Zde můžete najít rady a návody k hře CS2.

[Vyřešeno] failed to lock vertex buffer

Příspěvekod lokomotore » 28 úno 2021, 19:57

Druh vašeho zařízení ? Stolní pc
O Jaký problém se jedná? Při načítání mapy to spadne a hodí to hlášku: failed to lock vertex buffer in CMechDX8::LockVertexBuffer
Možná příčina ? těžko říct...Dřív mi goučko šlo, přestalo mě bavit, tak jsem ho odinstaloval (cca 5-6let zpět).Mezitím samozřejmě přechod na win10.
Jak dlouho problém přetrvává? Goučko jsem dnes znova stáhnul a aktualizoval, mám directX 12, ovladače nvidia ke grafice (geforce 210) aktaulizovány také dnes.

Netuším, kde je chyba. Měnil jsem i grafické nastavení, rozlišení...nic pořád nejde
Předem děkuji za reakce
lokomotore
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 úno 2021, 19:42

[Vyřešeno] failed to lock vertex buffer

od Rumcajz » 28 úno 2021, 19:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: failed to lock vertex buffer

Příspěvekod Bestch » 01 bře 2021, 01:15

Ahoj,
skús vyskúšať tento postup
Uživatelský avatar
Bestch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 29 led 2014, 18:48

Re: failed to lock vertex buffer

Příspěvekod lokomotore » 01 bře 2021, 13:42

Zkusil jsem se připojit na komunitní server, konkrétně na awp server, stáhlo mi to nějakou menší mapu a šlo hrát. Když jsem se zkusil připojit na jiný server, třeba na dust2, tak to spadlo.
Zkusil jsem ten návod a nepomohlo. Nevím, jestli se chyba týká ovladače grafické karty nebo directx. Jestli s mám pořídit novou kartu (tuhle mám 8 let), šlapalo jak csko, tak dota2. Kdyby měl někdo nějaký nápad, budu určitě za něj rád :)
lokomotore
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 úno 2021, 19:42

Re: failed to lock vertex buffer

Příspěvekod Bestch » 01 bře 2021, 16:35

Ahoj,
možno teda nemáš všetky drivery aktualizované, tým pádom vyskúšaj stiahnúť Driver Booster,
alebo si skús vymazať v zložke hry tú konkrétnu mapu, možno ti ju stiahlo nejako zle.
Uživatelský avatar
Bestch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 29 led 2014, 18:48

Re: failed to lock vertex buffer

Příspěvekod viper9cz » 02 bře 2021, 13:27

Ahoj, sice to možná není moc velká rada, ale doporučoval bych novou grafiku, na 210 si CS:GO ani nezahraješ..
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
viper9cz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2021, 15:18

Re: failed to lock vertex buffer

Příspěvekod ericek111 » 02 bře 2021, 14:27

GT 210 je 12 rokov stará grafika, ktorá mala nahradiť GeForce 9400. To už je pomaly kúsok do múzea.

Hra Ti crashuje, lebo máš málo videopamäte. Povoľ texture streaming v nastaveniach, pridaj do parametrov spustenia (knižnica > pravým na CSko > Properties) "+mat_queue_mode 2 -novid".

A samozrejme zavri všetky programy, ktoré absolútne nepotrebuješ a zakáž Windows Aero, ak máš povolené.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: failed to lock vertex buffer

Příspěvekod lokomotore » 04 bře 2021, 18:47

Dřív mi to na té grafice šlo. Každopádně mám teď Geforce GT 720 2GB, chybu mi to už nehází, celkově to lépe nabíhá a hra běží o dost čistěji (odzkoušeno na komunitním serveru). Každopádně dal jsem si nenáročný mod dust2,3x p osobě mě to nechtělo připojit, pak se to povedlo - rychlejší načítání, ale nakonec mi to uplně droplo, ale bez jakýkoliv chybový hlášky. Možná zkusím znova nainstalovat csko. Každopádně díky za rady
lokomotore
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 úno 2021, 19:42

Re: failed to lock vertex buffer

Příspěvekod lokomotore » 05 bře 2021, 22:25

zkusím nakonec reinstal win 10 a rovnou přechod na 64bit, což by mohlo udělat svoje, mám 6 GB Ram, tak ať je to využitý.
lokomotore
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 úno 2021, 19:42

Re: failed to lock vertex buffer

Příspěvekod lokomotore » 06 bře 2021, 22:30

lokomotore píše:zkusím nakonec reinstal win 10 a rovnou přechod na 64bit, což by mohlo udělat svoje, mám 6 GB Ram, tak ať je to využitý.


tak nakonec vyřešeno tímto způsobem :)
lokomotore
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 úno 2021, 19:42


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník