Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Flame

Příspěvekod byLife » 13 čer 2019, 04:54 VIP

Nevím jak vám, ale mě osobně vadí, že hráči ve Flame spamuji pořád :twisted:, je to v každém příspěvků několikrát, případně jen citují příspěvek nad sebou
Jako jo, hráči si můžou psát co chtějí, ale když někdo vloží smysluplné téma a poté ho spamuji pouze tímhle, tak co si ten hrac na myslet, když jinde to téma vlastně ani založit nemůže
Co ještě jedna podsekce, kde by se prostě nemohlo takhle blbě spamovat?
Třeba to ani nějak velký problém není, jen je to prostě strašně debilní dle mě, ale třeba si to myslím sám :D
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Flame

od Rumcajz » 13 čer 2019, 04:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Flame

Příspěvekod whiter » 13 čer 2019, 05:43

byLife píše:Nevím jak vám, ale mě osobně vadí, že hráči ve Flame spamuji pořád :twisted:, je to v každém příspěvků několikrát, případně jen citují příspěvek nad sebou
Jako jo, hráči si můžou psát co chtějí, ale když někdo vloží smysluplné téma a poté ho spamuji pouze tímhle, tak co si ten hrac na myslet, když jinde to téma vlastně ani založit nemůže
Co ještě jedna podsekce, kde by se prostě nemohlo takhle blbě spamovat?
Třeba to ani nějak velký problém není, jen je to prostě strašně debilní dle mě, ale třeba si to myslím sám :D


nn :D
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: Flame

Příspěvekod byLife » 13 čer 2019, 06:42 VIP

Přece jen někdo napíše téma, které není ohledně žádné hry, ts a tak to hodí do Flame, protože to je víceméně jediné místo kam to může dát
Minule měl někdo zájem si vymazlit auto, napsal o jaký jde model a co s tím asi udělá, otázka zněla něco ve smyslu, jestli by na tom někdo něco změnil, přidal.. Nějaké nápady..
A jediné čeho se mu dostalo bylo milion smajlíků a citaci
No a tak je to s každým tématem
Nemůže se prostě udělat ještě jedna sekce, kde by bylo zakázané spamkvst a hráči, nebo i zbytek lidi co třeba jen tak přijdou měli kam psát témata, co se nikam nehodí?
Takhle totiž ten Flame nemá ani význam, nic než spam, i když o tom vlastně Flame je.. Ale i tak by se to nemuselo takhle přehánět, stačí se do té sekce podívat....
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Flame

Příspěvekod UnyversaL » 13 čer 2019, 08:03 VIP

By bylo nejlepší smazat ty nejvíce spamované topicy a tím by se těm spamerům srazily příspěvky třeba o 400, jak to tak někdy vidím. :)
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Flame

Příspěvekod Evis » 13 čer 2019, 08:11

byLife píše:Nemůže se prostě udělat ještě jedna sekce, kde by bylo zakázané spamkvst a hráči, nebo i zbytek lidi co třeba jen tak přijdou měli kam psát témata, co se nikam nehodí?
Takhle totiž ten Flame nemá ani význam, nic než spam, i když o tom vlastně Flame je.. Ale i tak by se to nemuselo takhle přehánět, stačí se do té sekce podívat....

No, o tom internetový pojem flame sice není,
Kód: Vybrat vše
Flaming is the online act of posting insults, often laced with profanity or other offensive language on social networking sites
ale zde na fóru má caption:
Kód: Vybrat vše
Všechno ostatní, co se jinde nehodí

Bohužel jsem si jednou přečetl pouze název fóra, napsal jsem whiterovi co si o něm myslím a koukám na mě stížnost... :lol: :lol: k mému podivení sekce flame vůbec není k tomu, za co se vydává, takže se jí prostě vyhýbám.

Pravidla fóra ani jednotlivých sekcí jsem nikde nenašel, tak se ptám, kde teda jsou? Bez toho si tu víceméně může každý psát co chce a každé zamezení na fórum je víceméně jenom subjektivní pocit banujicího admina. :D To, že sekce flame postrádá smysl ví na tomto fóru naprosto každý a nějaký popis fóra je tady upřímně úplně od věci, protože u téhle sekce je naprosto nicneříkající. Každopádně jsem pochopil, že ta sekce není o tom vést smysluplnou, nemoderovanou diskusi, kde by se mohlo mluvit od análního sexu po druhou světovou válku :D ale prostě čistě na spam fóra a hunt počtu příspěvků... a vlastně jsem si doteď myslel, že jsem jediný, komu to přijde jako naprostá hloupost.
Jinak ano, máš pravdu, že není kde vést "normální" i normální diskuse. Proto bych tuhle sekci nechal pro čistě pro ty 3-4 lidi, kteří si tam huntí příspěvky a založil novou sekci, kde si pisálci jako ty můžou vylít srdíčka a pokecat s random týpkama na internetu.. :lol:

@UnyversaL, i když ten topic smažeš, počet příspěvků by jim měl zůstat stejný. ;)

e. Uny - nejsem si jistý, ale když jsem si maznul nějaký topic, tak mi to snad i odebralo.
positive
mental
attitude
Uživatelský avatar
Evis
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 409
Registrován: 21 říj 2018, 20:06

Re: Flame

Příspěvekod byLife » 13 čer 2019, 10:12 VIP

UnyversaL píše:By bylo nejlepší smazat ty nejvíce spamované topicy a tím by se těm spamerům srazily příspěvky třeba o 400, jak to tak někdy vidím. :)


Já pokaždé prochazim fórum skrz aktivní příspěvky a tak vidím prakticky celé fórum, kde kdo píše
Pravidelně někdo spamovalo do sekce Flame, až jsem se na to zaměřil a vidím co vidím
Témata bez odpovědi, jen plná spamu atp.
Nevím jestli by tohle pomohlo

Evis píše:No, o tom internetový pojem flame sice není,
Kód: Vybrat vše
Flaming is the online act of posting insults, often laced with profanity or other offensive language on social networking sites
ale zde na fóru má caption:
Kód: Vybrat vše
Všechno ostatní, co se jinde nehodí

Bohužel jsem si jednou přečetl pouze název fóra, napsal jsem whiterovi co si o něm myslím a koukám na mě stížnost... :lol: :lol: k mému podivení sekce flame vůbec není k tomu, za co se vydává, takže se jí prostě vyhýbám..


Pokud je tohle definice slova Flame a měla by sekce takto fungovat, někde je chyba
Navíc je tam psané,, všechno ostatní co se jinde nehodí".. Nevím jestli to pár lidí vzalo jako Jb doslovně a teď si veselé soamuji, protože se to jinde nehodí, avšak to bylo dle mého myšlene tak, že se zde budou řešit a psát věci, co jinde psát nemůžeš, žádný spam a podbne hovadiny.


Evis píše:Jinak ano, máš pravdu, že není kde vést "normální" i normální diskuse. Proto bych tuhle sekci nechal pro čistě pro ty 3-4 lidi, kteří si tam huntí příspěvky a založil novou sekci, kde si pisálci jako ty můžou vylít srdíčka a pokecat s random týpkama na internetu.. :lol:

Pisalci, to je divný slovo :lol:
Ale ano, já rád píšu a bavím se a ostatnima, ať už na fóru nebo na ts a někde zahájit konverzaci co se netýká žádných her a podobně se prostě nikde pořádně nedá, nebo dá, ale stejně driv nebo později se k tomu dostanou oni spameri, protože to bude v sekci Flame
Jediné co mě napadlo tak je to, že bych napsal třeba do poradny něco ve smyslu,,ahoj, dnes píšu test a je tam otázka, jak vznikl vesmir.. Pomůžete mi prosím? "
To už by možná šlo :D


@Elvis i když ten topic smažeš, počet příspěvků by jim měl zůstat stejný. ;)
e. Uny - nejsem si jistý, ale když jsem si maznul nějaký topic, tak mi to snad i odebralo.

Co já vím, tak když se něco ve fóru promazalo tak jsem měl pocit, že mi nějaký ten příspěvek utekl :D


Hlavne od čeho ta sekce vůbec je, když tam lidi teď převážně spamuji?
Chápu, kdyby ti lidi co to dělají dostali nějaké napomenutí, Ban, nebo se jim příspěvky smazali.. Ale takhle?
Se podíváš do té sekce a protoci se ti panenky
Taky tam asi začnu jen tak citovat příspěvky, když s tím nikdo nic nedělá

Já bych prostě Flame udělal tak jako psal Elvis, hodně se mi líbí ta definice toho slova.
Ale co bych udělal já, tak na tom nesejde, záleží na ostatních
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Flame

Příspěvekod BaByBoSs » 13 čer 2019, 12:29 VIP

Podla mňa stačí iba lockovať vyriešené tématy ;) ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Flame

Příspěvekod byLife » 13 čer 2019, 12:41 VIP

BabyBoos píše:Podla mňa stačí iba lockovať vyriešené tématy ;) ;)



Jo, přesně o tom tady je řeč.. :)
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Flame

Příspěvekod UnyversaL » 13 čer 2019, 13:11 VIP

BabyBoos píše:Podla mňa stačí iba lockovať vyriešené tématy ;) ;)


Podle tebe.
Uživatelský avatar
UnyversaL
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 633
Registrován: 31 říj 2015, 01:03

Re: Flame

Příspěvekod ANGEEL » 13 čer 2019, 13:14 VIP

Mít co nejvíce příspěvků je pořád trendy?
A sakra.. Asi se zastavila doba..
27.12.2014 - ALL FURIEN
1.3.2015 - přístup do BL
1.3.2016 - CHH
Uživatelský avatar
ANGEEL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3452
Registrován: 29 lis 2013, 17:46
Bydliště: Liberec

Re: Flame

Příspěvekod byLife » 13 čer 2019, 16:23 VIP

ANGEEL píše:Mít co nejvíce příspěvků je pořád trendy?
A sakra.. Asi se zastavila doba..


Hlavne třeba gsteezee kvůli tomu vytahuje příspěvky z roku 2013 například..
Nevím, mě to prostě leze krkem
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Flame

Příspěvekod Derakh12 » 13 čer 2019, 20:48 VIP

Má pravdu. Jednak se někdo na něco chce optat a nebo potřebuješ něco v tom Flame topiku najít a musíš se proklikávat xxx stránkama citace 1 příspěvku, protože blbci jako je whiter nebo gsteeze nedělají nic jiného než spamují a nic rozumného z nich zatím nevypadlo...
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Flame

Příspěvekod whiter » 14 čer 2019, 05:45

Jsem rád, že to některé pěkně sere, mi řekni co prosím tě v tý flame sekci chceš najít? Jestli tam hledáš nějaké důležité informace, tak to good luck
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: Flame

Příspěvekod zima » 14 čer 2019, 07:50

Mať extra tému pre extra diskusie s určitými pravidlami je dobrý nápad. Hlavný problém je ale ten, že sem chodí strašne málo ľudí, ktorých by to oslovilo. Pamätám si ako Rohlík v A-sekcii založil tému kde, chcel pomôcť a poradiť tým čo by chceli študovať v zahraničí (alebo nejak tak), keďže on s tým mal skúsenosti. Samozrejme sa to zvrhlo do úplne inej roviny, lebo prienik témy s osadenstvom portálu bol nijaký. Mno a to bol len jeden príklad za všetky :D
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Re: Flame

Příspěvekod zima » 14 čer 2019, 07:53

Mať extra tému pre extra diskusie s určitými pravidlami je dobrý nápad. Hlavný problém je ale ten, že sem chodí strašne málo ľudí, ktorých by to oslovilo. Pamätám si ako Rohlík v A-sekcii založil tému kde, chcel pomôcť a poradiť tým čo by chceli študovať v zahraničí (alebo nejak tak), keďže on s tým mal skúsenosti. Samozrejme sa to zvrhlo do úplne inej roviny, lebo prienik témy s osadenstvom portálu bol nijaký. Mno a to bol len jeden príklad za všetky :D
ADMIN CS ALL CTF & PC SUPPORT & GO SUPPORT
Uživatelský avatar
zima
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2065
Registrován: 24 led 2013, 09:15

Další

Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků