I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Etpou / 1

Příspěvekod FrogTrainer » 22 lis 2022, 18:07 VIP

1 / Etpou

Říkám ať jdou do boxu po cestě box zavřu a cápek se nalepí z boku (tak ho logicky zajebu). Tak si s adminem začneme povídat o tom kde má být (:. Podle mého má být nalepenej na vchodu do boxu aby až se box otevře může jít dovnitř. Admin říká že má být v normální vzdálenosti.

Chytej 7:9

Jestli má reálně být v nějaké vzdálenosti tak sry. Ale nevidím důvod proč by neměl čekat před boxem aby mohl jít dovnitř.
Hope you step on lego brick. :)


Skúsenosti s CS:GO: Mám, uvedené viď vyššie 13 rokov.
Hra byla vydána 21. srpna 2012 k dispozici na Windows, OS X a na platformách Steam, Xbox Live Arcade.
Uživatelský avatar
FrogTrainer
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 60
Registrován: 11 úno 2021, 11:15
Bydliště: Město perníku (Ustí :) )

[V] Etpou / 1

od Rumcajz » 22 lis 2022, 18:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Město perníku (Ustí :) )

Re: Etpou / 1

Příspěvekod Etpou » 22 lis 2022, 19:42 VIP

Čau,

na tuto situaci jsem se ptal vyššího admina a dostal jsem za pravdu.

Pokud vězni dostali příkaz, který je po chvilce nesplnitelný, vězni mají dojít k místu kam mají jít (v tomto případě box) a zůstat v rozumné vzdálenosti od toho místa (to ale neznamená, že ten box mohou pak celý obcházet). To stejné platí např. na mapě minecraft party, kde když ti zmizne most do barviček, tak nezačneš běhat kolem těch barviček ale zůstaneš v místech toho mostu) v tomto případě byl hráč kousek od vchodu a nikam ti neutíkal, tak nechápu proč bys ho zabíjel.
Uživatelský avatar
Etpou
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 119
Registrován: 16 bře 2022, 14:19

Re: Etpou / 1

Příspěvekod FrogTrainer » 22 lis 2022, 22:08 VIP

Etpou píše:Čau,

na tuto situaci jsem se ptal vyššího admina a dostal jsem za pravdu.

Pokud vězni dostali příkaz, který je po chvilce nesplnitelný, vězni mají dojít k místu kam mají jít (v tomto případě box) a zůstat v rozumné vzdálenosti od toho místa (to ale neznamená, že ten box mohou pak celý obcházet). To stejné platí např. na mapě minecraft party, kde když ti zmizne most do barviček, tak nezačneš běhat kolem těch barviček ale zůstaneš v místech toho mostu) v tomto případě byl hráč kousek od vchodu a nikam ti neutíkal, tak nechápu proč bys ho zabíjel.


K tím pádem vyřešeno (:

a tady je nějaký emoji je mi to k ničemu Druh: Smile
Kód pro aktivaci: KY6X-MW10-XD7H-GFH6
Hope you step on lego brick. :)


Skúsenosti s CS:GO: Mám, uvedené viď vyššie 13 rokov.
Hra byla vydána 21. srpna 2012 k dispozici na Windows, OS X a na platformách Steam, Xbox Live Arcade.
Uživatelský avatar
FrogTrainer
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 60
Registrován: 11 úno 2021, 11:15
Bydliště: Město perníku (Ustí :) )

Re: Etpou / 1

Příspěvekod Evangelista » 26 lis 2022, 19:24 VIP

Ahoj,
v této situaci bych řekl, že ho simon zabít může, ale nemusí. V případě, kdy se zavře box během plnění příkazu, tak se mají vězni zdržovat v rozumné vzdálenosti od vchodu do boxu. Podle toho, co jsem viděl na videu, tak byl za mě hráč od vchodu už moc daleko a rozhodně bych to nebral jako rozumnou vzdálenost. Každý z vás si musí umět určit tuto rozumnou vzdálenost sám a pokud se simon rozhodne, že mu to už vadí, tak bych jeho rozhodnutí nějakým způsobem respektoval.

Aby zde nevznikala nějaké nedorozumění, tak se vám pokusím vysvětlit, jak si tuto rozumnou vzdálenost určit. Vězeň by se měl zdržovat v takové blízkosti, aby simon mohl rozeznat, jestli ten příkaz plní, nebo ne

Vyřešeno
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků