyjadril krásne a spôsobilo na to aby s tebou bola vôbec hodná reč, no zváž si to či na servery si nemohol mať rovnaký prístup. Rovnaký prístup by si dostal aj ty a nedostal by si kick.
S týmito vetami s tebou úplne súhlasím. Mohol som sa chovať inak, ale moju osobnosť nezmeníš prepáč.

Toto je všetko, snáď som nič nepriehliadol. ak áno odpíš naspäť, za spätnú väzbu budem len a len rád. Diky
Uživatelský avatar
Slovenskyhrac
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 26 dub 2019, 17:30

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod Slovenskyhrac » 19 led 2021, 08:42

Pekne spísane uznávam, ale to že som riešil hráčov ktorý mi randomami spamovali mikrofon a následne kontrolovať logy aj nejaké kolá do zadu ten čas zaberie ale to asi ty vedieť nebudeš keďže sa v tebe ozval asi pocit "ja toho admina ruším" prepáč ale príde mi trapne a prehnané prosíkať tu o pozretie celého dema hoď sem časovanie predsa ty si tu v sťažnosti na admina a ja hodím vyčasovanie situácií keď ja som riešil minimalne dvoch naraz :D Išiel som postupne každého jedného riešiť a pokiaľ sám neuznávaš že tam bol riadny chaos ohľadom spamu chatu a mikrofonu tak neviem čo ti k tomu dodať pretože v podstate takto chceš chrániť sám seba. Po zhliadnutí dema s pp kontrolorom boli rozdané isté bany po zhliadnutí demo záznamu no ber v ohľad na to že keď sa sťažuješ "na random" ktorý potom tak či tak vrátiš a chceš aby s tebou to bolo riešené normálne tak k tomu rovnako pristupuj tiež sme len ľudia a nie psy po ktorých budete štekať ako sa vám zachce

"ja toho admina ruším" - Kde som to napísal? Pokiaľ viem, tak som tam max písal, že si zbytočný, a ideš na fórum. Nič viac nič menej. A to tiež na základe toho že sa mi žiadny admin, alebo niekto nevenoval myslene, tak že moje náhlasenia.

" Po zhliadnutí dema s pp kontrolorom boli rozdané isté bany po zhliadnutí demo záznamu no ber v ohľad na to že keď sa sťažuješ "na random" ktorý potom tak či tak vrátiš a chceš aby s tebou to bolo riešené normálne tak k tomu rovnako pristupuj tiež sme len ľudia a nie psy po ktorých budete štekať ako sa vám zachce"

Uznávam moja chyba random za random, je porušenie pravidiel.
+ Áno chápem, že ste iba ľudia. A že sa mohlo stať, že ste prepočuli, alebo nevideli moje náhlasenia. Dobre toto úplne chápem beriem kapitola uzavretá.

Ale úprimne, ja mám voice chat na 0.2. + Mám zapnutý spotify, takže je tiež možné a možno pravdepodobnejšie, že som ja vás prepočúl.

Že na vás "štekať". Pokiaľ viem, tak som tam nekričal. max písal, a ak ti to prišlo ako hovoríš "štekanie" tak sa ti hlboko ospravedlňujem. Myslel som to inak.
Uživatelský avatar
Slovenskyhrac
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 26 dub 2019, 17:30

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod Slovenskyhrac » 19 led 2021, 08:59

Zdravým,
Jako první věc bych chtěl jen říct že na serveru bylo celkem hodně lidí, co psali že dostali random, nebo někdo baitil a dával random hity. Štěkali jste tam po sobě jako psi a v tom ruchu jsem rozhodně nemohl všechno slyšet.

Po 1. chápem, bol tam hurikán. Na to nemám čo povedať, je to pravda. Ale na moju obhajobu, písal som tam, a to si mohol vidieť, ale dobre úplne chápem, proste nemáš oči všade. " co psali že dostali random" pokiaľ viem tak max 3 ľudia. uwu lucy, a .idc a ja. To podľa mňa nebol až taký

Hned jak ze začátku píšeš že ti dal někdo hit. Je možné že jsem to hledal a nevšiml si toho a nebo že jsem to vůbec nehledal, protože jsem řešil třeba něco jiného.

Jasné, chápem proste môže sa stať, nie si robot alebo niečo.

Nebudu odpovídat na zprávy typu: Je tu admin? Admine? ... Pokud něco chcete tak rovnou pište dotaz nebo to co se stalo je strašně otravné a zbytečné, aby jsme vám na to ještě odpovídali. Pokud napíšeš hned dotaz ušetříš tím čas nám a my se rovnou můžeme tím třeba zabívat.

Áno, toto som si uvedomil po napísanom, príspevku. Že napísať mi na kto je admin. Je ochota a vôbec nie povinnosť. V tomto ťa teda neberiem za zlého. (Keby že niekto že si tu teraz prekrývam, tak nie iba som to zle vtedy napísal. Moja chyba.)

Toho randomu co jsi dal hned po začátku kola si něšlo nevšimnout. Já jsem situaci přesně nepostřehl, ale jak si řekl že borec předtebou zabil ino tak mi bylo jasné že kecáš a proto jsi dostal -25.

Aj toto beriem, úplne v pohode boli tých -25. Nikde som nenapísal, že boli neprávom. Ak, áno tak screen.

Jak už jsem psal nahoře bylo vás moc co po nás chtěli něco, tak jsme po konci mapy s Erwinem a Jarypem koukli na demo a z dema jsme dořešili věci, které byli na ban.

Úznavám opäť a zase, toto bola moja chyba. Keď, že nepočúvam moc voice chat. Skôr chat čítam. Takže v tomto sa tebe a erwinovi, chcem hlboko ospravedlniť. Takže a stíhať tie to všetky veci musí byť náročné, takže úplne vás beriem.

Je pravda že kdybych se soustředil na jednu situaci kde padl random/baiting/random hit tak bych toho vyřešil asi víc, jenže jsem chtěl vždy vyřešit to nejaktuálnější a to byla chyba za což se omlouvám.

No, súhlasím s tebou, že je efektívne riešiť vždy to najnovšie. Z mojej strany bola chyba urobiť tento príspevok, pretože na 90% to bolo z nervov. Príznavam, že mal som nervy, ale na obhajobu, z mojej strany boli odôvodnené, a skúste mi povedať, že boli zbytočné. Možno kapičko boli.
Uživatelský avatar
Slovenskyhrac
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 26 dub 2019, 17:30

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod Slovenskyhrac » 19 led 2021, 09:02

Týmto príspevkom, sa chcem ospravedlniť, že tento príspevok na fórum, bol úplne zbytočný.
Takže sa týmto chcem Hlboko zo srdca ospravedlniť. Ktorý bol v tejto situácii úplne nevinný.
Erwinovi


Uznávam táto celá diskusia, je na základe. Iba mojich nervov, + tak trocha pozornosti.
Ďakujem každému adminovi, čo sa podielal na tomto príspevku.
Môžte ho uzavrieť. Ak, teda chalani ešte k tomu nechcú niečo dodať.
Uživatelský avatar
Slovenskyhrac
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 44
Registrován: 26 dub 2019, 17:30

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod erwin » 19 led 2021, 09:20 VIP

Nervy vždy spuštač zbytočných diskuzií. Ja ti to zoberiem ako si to napisal teraz len nezabudni keby sa na servery takto chováš aj keby to šlo na druhú mapu aj tak by som vyriešil všetky situácie vždy to tak robím. za mňa všetko
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Erwin // ingorácia

Příspěvekod GuHHH666 » 19 led 2021, 13:33 VIP

Vidím že jste si tu vše vyříkali/vysvětlili, sám si napsal, že je vše vyřešené, takže tedy

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků