Potřebujete poradit? Ptejte se zde

Faceit

Příspěvekod Zmrzlinar » 22 pro 2020, 14:30

Ahoj chtěl bych se zeptat nevíte co stím když jsem zapoměl heslo od emailu a ted se nemužu změnit heslo ani na faceitu? Ale když jsem psal na podporu vše jsem o sobě napsal ale stejně prostě mi ho nechtějí dát někdo nějaké rady nebo tak ?
,,Go for your goal, nothing can stop you if you really want to''
https://steamcommunity.com/id/repicek
Uživatelský avatar
Zmrzlinar
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 25 srp 2017, 10:46
Bydliště: Mělník

Faceit

od Rumcajz » 22 pro 2020, 14:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Mělník

Re: Faceit

Příspěvekod ericek111 » 22 pro 2020, 16:27

Skôr by ma trápilo zabudnuté heslo na e-mail ako na FaceIt. Ale vezmi si to z ich strany:

To: FaceIt podpora
From: ericek111

Čaute, ja som Zmrzlinár, fakt. Zabudol som heslo od e-mailu a od FaceIt účtu. Fakt som to ja, Zmrzlinar, pls resetujte mi heslo. Diky.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků