Porušuje nekdo pravidla na Aim serverech? Sdělte nám to zde.

[V] FEEji

Příspěvekod REDQOO » 22 zář 2022, 09:10 VIP

Nick hráče: FEEji
SID hráče: STEAM_0:1:541415754
Screen statusu: https://ctrlv.cz/DAVf
Přibližný datum a čas: Dnes okolo 9:30 do 10h
Popis situace: zkrátka provokoval, s někým se tam hádal urážel apod... Okolo té 9:20-40, tohle co jsem poslal je sice na ani ne 10min mute ale v době tam byl nějaký admin a nic neřešil ty hádky v logu si ty hroty určitě najdete což nad 10 minut je :)
Důkaz: https://ctrlv.cz/BYCj
„Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“
Albert Einstein
Uživatelský avatar
REDQOO
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 179
Registrován: 04 říj 2016, 16:38
Bydliště: Pardubice

[V] FEEji

od Rumcajz » 22 zář 2022, 09:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Pardubice

Re: FEEji

Příspěvekod REDQOO » 22 zář 2022, 09:17 VIP

To neustálé spamovani REDQOO neberu jako provokaci, ale myslím ten zbytek, Maďar apod...
„Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“
Albert Einstein
Uživatelský avatar
REDQOO
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 179
Registrován: 04 říj 2016, 16:38
Bydliště: Pardubice

Re: FEEji

Příspěvekod tibcrois » 22 zář 2022, 10:07 VIP

Zdravíčko,

za tohle, co si dodal bych nebanoval, maximálně kdyby se to stupňovalo, tak 10min, což se v pp nebanuje.

Do pp se budou dodávat celé screeny ne jen části vytržené z kontextu, kde není vidět, co tomu předcházelo.
Obzvlášť u tebe, kde mi na tebe přišlo pár referencí, že často vyvoláváš hádky a pak je tu nahlašuješ nebo řešíš jen nějaký jedince a ostatní ne.

Pokud si tedy trváš na tom, že by hráč měl dostat víc než 10min, dodej dostatečný důkaz v podobě CELÉHO SCREENU nebo nejlépe dema/v tomto případě může být i video, kde je vidět, co se tam dělo.

Prozatím tedy nedostatečné.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: [V] FEEji

Příspěvekod REDQOO » 22 zář 2022, 10:27 VIP

Ani jedna z PP které mám nejsou vyvolané mnou, žádné jsem nikdy nevyvolal a nevyvolávám. Sám je zkoušín kroitit takže asi takhle :)

e.by tib: v tom případě admini to vidí asi jinak
„Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“
Albert Einstein
Uživatelský avatar
REDQOO
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 179
Registrován: 04 říj 2016, 16:38
Bydliště: Pardubice

Re: [V] FEEji

Příspěvekod REDQOO » 22 zář 2022, 10:30 VIP

Demo ani video nemám. Vždy sem dám takovyhle odtržené případy. Vy máte log takže co už.
Jako někomu psat drž p***, Maďare mi nepřijde na to mit jen 10 minutový mute, když je někdo nevychovaný dítě.

A že obvzlast u mě? Chtělo by to pro příště víc než jen slova že něco vyvolávám :D Pač nikdy nic takového nebylo :D :D
„Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“
Albert Einstein
Uživatelský avatar
REDQOO
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 179
Registrován: 04 říj 2016, 16:38
Bydliště: Pardubice

Re: [V] FEEji

Příspěvekod tibcrois » 22 zář 2022, 11:00 VIP

REDQOO píše:Demo ani video nemám. Vždy sem dám takovyhle odtržené případy. Vy máte log takže co už.
Jako někomu psat drž p***, Maďare mi nepřijde na to mit jen 10 minutový mute, když je někdo nevychovaný dítě.

A že obvzlast u mě? Chtělo by to pro příště víc než jen slova že něco vyvolávám :D Pač nikdy nic takového nebylo :D :D


Můžeš si stáhnout hltv demo, které najdeš na našich stránkách. Následně vyčasovat a ukázat, že hádku jsi nevyvolal, s kým se tam hádal a dotyční si vyslouží třeba i delší ban.

"drž pi*u" není ani na tvém dodaném screenu. Z tvého screenu není poznat, za co by měl být dotyčný zabanován, prakticky nic tam není, jen jeho prupovídky, které by se daly brát za spam.
Ty máš dodat dostatečný důkaz na zabanování a ne aby já/pp admin hledal dema, hlstats a dělal práci za tebe.

Jeho hlstats - popíšu ti jak to chodí jo? Po prvním slovíčku ho upozorníš, kdyby nepřestal dostal by kick a kdyby pokračoval dostal by 10min. Za maďara dávat ban nebo dávat delší ban jak 10min opravdu dávat nebudu.

Pokud potřebuješ ještě něco vysvětlit (co máš a nemáš nahlašovat), neváhej mě kontakt do PM a mile rád ti vše vysvětlím. :)

Vyřešeno, lock.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14


Zpět na Aim Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků