Sem směřujte své návrhy na vylepšení serveru

[V] FIB

Příspěvekod Filis93CZ » 01 úno 2020, 13:32

Popis nápadu/návrhu/změny: Odstranil bych FIB nebo bych to dal aspoň někomu, kdo je schopný. A ne, aby z toho byla dopravní policie. Navíc tu frakci jsem viděl aktivní naposledy v den vzniku.
Čeho se návrh týká: Všemi milováne FIB :)
Doplňující informace (obrázky, a další, co nám pomůže se orientovat): https://gyazo.com/be70398b6f0955c135d8c69a0f803e89
udelej dab?? DAB DAAAAAAAB zdravim kolegoooooo
Uživatelský avatar
Filis93CZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 21 črc 2019, 15:22

[V] FIB

od Rumcajz » 01 úno 2020, 13:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: FIB

Příspěvekod sSwizzyCze » 01 úno 2020, 13:52 VIP

Přestalo tě bavit lhaní a nadávání do pokecu, tak to píšeš sem? No dobře.

dal aspoň někomu, kdo je schopný.


Jestli tím směřuješ na mě, že jsem neschopný, tak si to odpusť ;) Komu bys to dal? Sobě? :lol:

ne, aby z toho byla dopravní policie.


Věčně si stěžujete ooc na nějaké chyby, ale problém je, že za celou dobu, co to FIB aktivně hraji si nikdo ic nestěžoval, nechápu tedy, jaký je smysl této připomínky.
Dopravní policie z toho nikdy nebyla :D Nechce se mi hledat má odpověď tobě na Discordu, kde jsem ti to jasně vysvětlil, sám dobře víš, co jsem ti tam psal.

Navíc tu frakci jsem viděl aktivní naposledy v den vzniku.


Opakuji se, já tam hraji každý den, ano poslední 2 dny jsem tam nebyl, důvodem byla kratičká pauza od RP, do toho ti ale nic není. Celkově jako frakce máme málo zaměstnanců, kteří mají také své problémy a zájmy a nevěnují se RP jako ty 24/7, minimálně jeden další člověk tam se mnou je aktivní denně.

Screen opět navazuje na mou odpověď o něco výše a taktéž na tvé stížnosti do pokecu na Discordu, jasně jsem ti psal, že toto byla chyba v RP, která se stala první den hraní FIB, proč jsi si nepřišel stěžovat, nebo jsi to neřešil dále mi je ale nadále záhadou.



- Švestka 8-)
„Per aspera ad astra“
Uživatelský avatar
sSwizzyCze
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1016
Registrován: 03 dub 2016, 18:47

Re: FIB

Příspěvekod TheRohlikar » 01 úno 2020, 13:56

Ahoj,

psát do návrhů něco takového vůbec nechápu. To zaprvé.
Zadruhé ... FIB měla možnosti jako dávat pokuty, atp. Vše jsme se Švestkou upravili, vyřešili a aktuálně se věnují pouze "vyšetřování". Mám pro ně v plánu dalších spoustu věcí, takže se neboj, že by z nich byla dopravní policie.

Btw. Co se týká toho, kdo je a není schopný, mám pocit, že zrovna ty bys o tom neměl nic psát, vzhledem k banlistu :)
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04


Zpět na Návrhy na vylepšení serveru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků