Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] fredy/unban

Příspěvekod FR3DYKRUGR » 31 bře 2020, 14:00

Zdravím vás, jak správně píšete na úvodní stránce že pokud jsi myslím že je můj ban neoprávněný, tak přesně toto jsi myslím. Ban mi udělil ( fandasliz ) . Děkuji za dúkazi a vaše přezkoumání.
FR3DYKRUGR
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 bře 2020, 13:57

[V] fredy/unban

od Rumcajz » 31 bře 2020, 14:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: fredy/unban

Příspěvekod BeastBelino » 31 bře 2020, 14:12 VIP

Skús to napísať podľa vzoru žiadosti o ub
Moje zaľúbi- dievčatá,chlast automaty
Uživatelský avatar
BeastBelino
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 405
Registrován: 15 led 2015, 14:38
Bydliště: Senica

Re: fredy/unban

Příspěvekod FR3DYKRUGR » 31 bře 2020, 15:18

Nevím co si mám o tvé odpovědi myslet .Věřil jsem že lidi mají nějaké iq ale evidentně to musím psát jako pro málé děti.
fandasliz/survival/cheaty
fredy
Random těžím random ban. Já nevěděl že když Náhodou narazím na diamant, který jsi občas raději kupuji protože mě to nebaví těžit a náhodou jsem těžil protože jsem se k smrti nudil,TAK ZA TO DOSTANU BAN. Proto chci unban UNBAN BYCH PROSIL
A DŮKAZ !!!!!!!!!!!!! Děkuji
a je mi uplně jedno co vy jsi myslite že by co by kdyby chci vidět jak mě někdo spektoval neboli na mě koukal live a šlo vidět že jsem čuměl do země a doslova vyhlížel vaše DIAMANTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doufám že toto je pochopitelný text že chci ten unban DĚKUJI
FR3DYKRUGR
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 bře 2020, 13:57

Re: fredy/unban

Příspěvekod fandasliz » 31 bře 2020, 16:01 VIP

Ahoj, zabanoval jsem tě za x-ray, zde dodávám důkaz: https://www.youtube.com/watch?v=W6ds1sQJSW8.
Těžil jsi pomocí x-raye a po těžení jsi po sobě téměř vše zastavěl, což ti ale nepomohlo. Video je sice trochu delší, ale místy je tam vidět, že tvoje cestičky směřují přímo k diamantům a k ostatním rudám, i když jsi o nich nemohl vědět.
Zde je ještě odkaz na banlist, který si nedodal: https://mc.gamesites.cz/ban/11218/detail.
Uživatelský avatar
fandasliz
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 989
Registrován: 06 led 2014, 14:22

Re: fredy/unban

Příspěvekod FR3DYKRUGR » 31 bře 2020, 21:36

Pánové nevím co teda vidíte :D celkem se směju ale o tom přece tahle hra je že nikdo neví co najde prostě kopeš a je logicke že když odkryješ např. redstone a uvidíš diamant nebo zlato či železo ,tak ho tam asi nenecháš že? Fakt se mi tohle vúbec nelíbí na videu jde jasně vidět že jsi zaujatý na diamant :D a podle tohoto rozdáváš ban. Takže ten unban prosím, stále jsi za ním stojím nehodlám platit 200 za něco co dává smysl jen tobě. A pokud máš aplikaci skrze kterou se múžeš připojit do mého pc budu rád domluvíme se a múžeš mi projet celý komp i v historii múžeš se podívat že žádný váš nesmyslný xray nemám a nikdy jsem neměl.
Hraju to pro zábavu tak ji prosím nekažte vaší šikanou nebo nevím jak jinak to nazvat.
FR3DYKRUGR
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 bře 2020, 13:57

Re: fredy/unban

Příspěvekod FR3DYKRUGR » 31 bře 2020, 21:40

A ještě bych chtěl dodat k tvému udajnému zahlazování stop :D přece za buildera jsou taky money proto jsem vše zadělával.
Ten unban co nejdříve prosím v pátek mám návštěvu na hlídání synovce a neteř a tuhle hru mají moc rádi.Ať jim mám co ukázat dík
FR3DYKRUGR
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 31 bře 2020, 13:57

Re: fredy/unban

Příspěvekod DogeTennant » 31 bře 2020, 22:00 VIP

Za buildera peníze nejsou..

Kopeš rovně a najednou bezdůvodně zahneš nebo začneš kopat pod sebe a najdeš dia a ne jenom dia, ale i jiné rudy. Náhoda se stane 1-2x, ne 15x za jednu těžící session.

Ban oprávněný, tvoje možnosti: vymena-zakupenie-vip-za-unban-t78088.html
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2254
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků